mms na t610
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: mms na t610

Početnik
    Učlanjen
    16.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano mms na t610

Da li je neko probao mms na sonyericssony t610, podesim sve prema uputstvu na mobtelovom sajtu ali nece da funkcionise. Ako nekom radi nek napise kako je to namestio :?

PEDZO
    Guest

Podrazumevano

Znam kako ti je.Ja sam zvao mobtel call centar mali milion puta dok ga konacno nisam namestio.Ne mozes to preko neta,mislim,mnogo je teze.Pozovi ih,prvo moraju da ti ukljuce mms,a onda nek ti objasne parametre za mms.Tako ces jedino da ga ukljucis

Početnik
    Učlanjen
    16.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Probao sam i zvao ih i sa neta slao podesavanja i instaliram sve, ali kada krene da salje mms pred sam kraj izbaci greska u konekciji. Znam da je radilo to pre ali sad nece, odustajem od slanja mms. Sada sam skroz iskljucio gprs, namestio sam da samo po potrebi trazi gprs, ima jedan problem kod ovih telefona budes nedostupan kada zavrsis konekciju na gprs.

t610
    Guest

Podrazumevano

nekada ti samo aktiviraju mms,a ne propuste ti autorizaciju kroz sistem,za to moras da ih cimas;mada su od 06.02.ukinuli aktivaciju gprs za pri paid pa od tada i losije ide mms.Meni je do tada na t610 odlicno radio mms a od tada kilavi,verovatno zato sto ce poceti uskoro da ga naplacuju!

anagard
    Guest

Podrazumevano

mobilni si verovatno dobro podesio ali ti ga operator nije UKLJUCHIO tako ti kradu pare jer ih morash 100puta zvati pokushaj sa cimanjem.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Ostavi broj na pvt pa cemo proveriti.

Da, opterecenje je na MMS jer SVI zovu da se ta usluga aktivira - uostalom svi se secaju kako su isle SMS poruke dok su bile besplatne...

Početnik
    Učlanjen
    16.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio bgd24
    Ostavi broj na pvt pa cemo proveriti.

Da, opterecenje je na MMS jer SVI zovu da se ta usluga aktivira - uostalom svi se secaju kako su isle SMS poruke dok su bile besplatne...
    Ja sam aktivirao ceo paket usluga vivo,koliko se secam krajem Novembra, a sve sam podesio na telefonu i automatsko podesavanje preko poruke i manuelno sam podesio, ali uvek krene da salje kaze pronasao server i na kraju izbaci greska u komunikaciji.

Slične teme

1. SE T610
    Autor clipper u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 02.10.2004., 23:19
  2. t610
    Autor sch u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 27.06.2004., 19:11
  3. T610
    Autor CVETICAN u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 2