ima li jos Srba u Beogradu?

Ja sam otisao davno iz BG, osnovao sam vlastitu SFR NJemačku.

yu-s-de.gif
 
Enfroz2891.:
U chemu je problem?
Nisam u pravu?
A ti mora da si potomak nekog ko je naselio panonsku ravnicu posle 2.svetskog rata,to ti je ironija sudbine-nekadashnji Bosanci su danas najveci "autnomashi".
Ово је тачно у вези Босанаца и аутономаша. Али нисам из те приче. Само ми је мало мука од тих уопштавања. Слушам Босанце како се жале на Мађаре, Војвођане на Босанце, Београђане на Црногорце, Црногорце на Србе, Срби на издајнике, леви на десне и обрнуто. Докле више, има у свему томе и трунка истина, али ни близу томе колико се представља. Док се препуцавамо ко је за шта крив, не бавимо се правим проблемима него правимо проблеме где их нема.
 
i ja sam vukovac, prosek na faxu (ekonomskom) 9.20, oni koji su me primili na posao (jedna od svetski poznatih konsultantskih firmi) procenili su da sam itekako normalan i sposoban da radim...

tako da mi procene novopecenih antifasista nisu potrebne... u stvari nisu mi relevantne...
 
De_Sisti:
i ja sam vukovac, prosek na faxu (ekonomskom) 9.20, oni koji su me primili na posao (jedna od svetski poznatih konsultantskih firmi) procenili su da sam itekako normalan i sposoban da radim...

tako da mi procene novopecenih antifasista nisu potrebne... u stvari nisu mi relevantne...
P da. Zato se i ne hvali. Imam i ja par desetki, ali samo kada sam ucio, odnoso kada sam voleo neki predmet. Mrzim da strebam :p
 
filatelista:
.
Ako je bukvalana, tema je debilna, ako je pik na "prave" Srbe onda je još debilnija.
A i autor se više nikad neće ovde pojaviti da replicira nekome od forumaša.
Добро, не "убија" се тема од памети, тачно. Али, ко каже да увек морамо учествовати само у строго озбиљним и паметним темама? :)
 

Back
Top