Ona je trudna,udaje se...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nevernik u to

Aktivan član
Poruka
1.593
Jos jedna moja tema koju ce neki ocrniti i nazivati me ko zna kakvim imenima i pisati kakaav sam i sta sam ja....

Ali ona je trudna, ona se udaje, ona putuje nocas na more sa njim ... ona? :-( Ona je bacila sve u vodu, mislio sam mozda negde u svom srcu da cemo se mozda jednog dana pomiriti, da cemo opet biti srecni, medjutim eto od veceras je moj zivot bas jedna rusevina... ona je sve to srusila... kako ,zasto?! :confused: :confused:
Pa danas je tek tri meseca kako smo se rastali,kako smo raskinuli, zar je moguce da neko ovako ucini posle 3 ipo godine zabavljanja.... da ovako nabije mi noz u srce, da ovako.... priznajem i ja da nisam bio dobar,da nisam ni ja cvecka, imao sam za ova 3 meseca dve kratke avanuture ali sam shvatio da ne mogu sa drugom jos uvek, a ona??? Ona je trudna ona se udaje, ona je Bojana... :evil: :evil:

Nikad mi teze nije bilo.... Iako moj moto je VELIKI SAM I KAD GUBIM,sad ipak nije tako
A sad neki neka opale paljbu na mene... :roll:
 
E, mesec dana te je ganjala po forumu... i smarali ste sve nas...

Doduše, mora da boli kad znaš da ju je neko napumpao posle tri meseca... a ti nisi za tri godine

I onda se pitaš, pa šta si radio tri godine... da nisi sterilan... ko će to znati... idi i proveri...

Uuuuuuuuuu... do jaja osećaj...

Baaaacila je sveee niz reeeeku...

 
E pa ti glavnu stvar nisi naucio kod zena njih 99%. Proracunljivost. One su s tobom u vezi, a usput traze bolje uslove. Uglavnom je tu rec o boljim materijalnim uslovima.

Zato im ne treba pruzat ljubav jer ce svejednom jednom zajebat, nego samo zestoko torbanje u bulju pa kad ode ti si joj vec na vreme vratio. Samo joj pozelis sretan put.


Mada mogao bi je nagovorit pa da ti preuzmes i nju i dete, sta te briga temelj je drugi napravio, a ti samo furas dalje.
 
Ha. Sta je tu cudno.. Izgleda da sam najzad nasao vecu budalu od sebe !!!

Ja nastavljam dalje a ti nosi krst don ne nadjes jos vecu budalu od sebe !!! Znam da ce ti biti tesko ali neka devojka vec danas zavrsava posao za tebe ! Preostaje da osluskujes i da nadjes kretena ! Na forumu, u kaficu, medju prijateljima, gde god.
Hvala ti, Budalo.

Slobodno pogledaj moje rane radove. Ni ja nisam verovao ali to je zato sto sam bio glup. Skoro kao sada ti !
E pa bato, neka ti je sa srecom !
Budi glup pa traci svoje vreme pricom po forumima o najfantasticnijoj devojci koju si nesrecno izgubio. Zaista si glup.

Sve najbolje.
 
E, mesec dana te je ganjala po forumu... i smarali ste sve nas...


hmmmm...ovo mi je nesto poznato...
mislim da znam o cemu se radi,a ako je tako...pa yebiga Nevernik....sta da ti kazem....mozda je to stvarno zelela amozda je i bilo slucajno,pukao kondom ili zaboravio da izvuce na vreme...
u svakom slucaju,kukanje ne pomaze da se stvari promene,ali nema veze...samo se ti izjadaj lepo ovde
 
Lusy Lusy:
hmmmm...ovo mi je nesto poznato...
mislim da znam o cemu se radi,a ako je tako...pa yebiga Nevernik....sta da ti kazem....mozda je to stvarno zelela amozda je i bilo slucajno,pukao kondom ili zaboravio da izvuce na vreme...
u svakom slucaju,kukanje ne pomaze da se stvari promene,ali nema veze...samo se ti izjadaj lepo ovde
Nevernik u to vs. Bojanakg, samo na KrstaricaTV večeras od 24:00h...
 
pogledaj druzhe...ako osh mozemo sa ovu da te upoznamo. nije ko bojanche ali je pametna....


metarterr5313xv9.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top