Američki nacisti imaju sve veču podršku bijelaca

Ovi likovi su zajebancija...

Ovaj je čak zajeb'o i "ratface" Gebelsa...

troy%20ohio%200061.jpg


rollin2.gif

rollin2.gif

rollin2.gif

rollin2.gif
 
Opet će vas bombandirati vaša demokratska amerika zbog Kosova a vi dalje podržavajte antifašiste i demokraciju.Baš ste jadni mazohisti brzo zabravljate 1999 mogla bi vam se dogoditi repriza onda će opet na vas padati demokratske bombe i rakete.Komunist Tito je dao autonomiju kosovu i izmislio ustav 1974 zbog kojeg se Srbija sada pretvara u pašaluk,samo vama još to nije jasno.
 
andeli apokalipse:
Opet će vas bombandirati vaša demokratska amerika zbog Kosova a vi dalje podržavajte antifašiste i demokraciju.Baš ste jadni mazohisti brzo zabravljate 1999 mogla bi vam se dogoditi repriza onda će opet na vas padati demokratske bombe i rakete.Komunist Tito je dao autonomiju kosovu i izmislio ustav 1974 zbog kojeg se Srbija sada pretvara u pašaluk,samo vama još to nije jasno.
Ajde ovako. Prvo ti to reši sa "tvojima" kod kuće.
E onda dodji, ponesi salvetu i flomaster, pa da crtamo kartu.
 
Pogledaj si kartu Srbija se smanjuje Crna Gora vas napustila,Kosovo vam je pod protektoratom medunaodne zajebnice.Da bar sačuvate Republiku Srpsku koju UN želi ukinuti i dati muslimanima isto kao što su ukinuli i dali našu Herceg Bosnu Pederaciji.Demokratska Amerika vas želi nabiti u kut a ni mi nismo u boljem položaju naše hrvate žele proglasiti manjinom u BIH prijeti nam sranje od muslimana i šiptara,koje podržava medunarodna zajebnica.
 
andeli apokalipse:
Opet će vas bombandirati vaša demokratska amerika zbog Kosova a vi dalje podržavajte antifašiste i demokraciju.Baš ste jadni mazohisti brzo zabravljate 1999 mogla bi vam se dogoditi repriza onda će opet na vas padati demokratske bombe i rakete.Komunist Tito je dao autonomiju kosovu i izmislio ustav 1974 zbog kojeg se Srbija sada pretvara u pašaluk,samo vama još to nije jasno.

Shvatili smo mi to odavno a vi iz hrvatske (ne svi hvala bogu) ste patološki pakosni za ne verovati, treba vam dati medalju za pakost :!: mogu misliti, sigurno se svako veče moliš gospi sinjskoj kao vaš Tupson da nas opet bombarduju

hahahaha.gif
hahaha.gif
haha.gif
 
andeli apokalipse:
Pogledaj si kartu Srbija se smanjuje Crna Gora vas napustila,Kosovo vam je pod protektoratom medunaodne zajebnice.Da bar sačuvate Republiku Srpsku koju UN želi ukinuti i dati muslimanima isto kao što su ukinuli i dali našu Herceg Bosnu Pederaciji.Demokratska Amerika vas želi nabiti u kut a ni mi nismo u boljem položaju naše hrvate žele proglasiti manjinom u BIH prijeti nam sranje od muslimana i šiptara,koje podržava medunarodna zajebnica.
polako bre, ti opet predlažeš da se udružujemo?:shock: :lol:
Ajde krenite, ovaj put, vi prvi na ameriku, a mi ćemo da im pridjemo s' ledja:-D
 
andeli apokalipse:
Pogledaj si kartu Srbija se smanjuje Crna Gora vas napustila,Kosovo vam je pod protektoratom medunaodne zajebnice.Da bar sačuvate Republiku Srpsku koju UN želi ukinuti i dati muslimanima isto kao što su ukinuli i dali našu Herceg Bosnu Pederaciji.Demokratska Amerika vas želi nabiti u kut a ni mi nismo u boljem položaju naše hrvate žele proglasiti manjinom u BIH prijeti nam sranje od muslimana i šiptara,koje podržava medunarodna zajebnica.

Jesu li to citati iz "Mein Balkan Kampf drugi deo"?

josephmueller2.jpg
 

Back
Top