Moj kolega

dajanijegara

Zainteresovan član
Poruka
320
Upoznala sam jednog divnog decka na mom buducem faxu(danas mi je bio prijemni)
On je san snova :) Po mojim merilima je savrsen: pametan, duhovit, sladak, visok...
E sad... problem je u tome sto sam se ja zaljubila u njega ali se plasim da mu to priznam. Malo je stidljiv sto se toga tice i ne zelim da delujem previse napadno. Danas smo proveli zajedno skoro ceo dan, pricali, smejali se...
Ali ja jos uvek ne znam da li mu se svidjam. Plasim se da cu dobiti negativan odgovor i da ce se unistiti nase sadasnnje prijateljstvo.
Help
 
dajanijegara:
Eh, ja se nadam tome. Ali problem je u tome sto su mu se zavrsila predavanja i bice tu jos 5-6 dana. Ne znam da li da mu priznam sta osecam ili da cekam da se vrati...

Slusaj devojko.
Muskarac obicno ne provodi ceo dan sa nekim pricajuci i smejuci se ako mu se ta devojka ne dopada. Drugo je to sa drugaricama koje znas dugo vremena pa se sa njima inace smejes i lepo provodis vreme.

Kako to kod vas nije slucaj, moralo bi da bude da mu se svidjas bar donekle.
Posto se ta predavanja zavrsavaju, ide leto on ce negde otici itd itd, nikako mu nemoj "priznavati" sta osecas...mislim zvuci kao da si pocinila neko krivicno delo :)

Nego lepo kazi da si kao za vikend planirala da pojma nemam, ides u kupovinu, pogledas neku knjigu, ides na adu...ma sta god, bitno je samo da si ti kao nesto planirala pa kao eto, super bi bilo da ti pravi drustvo.

I ako mu je lepo sa tobom....prihvatice, a onda...samo se ponasaj kao zensko i valjda ce se i on ponasati kao muskarac.

Kako god bilo, mnoooooogo je bolje da ili sad ustanovis da bi on samo da se druzi sa tobom, ili mozda cak ni to, pa da ga lepo zaboravis i okrenes se letnjim zabavama, ili...tu nesto bude, pa eto opet zanimljivog leta za tebe.

Najgora je varijanta da pustis da to ostane nedoreceno, da izaberes da radije ostanes u toj iluziji i ne cackas nista dalje....mislim sta...on ce i tako otici, nece ga biti celo leto, ti ces misliti na njega, on na tebe mozda nece...sta ce ti iluzije...ako za to nema osnova
 
lyon69:
Kako god bilo, mnoooooogo je bolje da ili sad ustanovis da bi on samo da se druzi sa tobom, ili mozda cak ni to, pa da ga lepo zaboravis i okrenes se letnjim zabavama, ili...tu nesto bude, pa eto opet zanimljivog leta za tebe.

A kako? Do sada mi se nikad nije desilo da ne mogu iz prve da skapiram da li on oseca nesto prema meni.
 
dajanijegara:
Eh, ja se nadam tome. Ali problem je u tome sto su mu se zavrsila predavanja i bice tu jos 5-6 dana. Ne znam da li da mu priznam sta osecam ili da cekam da se vrati...
5-6 dana je malo. Kao sto ti je neko vec rekao, izadjite malo negde zajedno. Ako mozes pozovi ga i u neki nocni izlazak, pa kada se vrati krenite u nesto ozbiljnije. Do tada ziveo SMS :)
 
dajanijegara:
A kako? Do sada mi se nikad nije desilo da ne mogu iz prve da skapiram da li on oseca nesto prema meni.

A kako kako?
Pa rekoh ti vec. Pozovi ga da negde idete zajedno ili da nesto radite zajedno. Citaj opet sta sam ti predlozio.
I onda, okani se ozbiljnih razgovora o faksu, o skoli i o sustini zivota, nego flertuj. Malo ga zezaj, da vidis kako reaguje. Diraj ga nesto, pojma nemam sta. Nesto valjda znas o njemu.
Zakaci se za neku njegovu osobinu, nacin oblacenja, nesto cime se bavi, daj mu neki nadimak, sto on kaze ti izvrni, pogresno protumaci na smesan nacin....ma ima sto nacina Ako ti kao devojka ne znas kako se flertuje, necu te ni ja nauciti, posebno ne na forumu.
 
