Zasto ne u 3DNET!!!
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Zasto ne u 3DNET!!!

Zainteresovan član dajanijegara (avatar)
    Učlanjen
    20.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano Zasto ne u 3DNET!!!

-Agencija 3Dnet je internet podprovajder, koja radi u Pancevu. Cula sam kako se ophodi sa radnicima! Ovo je prilika koju koristim, kako bih okrenula paznju na opasnost od firmi, koje se izivljavaju nad radnicima...

Zasto ne u 3Dnet!:

-Naime, svi beze iz 3Dneta... Kako ko dodje, tako ode... Ako ne ode, dobije otkaz! Na svaka 2-3 meseca... Vrsi pritisak na radnike... Ponizava ih... Kako?

-Osnovni moto firme jeste taj, da su svi zamenljivi...

-Ni tapetari nece da mu dodju, da lepe tapete... Devojke koje rade za sankom, menjaju se non stop, na svakih 3 meseca... Kao i ostali radnici... Pa zar niko nije dostojan da radi u 3D duze od 2 meseca???

-Lupace vas po usima 10% ili 15% od male, bizarne plate koja je 10 000! Mozda cete cuti kako je odbio 10% od plate jednoj radnici(za sankom u internet kafeu), jer ista nije dopunila akvarijum sa vodom! Dva prsta je falilo... A posle lupanja po usima nije dlaka falila i hvali se sa time kako je on nesto postigao... A ja bih ga pitala gde ti je ta radnica? Posto mu ista vise ne radi!

-Imate diplomu ETF-a. Dodjite u 3D... Konkurisite na mestu administratora i radicete kao monter... Nikada necete napredovati! Mislite da je ponizenju kraj? Postavice vam sefa sa srednjom skolom! I ovo se dogodilo! Ajde sto je gazda sa srednjom ali i sef!?

-Popece vas na 40 metara, postrojice vas sa ostalim kolegama i pocece da vas ponizava sa recima, citiram:"Koji cete vi meni K*rac"! Ovo se dogodilo na jednom silosu u Opovu... I nije jedino ponizenje koje cete doziveti u 3dnetu!

-Hocete da naucite nesto? Cula sam i za takve koji su samo zbog toga dolazili u 3Dnet! Samo da bi naucili nesto da rade... Ali vise nema od koga da ucite posto su svi, koji su nesto znali, otisli... Gubite vreme... Videla sam u oglasu, u "Pancevcu", koji je stavio, sad skoro. Daju se abnormalne plate za radnike... Takodje sam cula da je komentarisao kako je to navlakusa za majmune...

-Nadam se da vi niste majmuni i da cete posle ovoga znati o cemu se radi, kao i da cete javiti svima koje znate o ovome... Ne u 3Dnet.. Jer je 3DNet u velikim dugovima(oko 2.000.000 evra duguje Beotelu, inace od njih otkupljuje link)... Laze njih, poslovne partnere, svoje korisnike, lagace i vas koji hocete da posteno radite i zaradite! Tuzna istina!

OVO JE UPOZORENJE!
    -Ova firma nije ni za koga, zato nemojte gubiti vreme u njoj!
    Meni ne treba internet od njih a vama?

Obećava
    Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Podrazumevano Re: Zasto ne u 3DNET!!!

Hahahaha... Ihh ti provajderi iz Pancheva... Chudo jedno...
    Nego, ja imam srednju shkolu, mogu ja da radim kao shef???
    A to za rad od dva-tri meseca se deshava u dosta tih manjih "firmi". Jer toliko mogu da te drze kao na "probnom radu", naravno uz manju platu, dok se ne "dokazesh". E, a kad se dokazesh, onda te lepo shutnu i zaposle novog. Nazalost tako je. Puno je nezaposlenih, pa se pristaje na sve i svashta... :sad: :sad:

Nov član
    Učlanjen
    24.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Zasto ne u 3DNET!!!

Najgori ste na planeti i sire,pa vi vise ne radite nego sto distribuirate signal,i starcu duze traje erekcija nego vasa konekcija.Da sam znao da ovako raditi nikada sa vama nebi sklopio ugovor,jedva cekam da se 'razvedemo'.Ma ljudi bezite od ovih prevaranata-lazu i mazu dok ne sklopite ugovor.

Slične teme

1. podesavanje p2p programa za wirelles 3dnet.co.yu
    Autor Igor_Vrsac u forumu Internet
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 11.10.2007., 23:27
  2. Zasto, zasto,zasto neki 'savremeni muskarci'...
    Autor Aleksej_BASO u forumu Muškarci
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 06.07.2005., 08:31

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •