JEL NEKO OVDE SKORPIJA?
Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Tema: JEL NEKO OVDE SKORPIJA?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.01.2004.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano JEL NEKO OVDE SKORPIJA?

Ej zanima me da li je neko ovde skorpija,i ako jeste neka malo opise sebe,a ako nisi skorpije nema veze opet se opisi!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.01.2004.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Ja jesam al me mrzi da se opisujem!Mozda neki drugi put!

oxa
    Guest

Podrazumevano

skorpija - dela govore vise od reci

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.01.2004.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio oxa
    skorpija - dela govore vise od reci
    aha... :wink:

Obećava
    Učlanjen
    06.01.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano skorpija

evo ja sam skorpija i mnogo sam tezak...

mislim, imam preko 100 kila
    8) 8) 8)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.11.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

eh, skorpije ko skorpije-prave se misterizone!

Početnik
    Učlanjen
    22.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

da li zaista misliš da ima potrebe da se pravimo misterioznim?
    što se mene tiče ja tako ne mogu sa sobom da se sastavim da mi je potpuno jasno koliko tek drugi ne mogu da sagledaju ono što jesam (i u dobru i u zlu)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.11.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Citat Original postavio (ne)upućena
    što se mene tiče ja tako ne mogu sa sobom da se sastavim da mi je potpuno jasno koliko tek drugi ne mogu da sagledaju ono što jesam (i u dobru i u zlu)
    e znam da su neke takve. i dosta sam razmisljao o tome...neznam zasto je to tako, mislim da spada u razmazenost...bar sto se tice moga iskustva...i cini mi se da skorpije, mesto da uzivaju u onome sto im je bog dao, pre sve u sexu, jer mislim da nijedna druga devojke nepada u takvo stanje ekstaze i transa osim skorpija...one se koncentisu na lose stvari...neka logika:gde je problem da se nerviram? ...pa ako im neko nesto kaze, cak i iza ledja ili ih ogovara, koncentrisu se kako da mu se osvete, umesto da ga iskuliraju i uzivaju u zivotu.....mislim da je problem kod vas sto volite da osecate moc i to previse i nemate uopste razumevanje prema drugima, i prema njihovim slabostima dok vas vase slabosti i nagoni kontrolisu...
    pozdrav

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.01.2004.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio RAK
    Citat Original postavio (ne)upućena
    e znam da su neke takve. i dosta sam razmisljao o tome...neznam zasto je to tako, mislim da spada u razmazenost...bar sto se tice moga iskustva...i cini mi se da skorpije, mesto da uzivaju u onome sto im je bog dao, pre sve u sexu, jer mislim da nijedna druga devojke nepada u takvo stanje ekstaze i transa osim skorpija...one se koncentisu na lose stvari...neka logika:gde je problem da se nerviram? ...pa ako im neko nesto kaze, cak i iza ledja ili ih ogovara, koncentrisu se kako da mu se osvete, umesto da ga iskuliraju i uzivaju u zivotu.....mislim da je problem kod vas sto volite da osecate moc i to previse i nemate uopste razumevanje prema drugima, i prema njihovim slabostima dok vas vase slabosti i nagoni kontrolisu...
    pozdrav
    WOW,kao da me znas citav zivot! :shock: :wink:

Početnik
    Učlanjen
    22.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio RAK
    pozdrav
    jeste ponekad sam i takva....
    ali kako su pritom neki drugi aspekti kontradiktorni onda nikad ni sama ne znam na koju ću se stranu okrenuti...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.11.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

neznam sta da ti kazem...ja recimo potpuno razumem sebe sem u trenucima kada se zaljubim pa postanem ljubomoran i ponekad tuzan bez razloga, to nerazumem....****** svi smo drugaciji

Početnik
    Učlanjen
    14.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ja sam skorpija
    OPI
    S: od napred strelac a od nazad devica!
    [/b]

pisite nesto
    Guest

Podrazumevano

i ja bih volela da cujem nesto vise od muskim skorpijama ja sam u podznaku skorpija

eX
    Guest

Podrazumevano

Ja sam skorpija,i u podznaku sam skorpija tako da sam siguran da ne zelis moj opis!!!!

Dupla skorpija
    Guest

Podrazumevano

eto npr. ti si sad mene iznervirao sto kazes da su skorpije razmazene!!! e ako neko nije razmazen to su skorpije! Pokusavam da smislim kako da se opisem i zaista je tesko. Ko izdrzi sa skorpijom (citaj sa mnom) svaka mu cast!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.11.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

pa eto vidis-nerviras se kada neko kaze sta misli...vise ti odgovaraju oni koji ti povladjuju...moaras da cenis iskrenost jer ona najvise vredi

pozdrav
    :wink:

VaNeSa
    Guest

Podrazumevano

E ja sam skorpija i to bas obozavam!Jel ima ovde neko ko je rodjen 28.oktobra????

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.11.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

hmm a jel ima neka Racica koja je rodjena 12 jula

:wink:

7.11
    Guest

Podrazumevano 7.11

i ja sam dupla skorpija.jesu skorpije razmazene,nadmene uobrazene i mnoooogo vole da osecaju moc....mozda zato sto nam se moze :wink:

ivana beograd-skorpija
    Guest

Podrazumevano dupla skorpija

[color=re 8) d][/color]ja sam dupla skorpija i nisam bas teska. ljubomorna sam,posesivna,strastvena,excentricna. privlace me okultnost i astrologija sto je tipicno za taj znak. osvetoljubiva sam,bolesno emotivna i jako dobar i iskren prijatelj.volim ludovanja,alkohol... kad nekog zavolim to je za mene svetinja. nisam vezana za porodicu ali sam zato za prijatelje.pozdrav svim skorpijama.

ivana beograd-skorpija
    Guest

Podrazumevano dupla skorpija

[color=re 8) d][/color]ja sam dupla skorpija i nisam bas teska. ljubomorna sam,posesivna,strastvena,excentricna. privlace me okultnost i astrologija sto je tipicno za taj znak. osvetoljubiva sam,bolesno emotivna i jako dobar i iskren prijatelj.volim ludovanja,alkohol... kad nekog zavolim to je za mene svetinja. nisam vezana za porodicu ali sam zato za prijatelje.pozdrav svim skorpijama.a da,zaboravila sam da kazem da sam po malo nastrana

Guest

Podrazumevano Re: dupla skorpija

Citat Original postavio ivana beograd-skorpija
    [color=re 8) d][/color]ja sam dupla skorpija i nisam bas teska. ljubomorna sam,posesivna,strastvena,excentricna. privlace me okultnost i astrologija sto je tipicno za taj znak. osvetoljubiva sam,bolesno emotivna i jako dobar i iskren prijatelj.volim ludovanja,alkohol... kad nekog zavolim to je za mene svetinja. nisam vezana za porodicu ali sam zato za prijatelje.pozdrav svim skorpijama.

Obećava
    Učlanjen
    05.01.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

skorpija ima svuda....bez njih se jednostavno ne moze.... ops:

Slične teme

1. jel ima neko ovde iz Spanije??
    Autor stranger u forumu Evropa
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.11.2003., 15:50