Ko stoji iza ubistva Djindjica

Ko stoji iza atentata

  • Voja Kostunica & Co

  • Ceda Jovanovic & Co


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

BlackMusician73

Primećen član
Poruka
579

Jednostavna pitanja na koja Koštunica odbija da odgovori:

Zašto su u transkriptima prisluškivanih razgovora za vreme pobune JSOa Legija i Šiptar pričali da jedino Koštunica može da opozove pobunu?

Zašto je Dragan Jočić rekao da je pismo Legije u prvim novinama podzemlja, Identitetu, u kome on pljuje Đinđića stvar koju bi mnogi građani podržali?

Zašto je Vojislav Koštunica podržao pobunu naoružane mafije?

Zašto su članovi kabineta Koštunice primali poklone od Šiptara i za uzvrat mu obećavali da se vojska neće mešati?

Koga su štitili kada su terali Bagzija da lažno svedoči a što se vidi u transkriptima razgovora Kajganićke sa Bagzijem?

Šta su Jočić, Bulatović, Nikitović, Tijanić i ostali šljam obećali Legiji i zašto javnost ne sme da zna šta su pričli u noći predaje?


Dok Vojislav Koštunica pred organima države ne odgovori na ova pitanja on je za mene glavnoosumnjičeni naručilac ubistva.

Do sada su jedino Popović i Jovanović svedočili pred sudom. Jovanović je još sve objasnio pred skupštinskim odborima i prošao poligraf u policiji.
 
Не би ме чудило и да Коштуница стоји иза убиства З. Ђ. Оно што мене чуди јесте што још нико од нових оптужених није ухапшен. Ма биће сигурно. Чеда, Беба .... Па можда и Коштуница. Почео је да ми се гади након онаквог срамног споразума са ДС.
 
Пустите на тренутак те ниже нивое организације и извршитеља злочина.

Него, ко СТВАРНО стоји иза убиства, на оним највишим нивоима.

Мислим на тзв. "спољне факторе".

Није ваљда да сте толико наивни да верујете како је то дело САМО локалних извршитеља?

(Наравно, то ни мало не ослобађа кривице "локалце", напротив. Али, ипак, мислимо и на оне најважније).
 
Norma Kampl:
Пустите на тренутак те ниже нивое организације и извршитеља злочина.

Него, ко СТВАРНО стоји иза убиства, на оним највишим нивоима.

Мислим на тзв. "спољне факторе".

Није ваљда да сте толико наивни да верујете како је то дело САМО локалних извршитеља?

(Наравно, то ни мало не ослобађа кривице "локалце", напротив. Али, ипак, мислимо и на оне најважније).
A ti znas ko stvarno stoji? :roll:
Bas si mi ti neki pametan ;)
 
Jerry Ropero:
iza ubistva djindjica stoje kako je rekla mila djindjic, njegova majka - "njegovi ljudi" . Mila kaze da su Zorana Djindjica ubili "njegovi" i ja joj verujem. E sad ti njegovi niti su radikali niti je kostunica.
Njegova majka je to rekla? O Tome. PA ja je slusao pre neki dan i rekla da ono sto Mihajlovi c prica je glupost (da je Beba i ljudi okolo ubili Djinjdjica).
 
Ha-Nocri:
A ti znas ko stvarno stoji? :roll:
Bas si mi ti neki pametan ;)

Не знам. Ко стоји поименце, наравно. (Као што сви ви умишљате да знате).

Говорим о - принципу.

Напросто, по дефиницији - политичко убиство на овако високом нивоу НИКАД се не дешава без учешћа и спољног фактора.

Поготово што је сасвм логично помислити на то, с обзиром на све конкретне околности.
 
Norma Kampl:
Не знам. Ко стоји поименце, наравно. (Као што сви ви умишљате да знате).

Говорим о - принципу.

Напросто, по дефиницији - политичко убиство на овако високом нивоу НИКАД се не дешава без учешћа и спољног фактора.

Поготово што је сасвм логично помислити на то, с обзиром на све конкретне околности.
Uhhh, al' ti je dobar princip. Sve na formulama se zasniva ;)
 
mnogo kandidata.
isključio bih lična osećanja i taj lični momenat koji se potencira, a sve pod paskom da su Koštunica ili Šešelj mrzeli Đinđića. Teško mi je poverovati da su i jedan i drugi to tražili ili na bilo koji način u tome učestvovali. Da li su sumnjali ili znali, to ne znam.
Ratni profiteri-naš krupni kapital, razni lobisti kojima ne odgovara stabilna Srbija, Srbija u jednom normalnom okruženju....
 
Norma Kampl:
Не знам. Ко стоји поименце, наравно. (Као што сви ви умишљате да знате).

Говорим о - принципу.

Напросто, по дефиницији - политичко убиство на овако високом нивоу НИКАД се не дешава без учешћа и спољног фактора.

Desava se u zatvorenim entitetima, bilo oni izolovani (Srbija, mafijski obracuni unutar Koza Nostre) ili previse mocni u odnosu na druge(SAD).

Srbija je kao izolovan faktor u vreme ubistva Djindjica bila zemlja cija je sudbina zavisila od sprege mafije i politickih faktora. Politicki faktor koji je stvorio mafiju i koji nikada nije kontrirao mafiji su cinioci iz devedesetih, tako da se pre svega tu trebaju traziti ubice. No, s obzirom na redosled dogadjaja nakon ubistva, na ponasanje Kostunice prema mrtvom Zoranu, moguce je da je i sam vrh DSS-a upleten u taj zlocin.
 
Mislim da je nemoguce da je Kostunica umesan u ubistvo Djindjica. To su gluposti.
Pricas mi o "transkriptima" Legije i Siptara. Cini mi se da ima MNOGO VISE transkripti u kome razgovaraju Ceda i Duca- sto ti to ne bi bio DOKAZ. Isto vazi i za te druge transkripte.
Kostunica nije podrzao pobunu, vec je zeleo da smiri strasti.
Sta bi oni mogli da obecaju Legiji u zamenu za 40 god. robije.
No, ne treba se brinuti. Ubistvo Djindjica ce se rasvetliti, samo nemoj da kazes da Kostunica namesta Cedici, jer je i DS u vlasti, a bilo je i spekulacija po kojima su novine PRESS novine Demokratske Stranke, a s obzirom da PRESS najvise pise o tome kako je Ceda oslobodio Zemunce sledi da ce pre biti da Tadic namesta Cedi nego Kostunica :-)
Drugo, i DS i DSS zele da ovu stvar isteraju do kraja- znaci da ce tako biti, oni su najbolja kontrola jedni drugima, tako da sta god bude izaslo na videlo bice istina, a i TUZILAC Slobodan Radovanovic ce APSOLUTNO SVE ISPITATI.
 

Back
Top