Budalica 07 uchi krekovanje !!!

Budalica 07

Početnik
Banovan
Poruka
26
Valjda sam zasluzio, za one sve tekstove napisane na ovom forumu, da mi neko od vas, ali onako drugarski, kao diletantu, objasni, tj. opishe, kako se krekuje i kako da narezem disk sa pesmama koje su mi vec u kompu ?
Najveca mi je frka za krekovanje, klinac otishao na more, a ja ostao pod obecanjem da cu mu instalirati neke igrice.
Ubacim disk, pojavi se ikonica, kliknem na nju, otvori se prozor u kome je ikonica i josh neshta, a iznad je padajuci prozor, otvorim ga i ne znam gde cu dalje.
Ako ste drugari, pomozite mi!!!

Druga molba je narezivanje na disk pesama koje se vec nalaze u kompu.
Molila me jedna riba da joj narezem repertoar mojih omiljenih pesama. ja umem da narezem disk, tako shto cu jedan da ubacim u komp, da ga usnimim , pa da onda ubacim prazan i da ga presnimim, ali ne umem da napravim odabir u total komander i da odvojim pesme, koje bih kasnije selektivno snimio.
Znam da je ovo vama pichkin dim, ali je za mene problem, prema tome , pomagajte.
 
Budalica 07:
Valjda sam zasluzio, za one sve tekstove napisane na ovom forumu, da mi neko od vas, ali onako drugarski, kao diletantu, objasni, tj. opishe, kako se krekuje i kako da narezem disk sa pesmama koje su mi vec u kompu ?
Najveca mi je frka za krekovanje, klinac otishao na more, a ja ostao pod obecanjem da cu mu instalirati neke igrice.
Ubacim disk, pojavi se ikonica, kliknem na nju, otvori se prozor u kome je ikonica i josh neshta, a iznad je padajuci prozor, otvorim ga i ne znam gde cu dalje.
Ako ste drugari, pomozite mi!!!

Druga molba je narezivanje na disk pesama koje se vec nalaze u kompu.
Molila me jedna riba da joj narezem repertoar mojih omiljenih pesama. ja umem da narezem disk, tako shto cu jedan da ubacim u komp, da ga usnimim , pa da onda ubacim prazan i da ga presnimim, ali ne umem da napravim odabir u total komander i da odvojim pesme, koje bih kasnije selektivno snimio.
Znam da je ovo vama pichkin dim, ali je za mene problem, prema tome , pomagajte.





sto se tice kreka u djes u total comander i onda jedna strana tamo gde si instlirao igricu druga strana tamo gde ti je krek na dvdu ili cdu onda samo levim dugmetom drziz i povlacis taj exe fajl ako si dobro odradio pise ti prvo da sve prekopiras jedno na drugo owerwite tako nekako na eng




sto se tice pesama ako milis na mp3 ides samo data disk i punis sta hoces

ako si milila na audio cd onda ubacis samo cd odes na make audio cd izaberes 20-tak pesama i to je to
 
Nece bufla nego cu ja...

noob6mn1.jpg
 
Care Devilu.
Tacno si mu napisao ali sta ako mora da mauntje? sta ako mora da cupa kablove?
Neka on napise o kojim se igrama radi i sta ima u tom folderu pa onda da pisemo.
I MArkoca stvarno si malo preterao. Ni ti nisi znao da krekujes prvu igricu nego si nekog iscimao da ti objasni
Covek je vrlo kulturno pitao i u sustini ono sta je pitao se ne krsi sa pravilnikom foruma. To vise potpada pod "opstu kulturu"
 
tab503:
Care Devilu.
Tacno si mu napisao ali sta ako mora da mauntje? sta ako mora da cupa kablove?
Neka on napise o kojim se igrama radi i sta ima u tom folderu pa onda da pisemo.
I MArkoca stvarno si malo preterao. Ni ti nisi znao da krekujes prvu igricu nego si nekog iscimao da ti objasni
Covek je vrlo kulturno pitao i u sustini ono sta je pitao se ne krsi sa pravilnikom foruma. To vise potpada pod "opstu kulturu"







ovo za krekovanje si na mene milio da nisam znao?


samo noom CUPA KABLOVE.

sa krekom sve reses netreba ti cupanje kablova i malo podesis reg ako imas vremenski period igrice.ono odbrojavanje
 
nisam mislio da nisi znao , vidim ja da si iskusan :P nego da mora da kaze o cemu se radi jer se neke igre drugacije krekuju.
A sto se tice cupanja kablova tek neki kasniji krekovi su resavali problem a provobitni krekovi nekih igrica koje su bile zasticene SF3 zastitiom su zahtevali cupanje optickih uredjaja. Premda nisam siguran da li je do danas napravljen krek za recimo TOCA2 koji ne zahteva cupanje kabla. I dan sdanas kod pirata mozes naci razlicite verzije iste igrice koje imaju razlicite krekove. I da ne moras da kazes da tvoji 100% rade bez cupanja, to smo upoznati ;)
 
CarDevil:
samo noob CUPA KABLOVE.

sa krekom sve reses netreba ti cupanje kablova i malo podesis reg ako imas vremenski period igrice.ono odbrojavanje


Hm...
U PoP je bio neka jebena Star**** zaštita... Morao sam da instaliram i pokrećem igru preko DaemonTools-a, ali igra nije htela da startuje sve dok je detektovala moj DVDRom...
Tako da sam morao da čupam DvDRom da bi igra mogla da startuje... Naravno gusarska xD
 
ArkantoS-Vrbas:
E ljudi... kad smo već kod ovoga... Da ne otvaram novu temu...
Zanima me kako da napravim MINI-IMAGE u Alkoholu.... ono... da pravim image od 0.5-2mb veličine, a da može da se startuje igra preko DaemonToolsa pomoću tog image-a...





ako milis onaj mii image da ti igra krece kao ako nije krekovana preko atiblaxa i tix glupih fora TO NEZNAS DA NAPRAVIS 100posto nemoj se ni truditi


inace preko POWER ISO mozes da napravis koliko hoces velicinu


a mozes i preko T C U P 2 . 2 pa ti vidi
 

Back
Top