da li je dosadno u ks-u

mimika:
jeeca:
dijadoh@ptt.yu:
nije uopste dosadno vrlo je zivo
mislis :?: :roll:
Ako ste kojim slucajem bili u Aleksandrovcu onda mi verujte kad kayem da je KS Las Vegas
A ti si iz aleksandrovca?
Ako jesi zato ti je i dosadno .....a nama je Ks smor...
Kakav tvoj las vegas.......ovo ovde ve lici ninasta....nema gde da izadjes.........jedno jedino mesto je ta Rupa....u kojoj izadje ceo grad.Pa ne mozes da dises iako je na ptvorenom.....
I tebi je KS zanimljiv.....ccccc :roll:
 
Lord of Chaos:
Nisam ljubitelj Beograda ni u kom pogledu, ali mislim da su se Krusevljani drasticno promenili u poslednjih par godina, svi su nesto namrsteni (cak i cure), svi nesto glume, nema vise nekog zdravog zezanja generalno....
Tu si sasvim upravu......svaka generacija je sve gora i gora.....
a pogotovo sad ova deca.....posto po gradu vise ne mozed da vidis starije......sad su navodno "popularna"
'87, '88,...godista
 
Lord of Chaos:
Jeco, za normalne ljude ne bi trebalo da vazi 'kud svi Turci, tud' i mali Mujo'....Rupa je u zadnjih par godina postala ubedljivo najgore mesto za izlazak, pre bih sedeo na fontani nego sto bih tamo svratio.... 8)
pa znam ja to...zato i ne idem tamo....i ti si sasvim uptavu...
ali ne mozes non stop ni da ides na fontanu ili na onaj parkic kod kosturnice.....ili neznam ni ja...da sedis s drustvom kuci i da gledas filmove....sve ti to vremenom dojadi.....
Stvori ti se zelja za necim novim.....
Neznam koliko ti cesto dolazis u KS......ali kad bi bio non stop veruj mi da bi prebacio.....
Mada vidim da si bas upucen u sva desavanja tako da i znas kako bi ti bilo
 

Back
Top