Problem oko servera

U_R is back!!!:
e bas ste joj objasnili svaka vam cas...mogu da se kladim da devojci nista nije jasno i da tek sad nema pojma sta treba da uradi...bas simpaticno sto devojka zeli da igra WoW
A i vi kakvi ste dzentlmeni,umesto da se ponudite da joj vi sve to sredite i namestite bukvalno ste je prepisali
PS.jel problem da mi odgovoris kako si se uopste zainteresovala za World Of Warcraft?:)









ti se napalio milio da je zesno oo se lik reg samo pod tim nickom verovatno tebe a napali :arrow: :arrow: :arrow: :oops: :oops:
 
U_R is back!!!:
e bas ste joj objasnili svaka vam cas...mogu da se kladim da devojci nista nije jasno i da tek sad nema pojma sta treba da uradi...bas simpaticno sto devojka zeli da igra WoW
A i vi kakvi ste dzentlmeni,umesto da se ponudite da joj vi sve to sredite i namestite bukvalno ste je prepisali
PS.jel problem da mi odgovoris kako si se uopste zainteresovala za World Of Warcraft?:)
Pre mi se nije dopadao wow.ranije sam igrala warcraft iii.kasnije mi se tek dopao wow.ali dojadilo mi da se ovako tumaram kao slobodan igrac pa hocu da skinem ovaj server kako bi mogla da igram preko neta.oprosti što nisam mogla ranije da ti se javim imala sam problema sa netom.da li bi bio molim te bio ljubazan da mi napišeš upustvo za server koji hocu da skinem sa neta i kako da ga aktiviram.
 
U_R is back!!!:
Pa imas mnogo piratskih servera...ne znam na kom serveru bi ti htela da igras?
Pa htela bi neki srpski wow server koji je besplatan a i da mi racuna vreme za igricu na vreme koje sam platila preko interneta.Ne zelim da placam pojedinacno. I naravno da mi server bude za osnovnu igricu wow.Cula sam za wow server antrix.Mozda ti uspes nesto da saznas o tome? :razz: 8-) :razz:
 
U_R is back!!!:
Igrom slucaja ja vec znam nesto o tome:)
Ovako-nijedan piratski server ne placas posebno niti ga uopse placas sve sto je potrebno je da imas internet koji je u funkciji
Mozes da igras i na antrixu i na srpskom i na jos 100 drugih servera,evo ja na primer igram na 3 servera a igrao sam na 4 posto su me sa srpskog banovali i nije mi dozvoljen pristup vise tamo
Antrix je trenutno nesto nestabilan i stalno dolazi do disconect-a ali nadam se da ce se to uskoro srediti
Evo ti mi samo reci na kom bi serveru igrala i "ce bude sredjeno".[/Q
Ti mi samo nađi neki besplatan srpski server i i da meri vreme za igranje po onolikome koliko sam platila preko neta vreme.I naravno upustvo za instaliranje i aktiviranje servera. :wink: :lol: 8)
 
Ako hoces srpski blizzlike server onda u realmlist upises set realmlist ice-wowemu.no-ip.info
Treba ti patch 2.1.2
Sajt za patcheve ti je www.wowwiki.com/patch_mirrors
Trenutno pravimo novi sajt tako da ako ti treba account onda cu ti ja napraviti, samo mi reci preko PP i sredicu to.
Server je stabilan
Ima iskusnih igraca od kojih mozes ocekivati pomoc...

Onaj server koji je dao U_R je Funserver i to nije pravi WoW, to je samo zezanje... ubijes jednog kripa i PUF 5 levela...
Ako hoces pravi WoW (onako kako je i na originalu, sa pravim dropom i XP rate-om) onda u realmlist stavi ono gore sto sam ja stavio.

I da, vreme ti se meri dok igras, samo ukucas u igri /played i pokaze ti koliko si igrala.
 
U_R is back!!!:
ovo ti je sajt gde ces da napravis acaunt....serbawow.no-ip.org
kada napravis acaunt onda treba da podesis relam list..znaci odes u program files ako si tamo instalirala igricu mada je uglavnom tamo ako mu sama ne promenis lokaciju,udjes u folder "world of warcraft" i nadji ikonicu koja se zove "relamlist" otvori je preko notepeda ako ti bude nesto jelo govna kada pokusas da je otvoris i obrisi sve sto tamo pise i napisi ovako "set relamlist serbiawow.no-ip.org idi gore na "x" da sve to zatvoris i kada te pita jel zelis da sacuvas promene klikni Yes. i igru pokreni sa ikonoce WoW i to je to...posle ti samo preostaje da igras
Ako bude bilo daljih problema javi ovde pa cemo i to da resimo
pre nego [to ovo uradim htelabi da znam da li je ovo srpski server besplatan. :? :-?
 
Skakavac7:
Ako hoces srpski blizzlike server onda u realmlist upises set realmlist ice-wowemu.no-ip.info
Treba ti patch 2.1.2
Sajt za patcheve ti je www.wowwiki.com/patch_mirrors
Trenutno pravimo novi sajt tako da ako ti treba account onda cu ti ja napraviti, samo mi reci preko PP i sredicu to.
Server je stabilan
Ima iskusnih igraca od kojih mozes ocekivati pomoc...

Onaj server koji je dao U_R je Funserver i to nije pravi WoW, to je samo zezanje... ubijes jednog kripa i PUF 5 levela...
Ako hoces pravi WoW (onako kako je i na originalu, sa pravim dropom i XP rate-om) onda u realmlist stavi ono gore sto sam ja stavio.

I da, vreme ti se meri dok igras, samo ukucas u igri /played i pokaze ti koliko si igrala.
hvala ti sto mi pomazes ali nisi mi rekao da li je to server besplatan i kako da ga skinem :roll: :) :cry: a i upravo sam bila na internetu sa patch sa koji si mi rekao da ne mogu da garantuju da ce uvek raditi i da moye ili ne moze imati trojanskog konja.naci molim te neki server koji je pod:
1.server besplatan
2.meri mi vreme za ono vreme koje platila preko neta.
3.kako da skinem besplatni srpski wowserver i taj patch ako je potreban
4.i da naravno nema virusa na njemu jer nemam antivirus sa viruse poput trojanskok konja ili gore od njega
5.i nadam se da ces naci wowserver koji cu igrati onako kako je na originalu sa pravim dropom i xp-ratom :cry: :cry: :wink:
 
1. Da, server jeste besplatan.
2. Da, meri vreme koje si provela u igri, mozes cak i sama da pogledas koliko si igrala.
3. Ne treba nista da skidas, samo namestis realmlist, udjes u WoW, ukucas username i password i igras (samo sto ti treba da napravisaccount a to mogu ja da ti napravim ako hoces)
4. Nikakvih virusa nema i to mogu da garantujem, igram na tom serveru vise od 6 meseci...
5. Da, bas takav server sam naveo u prethdnoj poruci. Ako trazis srpski server koji je ima prvi xprate i drop onda si na pravom mestu, trebas samo da nadjes fajl koji se zove Realmlist i otvoris ga preko Notepad-a ili Word-a (open with opcijom) i umesto onoga sto pise u njemu ti prepravi da pise: set realmlist ice-wowemu.no-ip.info
Kada to uradis onda mi javi da napravim account i moci ces da igras
 
U_R is back!!!:
1 nisi mi rekla da hoces server koji je uradjen kao blizzardov
2 svaki piratski server je besplatan to sam ti vec rekao
3 ovaj server na koji hoce skax da te ubaci je sranje jer mozes slobodno posle par dana igranja da ocekujes bann bez razloga i neces dobiti nikakvo objasnjenje i nemoj slucajno da ides na njihov server jer ga on sada samo reklamira i hoce da dovuce sto vise ljudi.oni su lopovi,hakeri kod kojih mozes da zaradis samo neke zajebane viruse i sjeban komp...moj savet ti je da nikako ne ides ni na sta sto ima veze sa njihovim serverom
4 sta se ti skax sada mesas,hoces i njoj da sjebete komp
5 ono i dalje vazi,nacicu vas kad tad a onda ste najebali
6 pozz
Ne lupaj, sad si banovan pa ti nista ne valja....

Sofija ne slusaj njega, hoce samo da napakosti i samo lose stvari prica o nama jer je dobio zbranu zato sto je psovao i vredjao na serveru ;-)

P.S. Boli me uvo da li ces da me nadjes ili neces, ja sam ti rekao da ako budes dolazio u blizini Kragujevca ili Jagodine da mozes da mi se javis...
 
U_R is back!!!:
psovao sam ti mamu pederu raspali...koga sam bre ja psovao nisam ni bio na internetu kada ste me banovali tako sisaj ***** tati svome pederu
Jao boze kako si ti glup, jos uvek nisi shvatio?
Banovan si zato sto si me nervirao na forumu, psovao si mi sve redom kao i sada sto radis pa sam te zato banovao, jeb'o te ban, ti si stoka nekulturna i ne zasluzujes da igras na nasem serveru.
U_R stvarno si bruka i sramota, jel ima bar neka poruka na forumu da si nesto pametno rekao ili si samo psovao i vredjao?
****** pa dokle vise ce da teramo ovako?
Ti i Gresnik ste jedini koji ste banovani od preko 200 ljudi sa servera, uopste ne mozes da pricas o bilo kakvim virusima i unistavanju kompa - LAZES pa rasturas :)

Razumni ljudi ce proceniti ko je u pravu i sta je istina.
Ne moram cak ni da odgovaram na tvoje poruke, ali eto posto me nerviras onda mi bude lakse...
 
Skakavac7:
1. Da, server jeste besplatan.
2. Da, meri vreme koje si provela u igri, mozes cak i sama da pogledas koliko si igrala.
3. Ne treba nista da skidas, samo namestis realmlist, udjes u WoW, ukucas username i password i igras (samo sto ti treba da napravisaccount a to mogu ja da ti napravim ako hoces)
4. Nikakvih virusa nema i to mogu da garantujem, igram na tom serveru vise od 6 meseci...
5. Da, bas takav server sam naveo u prethdnoj poruci. Ako trazis srpski server koji je ima prvi xprate i drop onda si na pravom mestu, trebas samo da nadjes fajl koji se zove Realmlist i otvoris ga preko Notepad-a ili Word-a (open with opcijom) i umesto onoga sto pise u njemu ti prepravi da pise: set realmlist ice-wowemu.no-ip.info
Kada to uradis onda mi javi da napravim account i moci ces da igras
Uradila sam stavila sam to sto si mi rekao.ali nece da koristi account ni staru lozinku kaze da je ivalid program ili je neka korupcija sta sada :?:
 
Licno sam ti napravio account i proverio username i password, cak sam napravio i jednog karaktera i sve radi prelepo, znaci account je 100% ispravan.

Eh sad, posto je problem nepoznat, ne mogu ti ni ja niti bilo ko drugi pomoci...

Ako treba, ici cemo korak o korak

Dakle, da li imas podesen realmlist?

Da bi ti user i pass koji sam ti dao radili moras imati podesen realmlist sa onom adresom koju sam dao u nekoj od prethodnih poruka.


CarDevil ako citas ovo javi mi se na PP.
 
Skakavac7:
Licno sam ti napravio account i proverio username i password, cak sam napravio i jednog karaktera i sve radi prelepo, znaci account je 100% ispravan.

Eh sad, posto je problem nepoznat, ne mogu ti ni ja niti bilo ko drugi pomoci...

Ako treba, ici cemo korak o korak

Dakle, da li imas podesen realmlist?

Da bi ti user i pass koji sam ti dao radili moras imati podesen realmlist sa onom adresom koju sam dao u nekoj od prethodnih poruka.


CarDevil ako citas ovo javi mi se na PP.
Slušaj sad morala sam da izbrišem warcraft zato što mi je trebalo mesta za programe koje ću raditi kod kuće pa ako mozez bila bih ti zahvalna ako mozez da mi pošalješ imejl adresu da bi ti poslala imejl poruku za to kad budem bila spremna da rešim ovaj problem.Vrlo rado bih ti poslala privat.poruku ali ne znam kako se to šalje.
 
Skakavac7:
Ako hoces srpski blizzlike server onda u realmlist upises set realmlist ice-wowemu.no-ip.info
Treba ti patch 2.1.2
Sajt za patcheve ti je www.wowwiki.com/patch_mirrors
Trenutno pravimo novi sajt tako da ako ti treba account onda cu ti ja napraviti, samo mi reci preko PP i sredicu to.
Server je stabilan
Ima iskusnih igraca od kojih mozes ocekivati pomoc...

Onaj server koji je dao U_R je Funserver i to nije pravi WoW, to je samo zezanje... ubijes jednog kripa i PUF 5 levela...
Ako hoces pravi WoW (onako kako je i na originalu, sa pravim dropom i XP rate-om) onda u realmlist stavi ono gore sto sam ja stavio.

I da, vreme ti se meri dok igras, samo ukucas u igri /played i pokaze ti koliko si igrala.
Skakavac pazi sta pricas za Serbia WoW.
Dali si ti cuo da ja pricam na takav nacin za blizzlike servere ili Ice-ov server nekada ?
Zlo se zlim vraca upamti to.
Jerry
 

Back
Top