muvanje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

colovicsnr

Početnik
Poruka
20
Imam 14god. i nemam ljubavna iskustva.Svidja mi se jedan decko koji to ne primecuje.
Htela bih da mu stavim do znanja da mi se svidja ali se plasim da ne ispadnem smesna.
Ima li neko slican problem.
 
I ja imam 14 godina ;)
Ne brini, i ja sam imala slican strah, ako ne i isti. Nemoj nikako da mu kazes ''svidjas mi se'' jer je to glupo. Pitaj ga recimo... ''zasto ne mozes da zamislis da ce nesto biti izmedju nas? iluzije su sastavni deo zivota'' i on ce odmah skontati. Ako ne zelis da pricas, pokusaj da uhvatis njegov pogled, zadrzi ga 2 sekunde, nasmesi se i skreni pogled. Uradi to jos dva-tri puta i skontace :D
 
colovicsnr:
Imam 14god. i nemam ljubavna iskustva.Svidja mi se jedan decko koji to ne primecuje.
Htela bih da mu stavim do znanja da mi se svidja ali se plasim da ne ispadnem smesna.
Ima li neko slican problem.
samo dve stvari treba da znash:
1. da treba da mu stavish do znanja, al polako, ne naprasno, dosadno i nametljivo
2. da ako tako postupish necjesh biti ni u kom sluchaju smeshna, nego simpatichna.

bicjesh smeshna jedino ako budesh nametljiva i dosadna.

samo opushteno. ;)
 
ali brate ako nisi chuo desila se u medjuvremenu neka emancipacija zhena, pa sad jedni drugima stavljaju medjusobno do znanja.

tako da se svi piche.
 
pocni da ga muvas ovo ono fazoni kao sanujala sam te pa jel si razmisljao nekad kako bi nam u vezi u t0m fazonu razumes ako uvidis neku sansu odma je iskoristi pa sta bude bude..
 
colovicsnr:
Imam 14god. i nemam ljubavna iskustva.Svidja mi se jedan decko koji to ne primecuje.
Htela bih da mu stavim do znanja da mi se svidja ali se plasim da ne ispadnem smesna.
Ima li neko slican problem.

ma necesh ispasti smeshna bre.
Reci mu.Ne koshta te nishta.
Bolje da se kajesh shto si mu rekla nego da se kajesh shto mu nisi rekla...
 
Slazem se sa Keeperom,pokushaj da mu indirektno skrenesh paznju na sebe,ali nemoj da preterujesh.. A on ce valjda brzo shvatiti(iako dechacima treba dooosta vremena da ukapiraju,chak i ovim starijim :) )
 
colovicsnr:
Imam 14god. i nemam ljubavna iskustva.Svidja mi se jedan decko koji to ne primecuje.
Htela bih da mu stavim do znanja da mi se svidja ali se plasim da ne ispadnem smesna.
Ima li neko slican problem.
Ja dobro je nemam slicnih problema. :-D
Ali evo sta da uradis:
1. Pozovi ga negde gde cete biti sami. 8)
2. Razvali neku zvaku, nesto tako bezveze. :p
3. Istovremeno se diraj po telu. :-o
4. Zatim polako pocni da dodiruje delove tela oko njegovog polnog organa. ;-)
5. A zatim naglo stani i reci da moras da ides. :confused:

Posle ovoga ce ti jesti iz ruke veruj mi. :-D

USPEH ZAGARANTOVAN!!!
 
e vi sa vasim blow jobovima i pipanjima po organima ne serite...dete ima 14 god...dobro je niste poslali na plavi most.....neka poslusa keepera i krajj...................
 
mene? a.
slushaj mala...
pratish ga do mushkog wca, onda udjesh za njim.
uletish mu u kabinu i stuchesh ga do grla nekol'ko puta.
kucji to vezhbaj sa drugom.
ako imash tremu drmni malo rakije.
mogu da ti dam, evo ja bash dobio iz ukrajine malo горiвке, "наше рiдне". :mrgreen:
 
Keeper:
mene? a.
slushaj mala...
pratish ga do mushkog wca, onda udjesh za njim.
uletish mu u kabinu i stuchesh ga do grla nekol'ko puta.
kucji to vezhbaj sa drugom.
ako imash tremu drmni malo rakije.
mogu da ti dam, evo ja bash dobio iz ukrajine malo горiвке, "наше рiдне". :mrgreen:
Slushaj mala..
Chika Andrej se malo shali :lol:
 
"Sve ove godine, dala bi za jednu noc, al mene nikad ne bi imala, jer ja moram drugoj poc'....."
@colovicsnr
Inace nemam pojma kako da pomognem.... Samo mu stavi do znanja da ti je simpatica i da si zainteresovana za njega ali nemoj da budes napadna, npr. da se glupavo kikoces itd. Ako mu se dopadnes smuvace te, ako ne, onda ******.... Nadji nekog drugog.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top