lyon69:
A kako kako?
Pa rekoh ti vec. Pozovi ga da negde idete zajedno ili da nesto radite zajedno. Citaj opet sta sam ti predlozio.
I onda, okani se ozbiljnih razgovora o faksu, o skoli i o sustini zivota, nego flertuj. Malo ga zezaj, da vidis kako reaguje. Diraj ga nesto, pojma nemam sta. Nesto valjda znas o njemu.
Zakaci se za neku njegovu osobinu, nacin oblacenja, nesto cime se bavi, daj mu neki nadimak, sto on kaze ti izvrni, pogresno protumaci na smesan nacin....ma ima sto nacina Ako ti kao devojka ne znas kako se flertuje, necu te ni ja nauciti, posebno ne na forumu.
Ovo diraj ne znaci da ga stvarno pipas, bar ne odmah na pocetku :D
I ovo za oblacenje, ima osetljivih muskaraca po toj temi, bolje izaberi nesto drugo.
 
Ma znam ja kako da flertujem, ali je on malo stidljiv sto se toga tice. ja do sada nisam imala iskustvas takvim muskarcima. Svi moji momci su bili susta suprtonost ovom decku...
A on mi se dopao bas zato sto je takav, drugaciji...
 
dajanijegara:
Upoznala sam jednog divnog decka na mom buducem faxu(danas mi je bio prijemni)
On je san snova :) Po mojim merilima je savrsen: pametan, duhovit, sladak, visok...
E sad... problem je u tome sto sam se ja zaljubila u njega ali se plasim da mu to priznam. Malo je stidljiv sto se toga tice i ne zelim da delujem previse napadno. Danas smo proveli zajedno skoro ceo dan, pricali, smejali se...
Ali ja jos uvek ne znam da li mu se svidjam. Plasim se da cu dobiti negativan odgovor i da ce se unistiti nase sadasnnje prijateljstvo.
Help

Tako je pocela i moja prica o najvecoj ljubavi.
Nazalost, nesrecno se zavrsila posle malo vise od 2 godine.
Nemoj da te smaraju sa time da cete, ako budete poceli da se zabavljate, da dosadite jedno drugom. Nije istina.
Najnormalnije je da ljudi koji dele istu ljubav prema necemu, i ukoliko postoji jos neka hemija pored toga, osecaju potrebu da budu zajedno.
 
Nemoj da žuris, i da mu se ocigledno nabacujes, to je bas trulo kada devojke rade (bar meni)!
Pusti ga da upozna ostale koleginice, pa ako nijednu ne bude komentarisao, onda postiji verovatnoca da mu svidjas!
Da, upoznaj ga jos malo...
 
dajanijegara:
Upoznala sam jednog divnog decka na mom buducem faxu(danas mi je bio prijemni)
On je san snova :) Po mojim merilima je savrsen: pametan, duhovit, sladak, visok...
E sad... problem je u tome sto sam se ja zaljubila u njega ali se plasim da mu to priznam. Malo je stidljiv sto se toga tice i ne zelim da delujem previse napadno. Danas smo proveli zajedno skoro ceo dan, pricali, smejali se...
Ali ja jos uvek ne znam da li mu se svidjam. Plasim se da cu dobiti negativan odgovor i da ce se unistiti nase sadasnnje prijateljstvo.
Help

Draga,pred vama je svo vreme ovoga sveta.Ne brzaj,ne zuri,....Ne cini kardinalne greske,zato sto sve hoces odmah i sad.....bolje dugotrajno prijateljstvo,nego kratak i los sex........
"...ljubav je lepa samo dok se ceka"...................
 
dajanijegara:
Upoznala sam jednog divnog decka na mom buducem faxu(danas mi je bio prijemni)
On je san snova :) Po mojim merilima je savrsen: pametan, duhovit, sladak, visok...
E sad... problem je u tome sto sam se ja zaljubila u njega ali se plasim da mu to priznam. Malo je stidljiv sto se toga tice i ne zelim da delujem previse napadno. Danas smo proveli zajedno skoro ceo dan, pricali, smejali se...
Ali ja jos uvek ne znam da li mu se svidjam. Plasim se da cu dobiti negativan odgovor i da ce se unistiti nase sadasnnje prijateljstvo.
Help
najbolje da mu nista ne kazes.,.
naredne 4 godine se kao druzite,a onda kada zavrsute faks,svako ce se vratiti svojim putem i nikada necete znati sta bi bilo da je jedno od vas imalo samo malo vise hrabrosti!
p.s.licno ti garantujem da taj scenario ne boli previse!
 

Back
Top