Volim te, volim te, volim te, volim te....
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Volim te, volim te, volim te, volim te....

Početnik
    Učlanjen
    01.07.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Volim te, volim te, volim te, volim te....

Molitva gospodnja

OCE NAS, Koji sin na nebesima, da se sveti ime Tvoje; da dodje Carsto Tvoje: da bude volja Tvoja I na zemlji kao na nebu; hleb nas nasusni daj nam danas; ne uvedi nas u iskusenje, no izbavi nas od zloga.

Pozdrav svima od Marka-Nelac.

Sto sam se uzeleo , vas I mene, na ovome forumu.Samo bog sveti zna, koliko vas volim ja.Hocu da nesto vise kazem o sebi ,na ovome forumu.Pozdrav, moje puno ime je: Gavrilovic Marko, inace sam covek u dusi, rodjen sam u bolnici, koja se nalazi u gradu Kragujevcu, rodjen sam : 05.03.1984 godine, tacno u 20:55 h.Umetnik sam u dusi, u slobodno vreme bavim se : crtanjem I pisanjem , veliki sam ljubitelj knjiga.Moj omiljeni pisac je Paulo Koeljo, od tog cuvenog pisca, procitao sam:,,Alhemicar” , ,,Prica jednog carobnjaka” , ,,Peta gora” , ,,Sedela sam na obali reke Pjedra, sedela I plakala”.Kao sto volim da citam, isto tako volim, I da jedem hranu, omiljena hrana mi je: Kuhinja ( salim se ) , Piroska , Lazanja , ****, Spageti.Takodje se u slobodno vreme, bavim rekreativnim sportom, bas kao I moji roditelji, koji su inace, osim rekreativnog sporta, I trenirali sport: otac Nebojsa:Rukomet , majka Verica:Atletiku ( trcanje na 1000 m ) , dok Marko u slobodno vreme, rekreativno se bavi sportom: Plivanje , Suncanje , Fudbal I Kosarka.Uspesno sam, zavrsio: Osnovnu I Srednju skolu.U osnovnoj skoli ,postoji jedna mala prica o uceniku Marku I ucitelju, Slavi Pavlovic.Prica pocinje na casu matematike, kada ucitelj dolazi na cas, dok ga ucenici cekaju u razredu.Ucitelj kaze ucenicima da otvore sveske iz matematike, kako bi zapisali zadatak.Ucitelj takodje vadi papir sa zadatkom iz matematike, I navodinam: ,,Ovo je papir sa zadatkom, koji sam ja u medjuvremenu, osmilio I napisao na papiru”, samo sto je ucitelj hteo da procita zadatak iz matematike (inace je napisan zadatak kroz pricu, slikovito I brojeve ) , Marko je procitao zadatak u mislima na sav glas, pred celim razredom.Ucitelj meje pitao, otkud znam za zadatak, uz moj smesak na licu,nisam mu odgovorio ( inace je ucitelj tvrdio, pred celim razredom,kako je po prvi put napisao zadatak, iz svoje glave na papiru ).Ucitelj se odmah pribrao, I procitao zadatak pred celim razredom ( razred je nakon procitanog zadatka. Prvi put su zapisali zadatak iz matematike, koji je ucitelj izdiktirao ).Nakon kratkog vremena, ucitelj meje odveo kod: Pedagoga, Psihologa… u skoli zaposlena lica ( sve je uredu samnom ).U sedmom razredu, polazem Fiziku (fiziku sam polozijo).Mart 1999 godina, ja sam bio u osmom razredu, desilo se NATO-bombardovanje.Uveliko je bombardovanje trajalo, kada je moj otac Nebojsa, bio na terenu, kao zdrastveni radnik, blizu Zdrastvene ambulante I Zastave.NATO-bombe su pale na zastavu I eksplodirale, bacile moga oca na zemlju, od detonacije bombi.Ja sam izvukao zivu glavu, dok sam bio u sklonistu, ali sam tog jutra, prilikom NATO-bombardovanja, osetio sam detonaciju bombi.Nakon uspesnog NATO-bombardovanja, Marko je iz osnovne skole, bez proslave mature, dobio diplomu.Sa tom diplomom sam upisao srednju skolu, koju sam uspesno zavrsio ( uz maturu I diplomu: tehnicar, numericki ), I postao svoj covek.Marko zivi u ulici: Cara Dusana broj. 29, kao rodjeni kragujevcanin.Marko je nezaposlen, vojsku uopste nisam osluzijo.Nakon ubistva Zorana Djindjica, Marko je postao clan Demokracke stranke.Prvu platu sam zaradio kao nesvrseni maturant ( cetvrta godina, srednja skola ), preko omladinske zadruge: Evropa, radio sam u Opstini. Na poledjeni plave koverte pise:Gavrilovic,8190 dinara, za 15-dana rada ( legalizacija imovine I arhiva ).Naredne godine, zima je bila, zavrsio sam kod psihijatra:Kragujevac, Beograd , Nis, sve su se posete vremenom desavale kod: Cetri zene psihijatra I muski psihijatar (pijo sam lek: Trixifen) ,koji je inace skoro preminuo od srcanog udara, u snu.Meni ostaje,Strogo poverljivo: Avgust 2007 godina, Nis, vojni psihijatri, radi: “oslobodjenja” vojske.
    NAPOMENA:
    U Decembru 2006 godine, bio sam tesko trovan.Nepoznatom trovacu, zelim mu srecu.

Jedna od Markovih zivotnih prici

Pre nego sto sam posao u skolu, deda meje naucio, mnogo toga letog o zivotu.Kao na primer navodim,kada smo ja I deda, igrali fudbal.Deda mene uci, kako da dodajem loptu njemu, pa zato meni deda kaze:,,Ja tebi loptu, ti meni loptu”, I sve tako sa loptom, dodajemo se jedno cetri puta.Prvo je deda poceo, sa recima:,,Ja tebi”, sutnuo je loptu, unutrasnjom nogom, osrednjom brzinom, po travnatom terenu.Ti meni, takodje sam ja sutnuo loptu, unutrasnjom nogom, osrednjom brzinom, po ravnatom zelenom terenu.Onda meje deda ucio I naucio, kako da hvatam bubu u rupi.Posto sam ja, jako voleo insekte dok sam bio mali.Pa kaze meni deda I pokaze slamcicu, malo slamcicu ovlazis svojom pljuvackom, zabi slamcicu u rupu, protrljaj sa slamcicom, gore, dole, izvadi slamcicu iz rupe na zemli.Kroz par trenutaka izlazi I buba iz rupe na zemlji, koju ja zatim uhvatim I stavim u najlon kesu, sa ostalim bubama, koje smo ja I deda uhvatili I prikupili.Deda me je naucio pravopisom:,,Kosa crta, uspravno, debela”, kao I sabiranje, oduzimanje,deljenje I puta (4x4=16).Deda meje naucio da plivam u tom uzrastu od cetri godine.Dok sam sa deset godina, preplivao celo sumaricko jezero, uzduzno vodenim putem.Prvi stil plivanja bio mi je zenski , dok je drugi stil plivanja, bio I ostao muski.Kod dede se ustaje rano ujutru, I doruckuje se: mast, hleb, luka ,aleva tucana paprika.Sa ajrodroma, gde mi inace zivi deda, pesaci se kilometrima na jezero.Kada ja I deda stignemo na jezero, tu se presvucem I obucem, odelo za kupanje.Pre nego sto udjem u vodu, deda meje naucio da se prvo pokvasim, gornji deo tela: svoje misice, grudi oko srca, ruke, vrat, glavu, pa zatim donji deo tela: noge, kukove I ostalo.Nakon kvasenja mogu da udjem u vodu, I da otplivam.Sa dedom se zadrzim na sumarickom jezeru, par sati, I sa sumarickog jezera, vratimo se kuci.Zatim kod kuce dolazi: prvo tusiranje zatim rucak, pa onda dobar dremez, nakon toga drustvo napolju.U to doba sam naucio da crtam, isto onako kao sto vidim , kao na primer: umeo sam da nacrtam lik Marije I Isusa u njenom narucju, isti crtez I sada mogu da nacrtam.Prvi crtez bio mi je, diznijev lik, Paja patak, sa moje solje, koju imam I sada.Taj dar za crtanjem I pisanjem bio mi je , u vrme kada sam ja imao nekih pet godina.Jako intresanto, u vezi mene je to, dasam ja Marko, glavom I petom svojom, video djavola, I to dame je bog spasio ( doziveo sam prosvetljenje).Prica pocinje ovako, recima jednog coveka, tojest mene, koji upravo pise, kao sto govori.Tog jutra sam, mozda po prvi put, bio sam u kuci.Spavao sam na ugaonom delu (soba moih roditelja), spavao sam na ledjima svojim.Noglo sam tog jutra otvorijo oci, I ugledao djavola, koji takodje otvorenih ociju, zuri u mene.Djavo je cucao, otprilike na sredini sobe, nedaleko od ugaonog dela, u sobi gde sam ja bio spavao.Na sredini sobe, nalazio se I sto ( taj sto je I dalje tu), sto je: drven, malog obika I velicine, otprilike nekih pola metara, mozda cak I manje.Djavo je upravo bio odmah pored tog stola, cucao I gledao u mene.Djavo je bio zarko crvene koze, cinimi se crnih ociju, rogovi, rep (prvo sto sam primetio u vezi djavola, da je imao anatomski oblik coveka).Djavo je na mene uticao, nesto poput zvezde danice napolju, samo kod mene u kuci, tojest, koza njegova I oci (mada se meni vise cinilo, da u tom trenutku utice djavolja koza na mene , vise od njegovih ociju).Naglo sam zatvorio oci, na par trenutaka, sakupijo sam dovoljno snage I hrabrosti u meni, I odmah nakon toga sam otvorio oci.Djavola I uticaja na mene vise nije bilo u sobi.U tim godinama nisam znao za djavola, mada sam cuo za boga.Tu se prica nezavrsava, vec uveliko pocinje.Cinimi se, da te iste godine, naucio sam da vozim biciklu na dva tocka.Bio sam u dvoristu sa prababom, sedeo sam na bicikli, blizu ulaznih vrato kuce I stepenica u mome dvoristu.Prababa je bila, odmah iza moih ledja, sedela je na klupi, I posmatrala meje u dvoristu moje kuce.U tom momentu I pravcu, kod ulazne zatvorene kapije, slece golub.U sebi sam osetio veliko odusevljenje.Golub je bio jako lepog izgleda I velicine. Posto smo se ja I golub “Posmatrali, par trenutaka neprestajno”, odlucio sam da uhvatim goluba I zadrzim ga tako za sebe.Od ulaznih vrata I stepenica kuce, poceo sam da okrecem pedale od bicikle, prema ulaznoj zatvorenoj kapiji u dvorista.Odmah nakon okretanja pedale od bicikle, golub je odleteo.U sebi sam osetio veliko razocarenje, I tako nastavio da okrecem pedale od bicikle, prema ulaznoj zatvorenoj kapiji.Pre nego sto sam udarijo biciklom o zatvorenu kapiju, moja bicikla je udarila o zatvorenu kapiju, dok sam ja ledbeo od zemlje u vazduhu, jedno par trenutaka.Onda sam u vazduhu, dok sam ledbeo od zemjle, crvrsto u sebi pomislijo, da se spustim nogama na zemlju.To sam I ucinio, polako ali I sigurno sam se spustio nogama na zemlju.Odmah nakon toga, kada sam se nogama spustijo na zemlju, poceo sam da kukam I da se derem na sav glas.Kapija se sva tresla izduz I popreko, dok je bicikla bila oborena na zemlji ,I ja na svojim nogama.Moja majka izlazi iz kuce, okrece se prema meni, pa zatim prema prababi, upitavsi je:,,Sta se mome Marku dogodilo”.Odmah zatim je dotrcala do mene, uhvatila me je za ruku, I uvela meje u kucu.
    P.S
    Za ovu pricu sam spreman da odem na dektetor lazi.

Pricu podrzali:
    Bog, Gavrilovic Nebojsa, Verica, Dragoljub, Sasa, Marko, kao I Hristos Josif, Marija I Isus.

Početnik
    Učlanjen
    01.07.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Volim te, volim te, volim te, volim te....

Markov zivot:
    Nauka, razumevanje prema zeni, I ljudima

Dok sam bio kao klinac sumadinac, otac Nebojsa meje vodio na pripreme, u sastavu rukometnog obdasnjeg kluba, na Crnogorskom primorju, hotel Delfin, blizu mora, vreme zima.Tu sam imao treninge sa rukometaskim klubom, kao I sa svojim ocem.Ustaje se rano ujutru, oblaci se trenerka, I izlazi se napolje, radi zagrevanja, pocinje se sa rekreativnim trenizima ( trcanje, fiskultura, pa zatim rukometaska utakmica ), na vec predvidjenom terenu za sport, koji se nalazi napolju na otvorenom.Dok uveliko traje utakmica, ja sedim na tribinama I posmatram, oca kako igra rukomet ( tu po prvi put pocinjem da shvatam timski rad u igri).U to vreme sam, rukometaskom timu bio I ostao srecna maskota, I kao nagradu sam od tadasnjeg trenera, dobio prvu rukometasku loptu, na kraju sezone.* U perijodu od 5-10 godina, sa svojim stricom Sasom odlazim na more (drugo mesto, za boravak) , moj stric je radijo kao konobar.Stric Sasa meje vodijo I na planini Kopaonik ( na toj planini sam uvek boravio, kada je sezona bila prosla, bez snega).Na planini Kopaonik sam isao sa stricom par puta, tu je moj stric takodje radijo kao konobar u odmaralistu, dok smo boravili u baraci.Tu su me svi poznavali I poducavali.Jedan mladic mi je pokazao, po prvi put Markov kamen.Prica pocinje ovako, odmah nakon dolaska na Kopaoniku, upoznao sam se sa tim mladicem, koji me odmah zatim odveo, sumskom utvrdjenom stazom na Markov kamen.Stric Sasa meje vodio u meterolosku stanicu na Kopaoniku.Tu nas je sacekao stricev prijatelj I poznanik, koji meje odmah nakon upoznavanja sa njim, upoznao meje sa parametrima u dvoristu, za predvidjanje vremenske prognoze, kao I sa radijom stanicom, u njegovoj kuci.Na kopaoniku sam se vozio po prvi put, na zicari, sa prijateljima, sinom direktora odmaralista, uz pratnju njegove devojke.Prica pocinje ovako,odmah nakon upoznavanja sa mladicem I devojkom, odlazimo na zicaru, koja se samo zbog nas pusta u pogon.Marko I mladic sedaju na klupu zicare, dok mladiceva devojka seda odmah iza nas.Mladic kaze meni:,, Pri kraju puta, da ce prvi da iskoci sa klupe, I odmah nakon njekovog skoka, da skocim I ja, dace me mladic docekati, I zadrziceme u svojim rukama, prilikom moga skoka”.U protivnom, zicara nestaje, vec produzava put prema pocetku zicare.Pri kraju puta, zicara pocinje da ubrzava, dok u meni tenzija raste.Mladic iskace sa klupe na zemlju, kazemi da skocim, I ja skocim, nakon moga skoka, mladic meje cvrsto pridrzao u njegovim rukama I narjucju ( ja sam se oslobodijo straha). Onda sam na Kopaoniku jahao konja, boja konja je bila kestenasta.Prica pocinje ovako, ugledao sam ranc sa konjima I devojku, koja je iznamljivala konje.Prilazim devojci sa recima:,, Stric Sasa meje poslao da jasem konja, o njegovom vec pomirenom trosku”. Devojka me je pazljivo poslusala, I pustila meje da se popnem na konja I zajasem konja.Dok sam bio na konju I jahaoga, devojci kazem da joj je lepo ime ( odmah na pocetku price, bili smo se upoznali).Ona mi odgovara, sa recima:,,Konju ili meni”,(naravno tvoje ime, odgovaram joj ja).Kada sam sisao sa konja hteosam da otpocnemo razgovor, ali stric me zove da mu pomognem ( devojku, nakon toga, nisam video).*Otac Nebojsa, dok je radijo u Zastavinoj ambulanti, poveo meje kod njega na poslu.Tu na poslu meje otac upoznao sa zaposlenim licima, inace prijateljima njegovim.Odveo meje u njihovu labaratoriju, gde me je upoznao sa jednom devojkom, koja je radial tu.Devojka je preko mikroskopa posmatrala krvna zrnca.Nakon upoznavanja sa devojkom, devojka meje upoznala sa radom njenim u labaratoriji.Moj otac Nebojsa, je poveo devojku sa sobom iz labaratorije, ostavisi tako mene da kroz mikroskop posmatram krvna zrnca( to vreme koje sam ja proveo u labaratoriji, trajalo je nekih 5 minita).*Kako je vreme odmicalo, otac Nebojsa meje upoznao sa covekom koji je radijo u staroj posti ( inace je radijo na kompjuterima u kancelariji, na spratu, odmah pored direktove kancelarije).Prica pocinje ovako, uvece sam sa tim covekom usao u zgradu stare poste, kroz zadnji ulaz poste.Tu se covek javio cuvaru, I otisao sam sa tim covekom na sprat stare poste.Covek me je uveo u kancelariju poste, u kancelariji poste, nalazi se: kompjuteri I duguljaste cevi na zidu poste.Tu sam radijo na kompjuteru zajedno sa tim covekom.Kada smo zavrsili posao na kompjuteru, covek je ostampao poruku na papiru, I preko kapsule sa porukom, ubacijo u cev, zatvorio cev, I pustio pritisak u toj cevi, preko komadne table na zidu poste.Odmah nakon pustenog pritiska u cevi, kapsula je otisla iz stare poste u novu postu, koja se nalazila odmah pored stare poste.*Dok sam bio jos u srednjoj skoli, profesor iz fizike je dao ponudu, da sa njim posetimo opservatorijum, koja se nalazila na Prirodnom matematickom fakultetu.To vece sam po prvi put posetio opservatorijum. Imao sam prvo predavanje na video bimu u kabinetu: zvezdama, kometama , meteorima….Nakon predavanja otisli smo u opservatorijum, gde sam ja Marko posmatrao zvezde I sazvezdja.Kraj, kraj, kraj, kraj….
    Pozdrav od Marka za: Antonijevic Mica ( deda-majka ), Mileva ( baba-majka), Goran ( ujak-majka)

Početnik
    Učlanjen
    01.07.2007.
    Reputaciona moć
    0

Markov klan:

Prica pocinje u ranom period moga odrastanja.Prica pocinje na poljancetu ( koja se nalazi odmah pored Ambulante, I nedaleko od moje kuce, nekih 15 metara ).Na poljancetu se nalazijo teren ( kao I sada ), sa jednim kosem.Na poljancetu, drustvo meje poznavalo, pod ocevim I mojim nadimkom:,, Nelac” ( period moga odrastanja 5-10 godina, I 18-23 godine ).Na poljancetu bio sam najmladji u grupi ( grupa iz kraja, je brojala broj od 10 ljudi ).Svi iz grupe smo bili jako slozni, ja sam bio privilegovan medju njima.Preko dana smo se okupljali na poljani, I pravili turnire u Basketu.Dok smo kasno u noc, isto bili zajedno, stim sto smo vodili razgovor na odredjenu temu ( ja sam sa njima bio, I slusao njihov razgovor), okupljali smo se kod ambulante.Jednog dana, neko iz grupe da predlog, da se svi posisamo do glave.Svi clanovi iz grupe, ukljucujuci I mene, u istom danu, osisali smo se do glave ( nakon sisanja do glave, svi iz grupe su nastojali da odrzavaju taj trend).Takodje smo se dogovorili, da svi clanovi iz grupe, kupe skejtbordove ( to je period pre 90-tih godina, kada je skejtbord bio jako popularan, I skup).Svi iz grupe su kupili skejtbordove, osim mene, ja sam kupijo biciklu, cuvenu:,, Bejm Miks”, plave boje ( pre ove bicikle sam imao biciklu, kojumi pokojna baba Mica bila kupila, zute boje).Prica pocinje, kada ja odlazim sa svojim roditeljima u radnju, gde se prodaju bicikle I skejtbordovi.Roditelji mene pitaju:,, Dali hoces biciklu , ili skejtbord”, ja sam izabrao biciklu, umesto skejtborda.U toku moga odrastanja, u mome kraju se pojavijo mladic iz drugog kraja ( vitak I zilav momak , sa dugackom kosom na sebi, sjajan tehnicar u sportu ), koji je organizovao turnir I opkladu u basketu, jednog od naseg starijeg clana ekipe ( opklada je glasila:,, Ko pobedi, uzima srebrni nakit.Nakit je tezio velicinom I izgledom, tehno likova).Mladic u tacno zakazano vreme, dolazi na poljance, sa srebrnim nakitom, I isto tako nas stariji clan ekipe.Mladic otpocinje utakmicu sa loptom, utakmicu na terenu u basketu, I isto tako uz pobedu privodi mec kraju ( tu sam naocio lekciju, o pobedniku I porazenom).Narednog dana, stariji clan ekipe dolazi sa loptom, I lomi kos.Cuvena grupa iz kraja se rasturila. Vracam se sa Kopaonika, inace sam bio na Kopaoniku, u okviru osnovne skole.Kada sam se vratio sa Kopaonika, roditelji su bili ti koji sume docekali, sa recima:,, Vodimo te u poslasticarnicu ,,Srce”, odmah nakon poslasticarnice, kuci te ceka jos vece iznanadjenje”.Tako je I bilo ( moj najsrecniji dan u zivotu, odmah posle moga rodjendana), kao po dogovoru moih roditelja, cekame veliko iznanadjenje.Video klub ,,Nelac” I igroteka ,,Nelac”( isti sastav, jedna kuca), druga kuca, povise prve kuce. U video klubu sam imao, zaposleno lice, I negde oko 1000 clanova, koji su koristili usluge video kluba, I igroteke( igroteka je imala, dva televizora I popularnu: ,,Sega mega drive”orginal, sa: ketridjom(100-tinu,igrica), djoji pad ( dva za jednu segu, dva za drugu segu).Neko vreme sam, I radijo u video klubu, zaradjivao za djeparac.U to vreme sam bio pozvan u televiziju I studijo K-9, redi demostracije I improvizacije, cuvene emisije do tada ikada vidjene: ,, Game Ower”, koja je bila takmicarskog karaktera ( na segi su se igrale igrice, I sve je to islo uzivo u studiju K-9, I na televiziji K-9).Ja sam otpoceo turnir u ,,Game Ower”, kao generalni sponzor emisije, pod nazivom:,,Video klub I igroteka Nelac), takodje sam bio I takmicar u toj emisiji sa svojim obdasnjim klanovima, pod sloganom:,,Klan, klan, nedoklan”, mada sam samo ja znao za taj slogan, I moj otac.Takodje sam bio I na reklami za najavu I ucestvovanje u emisiji: kao takmicar, prokrovitelj….Kao takmicar sam stigao do finala, ali kao generalni sponsor, I dobar poznavaoc sponzora ,, Mamut”, koji je za prvo mesto na turniru, nudijo segu za iznamljivanje, na par dana, sa konzolom I ketridjom, izgubio sam finale.Medju najpopularnijim osobama sam bio I ja, u gradu Kragujevcu, I u svojoj osnovnoj skoli ( u petom razredu sam probusijo levo uvo, pustijo dugacku crnu kosu , I obukao po prvi put ocevu koznu jaknu).Devojcica iz drugog razreda, inaca zgodna plavusa, I najbolji djak u njenom odeljenju, uz pratnju drugarice koja je iz istog odeljenja, dolazi do zatvorenih vrata moga odeljenja, sa recima:,,Nelac mite volimo”, moj odgovor je osmeh na mome licu,na casu Srpskog jezika sa recima: ,,Volim I ja vas”, ( ja sam bio u sestom razredu, a ona u petom razredu).Preko svoje drugarice, meni je poslala podugacko ljubavno pismo, sa njenim potpisom( daosam drugu iz klupe da procita, takodje sam I ja, umedjuvremenu procitao).Sa njom sam vodijo ozbiljan razgovor( odrzao sam joj bukvicu), nakon razgovora sa njom, samo sam joj se javljo u prolazu, na trotuara, ulice.U to vreme mediske popularnosti ( hajke), na rodjendanu skolske drugarice, ljubio sam se sa drugaricama ( zvaka ) sa crnom I plavusom ( takodje drugarice iz odeljenja).Nakon nekih pet godina kluba, morao sam da zatvorim radnju.U medjuvremenu, moji roditelji prodaju: Kamp prikolicu I kola ,,Crveni kec”, kako bi izmirili dazbine.
    Od 1 do 23 godine, svidelomise:

