Задатак или нервоза?

Одакло толико ЛДП-оваца последњих пара дана

  • Добили су задатак

  • Истина боли

  • Оба (зато су добили задатак)

  • "Будућност припада мени", одн. њима (Кабаре)


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Duh Sekire

Iskusan
Poruka
6.686
Одакле оволико чланова/симпатизера ЛДП на форуму?
Што се тиче корисника Eraserhead и BlackMusician73 (иста особа) имам делимични одговор. Исти је испушио на форуму своје странке који је громогласно напустио. Како су пала још нека напуштања, можемо оданде очекивати појачање. Од онда је овде много распрострањен (последњих неколико дана), а и на још једном форуму где се одазива на име Руфутабис :lol:

Али то није све. Пре свега у наслову није ексклузивна дисјункција. Сасвим је могуће да су баш добили задатак да се ангажују због нервозе у врховима странке. Клупко се од Цанета распетљава до Мила и Бебе (два највећа њихова "гуруа"), а главни непријатељ им је сад човек који је хапсио или планирао хапшења њихових политичких противника. Дакле, прљави веш се качи...
Друга ствар их не погађа толико директно, али руши њихов поглед на свет. Наиме, никако бре Косово да постане неовисно. Шампањац који су прерано отворили је изветрео и смлачио се - ерго, постао бљутав. С обзиром на модераторе који злоупотребљавају свој посао (и не крију своје ставове у расправама) и сумњивог власника Крстарица д.о.о. не треба се чудити овој офанзиви. Погледајмо само праву инфлацију тема где се прича како је Коштуницва мафијаш а омаловажава се свако ко је подржао српски став поводом Космета. Али џаба сте кречили. Ипак се окреће!
 
Само на овој страници форума следећи наслови

Šiptar i Koštunica
Izjava advokta porodice Đinđić
Stop političkoj mafiji!
Nova koalicija Koštunica, Mihajlović i Legija
DSS komunisti
Koštunica stoji iza ubistva Đinđića?

Иначе, скоро свце ово би се могло подвести под једну тему (ону око актуелне размене Михајловић - Поповић и прикљученија), а постоји и неко форумско правило да се не отвара више тема са истом темом. Кад користиш српску реч, као што се и користи на овом форуму, видиш колико је то бесмислено. Више тема на једну тему...

Да и не говорим да су све то поставила два корисника форума (два ника) а ја бих рекао да иза тога стоји један корисник са два налога (опет забрањено).
 
Duh Sekire:
Само на овој страници форума следећи наслови

Šiptar i Koštunica
Izjava advokta porodice Đinđić
Stop političkoj mafiji!
Nova koalicija Koštunica, Mihajlović i Legija
DSS komunisti
Koštunica stoji iza ubistva Đinđića?

Иначе, скоро свце ово би се могло подвести под једну тему (ону око актуелне размене Михајловић - Поповић и прикљученија), а постоји и неко форумско правило да се не отвара више тема са истом темом. Кад користиш српску реч, као што се и користи на овом форуму, видиш колико је то бесмислено. Више тема на једну тему...

Да и не говорим да су све то поставила два корисника форума (два ника) а ја бих рекао да иза тога стоји један корисник са два налога (опет забрањено).

Браво, Душе оф сикирче....... ипак је у питању НЕРВОЗА.....толико креште и нападају а Коштуњави ћууууууттттиииииии.......е, то није добар знак за њих..хехехе........

п.с. А волео бих више него ишта да се оној сисодајки Вучо-Ковачевић "белне дупе" за све свињарије комуњарске које овде прави..........ччуј ти њу: "адвокат Бебе Поповића".....ахахаха...
 
E ima on i treći nick...Nokšir...Norac...ma tako nešto, mrzi me da tražim... :lol:

Nagradno pitanje bi bilo ko je od njih nick pesak na bošnjačkom sa.x-u, a i tamo se žalila da su je isterali sa čukaričkog ldp foruma...valjda je čak i za njih bila/bio isuviše ekstremna/an..??? :shock: :lol: :lol:
 

Back
Top