HEADPHONES

offer

Početnik
Poruka
35
Nabavio sam neke dobre sony slusalice koje se jako cuju na nekom stubiu ili nekom drugom uredjaju ali na kompu se cuju dosta slabije.Nemaju na sebi ono za pojacavanje i sve sam digao na max u windowsu.Da li neko zna kako bih mogao da podesim da se cuje jace?Poz
 
Ako u Biosu postoji opcija da promenis tip audio izlaza na ploci sa "LineOut" na "Speaker" onda uradi to i cuce se dosta jace.

Ako ne postoji onda znaci da ploca nema ugracen audio pojacavac snage tako da ti ostaje da slusas preko nekog pojacala ili stuba ili da kupis zvucnu karticu (one mahom sve imaju ugracen integrisani audio pojacavac snage.
 
Dvostruki:
kupi najjeftinije zvučnike sa utičnicom za slušalice, njihovo malo pojačalo će ti pomoći da ogluviš :twisted:

usput i da sjebes zvuk...
proveri de si ti to ugurao.
ako je u pitanju Line Out, nije ni cudo sto ti je zvuk slab, jer je to signal za pojacalo ili aktivne zvucnike. potrazi ti izlaz za zvcnike, tj slusalice ;)
 
Obersturmfuehrer:
usput i da sjebes zvuk...
proveri de si ti to ugurao.
ako je u pitanju Line Out, nije ni cudo sto ti je zvuk slab, jer je to signal za pojacalo ili aktivne zvucnike. potrazi ti izlaz za zvcnike, tj slusalice ;)
Ugurao sam ga tamo gde su pre bili zvucnici.Ima jos 2 mesta(za mikrofon i za ne znam sta jos ili nije za slusalice).Poz
 
Nisam doslovce mislio da ogluviš. Recimo Trust zvučnici imaju dovoljno dobar izlaz, a da ne govorim o nekim boljim brand-ovima. Izlazi na računaru nisu ni približno jaki kao izlaz na nekoj miniliniji ili pojačalu, zato će taj 'biznis' dovoljno dobro obaviti baš ti zvučničići - dovoljno pojačatii audio signal za slušalice.
 
sugurno da ce mu to pomoci, osim ako nije neki audio freak, pa nece da slusa tako :)
evo jos jednog resenja (koje i ja koristim) uzeti polovnu sb live koja sad moze da se nadje za smesne pare, mozda i manje od tih zvucnika...
i to je to...
gomila izlaza, mosh da biras sta ces unutra, sta ces napolje...
 

Back
Top