Ko je romanticniji???
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Ko je romanticniji???

Zainteresovan član little smile (avatar)
    Učlanjen
    01.02.2004.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Ko je romanticniji???

Sta mislite, ko je romanticniji: muskarac ili zena?

Da li romanticni muskarci traze i romanticnu zenu?

Ko vise pokazuje, dokazuje svoju romanticnu stranu licnosti?

Obećava
    Učlanjen
    20.12.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Ma ja mislim da romanticne duse sanjaju neku sirovinu koja ce da ih pljuje. Pa naravno da romantika trazi romantiku. Ko je romanticniji, jako individualno kao i sve ostalo...

Učlanjen
    01.02.2004.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio Saint
    Ma ja mislim da romanticne duse sanjaju neku sirovinu koja ce da ih pljuje. Pa naravno da romantika trazi romantiku. Ko je romanticniji, jako individualno kao i sve ostalo...
    Delimicno se slazem sa tobom, jer svakome ubrzo dosadi da sve bude idealno... Mora da postoji neka ravnoteza... Po meni, muskarci mnogo vise pokazuju romanticnu stranu licnosti, a devojke samo uzivaju u plodovima njihovih 'cudotvornih' dela (mada je sve manje i manje takvih muskaraca)...

Hvala ti u svakom slucaju...

Aktivan član
    Učlanjen
    04.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

(mada je sve manje i manje takvih muskaraca)...

Mislish?
    Ima ih josh,valja samo verovati i oni se kad tad pojave.Nista na silu,Romantika ne trpi silu.Ali se Romantika kao kakva telepatska moc,i te kako pronalazi negde u etaru.

Učlanjen
    01.02.2004.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio DON

Mislish?
    Ima ih josh,valja samo verovati i oni se kad tad pojave.Nista na silu,Romantika ne trpi silu.Ali se Romantika kao kakva telepatska moc,i te kako pronalazi negde u etaru.
    Hvala DONe, ti si se vec dokazao i pokazao nam da si i vise nego romantican, ali tvoje godine govore sve, a mladjih muskaraca (ovom izjavom nemam nameru da te uvredim, ali dosta si stariji od mene, a i koliko sam shvatila i ozenjen si), a romanticnih je zaista sve manje i manje... Ja se i dalje pitam zasto? Da li su devojke postale toliko surove, pa muski deo populacije vise ne zeli da pokazuje svoju romanticnu stranu ili jednostavno izumiru te neke posebne vrednosti, a ostaje samo 'prljava' igra u svemu tome...?

Ja bih najsrecnija bila kada bi neki mladic mojih godina pokazao i romanticnu stranu svoje licnosti, a ujedno i kavaljerstvo... Mislim da bi svaka devojka u tom slucaju 'pala' pred jednom takvom pojavom!!!

Obećava
    Učlanjen
    25.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Jos uvek postoje romantici!!!
    Ali mislim da si upravo sama vec odgovorila, devojke nisu toliko zeljne romantike pa samim tim i muskarci se boje da je pokazu plaseci se ne bi li na taj nacin uplasili i oterali tu izvesnu osobu

Ali odgovorno tvrdim ROMANTICI POSTOJE!!!
    Zato glavu gore :wink:

Učlanjen
    01.02.2004.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio Blaza
    Ali mislim da si upravo sama vec odgovorila, devojke nisu toliko zeljne romantike pa samim tim i muskarci se boje da je pokazu plaseci se ne bi li na taj nacin uplasili i oterali tu izvesnu osobu

Hvala Milose !!! Divan si... Devojke koje su odrasle uz bajke, nezne filmove, price ... sanjaju o romanticnoj noci, prizoru zalaska sunca u zagrljaju voljene osobe, gledanju i 'lajanju' na zvezde, mirisu ruze, predivnim stihovima dragog... ali... samo sanjaju o tome, a retke osobe to i dozive... Da li zaista romantici dopustaju sebi da 'umru' ili jednostavno cekaju pravu osobu da pokazu svoju nezniju stranu licnosti?