*U petom razredu spavao sam, kod svoje kuce sa drugaricom iz Kraljeva.Njen otac je bio distributer filmova, zvali su ga:,, Pop”.Prespavali smo noc zajedno, I docekali rano jutro ( uz odobrenje moih roditelja).Ja sam je odveo u grad,pakazao je znametnosti grada Kragujevca.Cetri puta sam odlazijo sa svojim roditeljima, kod njenih roditelja u Kraljevu ( devojka je bila nesto starija od mene ).
    *Kao srednjoskolarac, otac Nebojsa meje vodijo u postaslicarnicu na: ,, Krempitu “ I ,, Sampitu”.
    *Kao srednjoskolarac, sam sa najboljim drugom iz odeljenja, izasao u grad ( inace sportista).Bili u basti kafica, kozumirali pice, I javljali se drugaricama.Nakon kafica, otisli smo da jedemo karadjordjevu sniclu.Sedeli na klupi, blizu pozorista, polako jeli karadjordjevu sniclu, I razgovarali.Na kraju zabave, otisli smo svokom svojoj kuci.
    *2006-Februar.Nenajavljeno mi dolazi poznanica u kucu ( koju inace nisam video nekih 10-godina, inace moj nekadasnji clan video kluba).Dasla je sa namerom, da me vidi ( crnokosa ).
    Zaposlenim licima na RTS-u, zelim sve najbolje u zivotu.Moja I bozija je voditeljka sa RTS-a:,,Dusica Spasic”.
    P.S
    ,,Dusice Spasic, mite volimo”
    U potpisu:
    Marko Gavrilovic Marko

Iskusan codemaker (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Marko, Marko...
    Kako li si ti zavrsio srednju skolu, kad si debelo polu pismen....
    Osim toga, zasto mislis da nekoga ovde zanimaju tvoji nepismeni skribomanski napadi?
    Razmisli Marko malo, pa kazi...

Primećen član webhanuma (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

Forrest Gump na srpski nacin

Početnik bethy (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Majko moja, čega ovde sve ima....

Aktivan član srećica (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2004.
    Pol
    ženski
    Pančevo je mali grad,u njemu sve se zna...
    Reputaciona moć
    66

da li si ti citav?

sta je tebe nateralo da dodjes ovde???
    :)

Domaćin Marge (avatar)
    Učlanjen
    24.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    84

Ajde mi prepricajte, mrzi me da citam sve ovo

Aktivan član SuzanKalvin (avatar)
    Učlanjen
    31.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Ko ce, bre, ovo sve da procita. A kamoli da desifruje.
    Treba otvoriti podforum "moji memoari" za ovakve likove.

Iskusan Zena s greskom (avatar)
    Učlanjen
    27.09.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    122

Ili na knjizevnost... :-) izvini Marko ali mislim da si izabrao pogresan Forum...
    Samo jedan pogled,samo jedan jedini njegov pogled bio je dovoljan za moju srecu...nedostaje.. zauvek ce mi nedostajati...19.09.2014 :(

Slične teme

1. volim pijanstvo, a ne volim alkohol - kako sad ?
    Autor namos u forumu Muškarci
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 18.03.2009., 01:07
  2. KADA VOLIM, VOLIM!!!
    Autor shaddow u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 134
    Poslednja poruka: 25.06.2006., 18:03

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku