Muskarci se predstavljaju kao devojke na krstarici

anja-bi:
mr. I:
ko/shta nam garantuje da i ti nisi jedan od njih :?

Svaka devojka sa kojom se cujem telefonom znace da sa zaista zena ,uostalom nakon toga me moze videti i na mojoj webcameri.Znaci ja sam sigurna u sebe jer znam ko sam.Moje pitanje je ozbiljno postavljeno,a ne sa namerom sumnj u mene ili bilo koga direktno ali sam primetila da je to masovna pojava...
o.k. pardon :wink:
 
little:
Mislim da je Anja definitivno zensko ime...
Mozda gresim :wink:


Ok hvala na tome Little ,moja namera nije bila da ovde govorimo o meni vec o pojavi koja mi sve vise smeta,jer ne mogu jednostavno verovati nikome na krstarici,na chatu...a to pomalo gubi vreme i bude dosadno...da ne pominjem ono sto je glavni problem...taman se nadas da pricas sa nekim ko isto misli,oseca a ono bude najblaze receno sasvim suprotno...
 
ja sam se jednom prilikom lazno predstavio sticajem okolnosti - objashnjavao sam jednoj zenskoj osobi kako funkcijonishe chat u prichaonici ,kako da chatuje na privat itd.normalno izabrali smo zenski nick i kad je krenulo spopadanje ja se nesvijesno nadjem u chatu sa osmoricom raznih likova u roku od par minuta.prihvatim izazov ,sve u svrhu prezentacije irc-a pomenutoj osobi ,i dodjem do zakljucha da svi oni jadnici znaju jasno koji im je cilj [sex naravno] ,ali ne znaju kako da do njega dodju.sluze se sa dva-tri shablona no chim im postavish neko komplikovanije pitanje ili pomenesh neshto romantichno oni se pogube i brishu.naravno da ne zelim reci da su svi takvi ,barem zelim da vijerujem da nisu!
to je mozda i odgovor na tvoje pitanje shto se predstavljaju kao lez ili bi ,samo jedan od jadnih shablona.
 
ok shvatam da te to i zashto smeta i mene bi ,ali kazem ti zashto to rade ,njima je [takvima koji se lazno predstavljaju i josh nekima koji spadaju u 80% ostalih] zensko = obijekat za zadovoljavanje seksualnih poteba.oni te ne vide kao zensko = osoba koja ima neke svoje potrebe ,emocije ,stavove ,ukuse... ,njima je to previshe komplikovano!
misle ako se obuku i prichaju kao baka da ce maznuti crvenkapicu pa ako i ne uspiju bar ce im ego biti nahranjen time shto su zajeb tamo neku lez ili bi.
 
little:
psy:
ne nego mi se cini da ste vi pametni samo po 4umima.Vi ste neka cyber ekipa

Ma bre, nije neka posebna zavera u pitanju, nego malo nepromisljeno ( da ne kazem uvredljivo) od tebe da udaras po homo...
Ako nisi vidO devojka ima problem sa muskarcima koji se predstavljaju kao devojke

Ok ql,mozda nisam razumeo,nisam sve ni citao.To shto sam napisao o homo.... to je moje mishljenje.Valjda je svrha ovog foruma da svako postuje shta misli.A ne da ga odma' svi prozivaju
 

Back
Top