SADO MAZO

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
JEL NEKO IMAO SLICNU STVAR????

Jesam .... on je izvadio bich iz plakara i rekao mi da ga shibam .. posle je trazio da mu pisham po faci .. sve sam to uradila jer sam radoznale prirode a i bdsm mi nije bauk ... medjutim, ja to ne mogu da radim stalno jer mi nije u prirodi sadizam, a takvi parovi moraju da budu kompatibilni da bi uzivanje bilo obostrano. Inache, volim poslushne mushkarce, ali ne i robove.
 
Hm....ti kao da se zabavljaš sa mojom komšinicom sa 3. sprata. I ona voli sado-mazo igrice....Muž je redovno delje od batina....a ona vrišti ko luda.... Ja mislila "nasilje u porodici" pa pozvala policiju....A ona mi sutradan u liftu rekla da "gledam svoja posla i ne mešam se u nešto što me se ne tiče".... Ko bi reko...
 
mora da je zajebano biti rob zeni...zamisli, jos kuci navuces prezervativ i sa velikim ocekivanjima krenes u sex a na vratima te doceka iznenadjenje, ona u koznoj mantiji sa bicem u ruci...pa onda te natera da oribas wc solju, pa da operes sudove, pa da usisas i obrises prasinu....ma haos....:)
 
-HUGH HEFNER:
mora da je zajebano biti rob zeni...zamisli, jos kuci navuces prezervativ i sa velikim ocekivanjima krenes u sex a na vratima te doceka iznenadjenje, ona u koznoj mantiji sa bicem u ruci...pa onda te natera da oribas wc solju, pa da operes sudove, pa da usisas i obrises prasinu....ma haos....:)
.........ma nisi tad krenuo da k.arash,vec da spremash stan a kurton mozesh da ostavish kuci ........... ;-)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top