Pitanje

was

Primećen član
Poruka
888
Imam jedno pitanje verovatno slicno ostalim pitanjima vezanim za "ljubav" ali ovo me vec odavno muci.
Bila je jedna riba u skoli i ja se zesce nalozio na nju a sada kraj skole, ona prelazi u drugu skolu i te gluposti. Medjutim uzeo sam njen broj od drugarice i slao neke poruke, i ona kao nesto da sam pogresio broj i te gluposti. Inace mi se znamo od ranije tako da je verovatno znala sa kim se dopisuje (ona nema moj broj ali sam joj rekao ko sam).
Ja sam proverio i to je bio njen broj.
Ona verovatno znaci nije htela da se dopisuje sa mnom. :confused:
Da li da budem uporan ili da sve batalim, sta mislite?
 
ma zaj.ebi te porukice i "jeste moj broj, nije moj broj, jeste tvoj broj a mozda je i moj..". k.urac palac...ume li neko normalno da komunicira sa nekim? zasto joj ne pridjes i popricas, prelazi u drugu skolu, bla bla, ajde da popijemo kafu posto ides..ma otkud znam...ja ni sebi nisam pomogla pa sigurno nikome necu......
 
Pa i meni su glupe te gluposti sa porukicama, ali ja ne mogu njoj da pridjem jer jednostavno ne krecemo se u istom drustvu. Ne mogu tek tako da je pozovem negde.
Jedino da k'o najgori pacenik cekam ispred njene zgrade ceo dan pa kad je ulovim, ali to mi je glupo.
 
was:
Imam jedno pitanje verovatno slicno ostalim pitanjima vezanim za "ljubav" ali ovo me vec odavno muci.
Bila je jedna riba u skoli i ja se zesce nalozio na nju a sada kraj skole, ona prelazi u drugu skolu i te gluposti. Medjutim uzeo sam njen broj od drugarice i slao neke poruke, i ona kao nesto da sam pogresio broj i te gluposti. Inace mi se znamo od ranije tako da je verovatno znala sa kim se dopisuje (ona nema moj broj ali sam joj rekao ko sam).
Ja sam proverio i to je bio njen broj.
Ona verovatno znaci nije htela da se dopisuje sa mnom. :confused:
Da li da budem uporan ili da sve batalim, sta mislite?

kasno je moras je ozeniti
 
was:
A kada neko postaje previse dosadan?
Da li bih bio dosadan kada bih joj stalno slao poruke, da li bih bio dosadan kada bi se stekovao ispred njene zgrade? Gde je granica?

ako si joj ti slao poruku i ona te iskulirala najstrasnije..
pokusaj (a vidim da si zapeo) da joj pridjes..
nadji nacin, raspust je.. mozes da je sretnes negde...
i pitaj za izlazak/setnju/kafu/whatever.. ako te iskulira
brisi.
sve preko toga je dosadjivanje
 

Back
Top