Obećava
    Učlanjen
    25.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Citat Original postavio little smile

Hvala Milose !!! Divan si... Devojke koje su odrasle uz bajke, nezne filmove, price ... sanjaju o romanticnoj noci, prizoru zalaska sunca u zagrljaju voljene osobe, gledanju i 'lajanju' na zvezde, mirisu ruze, predivnim stihovima dragog... ali... samo sanjaju o tome, a retke osobe to i dozive... Da li zaista romantici dopustaju sebi da 'umru' ili jednostavno cekaju pravu osobu da pokazu svoju nezniju stranu licnosti?
    Hvala
    A mozda muskarci sanjaju o zajednickoj probdevenoj noci dok napolju veje krupan sneg a mi sedimo pokraj kamina i uz nezne poglede i osmehe cekamo izlazak sunca i radjanje novog predivnog dana koji cemo zajedno provesti ops:
    Sto se tice romantika, oni ne umiru, NIKADA!!!, sede u prikrajku i vrebaju svoju priliku kada ce izaci na svetlost i zaseniti sve one koje su ih oterali u tamu

Učlanjen
    01.02.2004.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Hvala
    A mozda muskarci sanjaju o zajednickoj probdevenoj noci dok napolju veje krupan sneg a mi sedimo pokraj kamina i uz nezne poglede i osmehe cekamo izlazak sunca i radjanje novog predivnog dana koji cemo zajedno provesti ops:
    Sto se tice romantika, oni ne umiru, NIKADA!!!, sede u prikrajku i vrebaju svoju priliku kada ce izaci na svetlost i zaseniti sve one koje su ih oterali u tamu
    Da li si mozda citao temu "Romanticno vece" iz ovog foruma? Ako nisi, procitaj (naravno, samo ako zelis)...
    A zasto SEDE U PRIKRAJKU? Ima li smisla 'cekati Godoa'? A sta ako se ne pojavi 'prilika' na pravom mestu u pravom trenutku? Propustices nesto lepo... Zar to znaci da ces uvek cekati i cekati?

Obećava
    Učlanjen
    25.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Hvala
    Da li si mozda citao temu "Romanticno vece" iz ovog foruma? Ako nisi, procitaj (naravno, samo ako zelis)...
    A zasto SEDE U PRIKRAJKU? Ima li smisla 'cekati Godoa'? A sta ako se ne pojavi 'prilika' na pravom mestu u pravom trenutku? Propustices nesto lepo... Zar to znaci da ces uvek cekati i cekati?
    Ne, Majo to ne znaci da cu zauvek cekati... uveren sam da taj ili ti trenuci dolaze i odlaze samo treba potrefiti tajming i izaci u pravom trenutku
    To ne znaci da tih trenutaka vec nije bilo u mom zivotu, bilo ih je, ali sada se cekaju novi... Novi trenuci za nove osobe, mozda poput tebe

Početnik
    Učlanjen
    15.05.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Nije dobro ni po svaku cenu tragati za nirvanom. Rimsko carstvo je, kazu, propalo zato sto je suvise dugo bilo suvise lepo.

Veoma poznat Buntovnik_Bez_Razloga (avatar)
    Učlanjen
    19.06.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    164

Podrazumevano Re: Ko je romanticniji???

Aj, da Vas cujem??

Zainteresovan član dejan_MB (avatar)
    Učlanjen
    22.05.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano Re: Ko je romanticniji???

Citat Original postavio Buntovnik_Bez_Razloga

Aj, da Vas cujem??

Muskarci u svakom aslucaju,samo sto to pokazuju sa velikom dozom rezerve. :wink:

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

Podrazumevano ..........

ja ja ja i samo ja.....i ti ti ti i samo ti.....nema to mushki zhenski....i mushki i zhenski su mahom degenerici....ja se ne osetjam kao taki.....vidim sebe way iznad mase.....ko kazhe da sam narcis nek popricha sa 15tak radnom ljudi na ulici

Slične teme

1. Da li su muskarci romanticniji od zena...?
    Autor algola u forumu Romantika
    Odgovora: 218
    Poslednja poruka: 01.05.2008., 20:19

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •