Nesto o ribama muskog roda
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Nesto o ribama muskog roda

Početnik
    Učlanjen
    01.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Nesto o ribama muskog roda

E ljudi,ko hoce da mi pomogne neka mi kaze nesto o ribama muskog roda...

Angela
    Guest

Podrazumevano

Znam da su nezne, pazljive, osecajne, neki kazu da su materijalisti...a ono sto mene zanima je sta treba uraditi da bi se isprovocirale da KAZU nesto o svojim osecanjima umesto onih njihovih sanjivih pogleda ops:

maya
    Guest

Podrazumevano

Muskarci ribe vole jako jako da flertuju sa svakom pomalo ali u sustini ipak su stvoreni samo za jednu.Mogla bi prepoznat jednog takvog na prvi pogled.Imaju onaj dječiji sanjarski pogled i izazivaju nježnost i simpatije odmah jer im je na usnama konstantni smiješak,neodoljiv naravno ))Kako ga osvojiti baš i nisam sigurna ali čula sam da najbolje idu sa jarčevima.Mozda ih privuče ta na prvi pogled hladna priroda...Znam dosta parova riba-jarac i veza funkcionira "savršeno"...ali nije sve u horoskopu

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Angela
    Znam da su nezne, pazljive, osecajne, neki kazu da su materijalisti...a ono sto mene zanima je sta treba uraditi da bi se isprovocirale da KAZU nesto o svojim osecanjima umesto onih njihovih sanjivih pogleda ops:
    Muške ribe su savršene za trazenje partnera,ali najbolje se slazu ipak sa ribom...

Angela
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio maya
    Muskarci ribe vole jako jako da flertuju sa svakom pomalo ali u sustini ipak su stvoreni samo za jednu.Mogla bi prepoznat jednog takvog na prvi pogled.Imaju onaj dječiji sanjarski pogled i izazivaju nježnost i simpatije odmah jer im je na usnama konstantni smiješak,neodoljiv naravno ))Kako ga osvojiti baš i nisam sigurna ali čula sam da najbolje idu sa jarčevima.Mozda ih privuče ta na prvi pogled hladna priroda...Znam dosta parova riba-jarac i veza funkcionira "savršeno"...ali nije sve u horoskopu
    E, upravo o tom pogledu i osmehu pricam.
    Ja sam vodolija.. :?

*BN*
    Guest

Podrazumevano NESTO O RIBAMA MUSKOG RODA

[b]
    MUSKE RIBE SU NAJSTIDLJIVI ZNAK KOJI JA ZNAM!!!!
    IZ LICNOG ISKUSVA!!!!
    BUDI PRIRODNA I ULOVICES GA!!!
    NARAVNO, NEMOJ MU MNOGO STAVLJATI DO ZNAJA DA TI SE SVIDJA,UOBRAZICE SE...
    SRECNO!!!! [/i]

Aktivan član Tamigo (avatar)
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Ja znam da menjaju raspolozenje kako im dune. U stanju su recimo da celo vece cute i onda odjedamput da skoce i ubace jednu recenicu koja sve ostavi zabezeknute.

Domaćin etotako (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

muska riba? fuy, bljak!
    veoma prosti, povrsni, opusteni,...

Početnik
    Učlanjen
    21.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

opusteni,brzo se vezuju i uglavnom je u pitanju jedna osoba mislim ne menjaju partnerke cesto
    i dobri prijatelji

Ističe se Ana-Marija (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    72

Podrazumevano

Citat Original postavio maya
    Kako da ne!!!Mozda ako je u pitanju prijateljstvo,ali sto se tice veze...Meni bar nije funkcionisalo kako treba-ja sam jarac u horoskopu a on riba i nasa veza je bila pravo davljenje!!! Zelim ti srecu...

Slične teme

1. Maler je muskog roda ili...
    Autor plus17ultra u forumu Žene
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 22.01.2009., 15:56
  2. PISITE NESTO O RIBAMA
    Autor jovcke u forumu Astrologija
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 25.07.2008., 15:43
  3. Stigla roda!
    Autor Luftiguz u forumu Foto albumi
    Odgovora: 21