Jebeni slatkisi!!!

Luciferko

Primećen član
Banovan
Poruka
898
Svake nedelje odu na put 3 dana i napune kucu jebenim slatkisima, i ako znaju da je ne zelim da jedem jebene slatkise, a da obozavam jebene slatkise. A uz to mi celog zivota zvocaju o fizickom izgledu.

Pazite dakle zvocaju o tome kako izgledam, kakav mi je stomak , kakvo mi je ovo ono , a onda pune kucu kolacima, sladoledima, cokoladama....
 
viannen_82.gif
 
Jebeno cu poceti da nosim onoj nesrecnoj deci sa Kosova sve to. Eno ih prose na 200 m od moje kuce. Zamisli kako bi se oni obradovali da dobiju

300 g milka cokolade
100 g nesla cokolade
2 kutije napolitanki
2 kutije vocnog sladoleda
2 kutije cokolada i vanila

A???
Usrecim malo decu.
I olaksam sebi.

Eno mi tamo jebena cokolada od 300g velika milka smesi mi se sa jebenog kuhinjskog pulta.

Da je spalim?
 
ne ne usreci cu neku nesretnu decu na ulic
ko zna koliko nisu dugo videli nista slatko

to je bre najobicnija sabotaza....zvocas nekome kako je debeo, kako ovo , kako ono...a onda mu pod nos stavis slatkise

sta nemaju da odu u poslasticarnicu, da izadju??? Ma puni su ko brodovi. Najdrskija i najobicnija samotaza.

MA **** MI SE USRECICU ONU DECU STO TAMO PROSE.
 
Pa dobro da li je moguce da su ti sad opet drugi krivi sto ne mozes da kontrolises sebe i svoju prozdrljivost?? I kad vec znas da ne mozes da se kontrolises zasto ne ides na vezbe??
Mislim stvarno ga pretera ovaj put!! Da su ti drugi krivi sto ne mozes da drzis prste dalje od cokolade... pa stvarno si neverovatan!!
 
Mackic:
Pa dobro da li je moguce da su ti sad opet drugi krivi sto ne mozes da kontrolises sebe i svoju prozdrljivost?? I kad vec znas da ne mozes da se kontrolises zasto ne ides na vezbe??
Mislim stvarno ga pretera ovaj put!! Da su ti drugi krivi sto ne mozes da drzis prste dalje od cokolade... pa stvarno si neverovatan!!

Zamisli da ja tebi celog zivota punim glavu kako si ruzna i debela, a u isto vreme pazi u isto vreme KUPUJEM I POTTURAM TI POD NOS GOMILU SLATKISA

PRI TOME OBRATI DOBRO PAZNJU!!!! DOBRO OBRATI PAZNJU NA SLEDECU RECENICU!!!

NE JEDEM ISTE TE SLATKISE

DAKLE MESIM I KUPUJEM DA BI TEBI POTTURAO POD NOS

JEL TO NORMALNO????
 
Luciferko:
Zamisli da ja tebi celog zivota punim glavu kako si ruzna i debela, a u isto vreme pazi u isto vreme KUPUJEM I POTTURAM TI POD NOS GOMILU SLATKISA

PRI TOME OBRATI DOBRO PAZNJU!!!! DOBRO OBRATI PAZNJU NA SLEDECU RECENICU!!!

NE JEDEM ISTE TE SLATKISE

DAKLE MESIM I KUPUJEM DA BI TEBI POTTURAO POD NOS

JEL TO NORMALNO????

Ma jel ti cujes sebe????
Jel ti imas predstavu sta znaci rec "samokontrola" i "sopstvena volja"???
TI jedes te kolace i slatkise, TI si taj koji se ne krece da bi sagoreo visak kalorija, TI si taj koji ne radi nista na sebi da preokrene stvari u svoju korist! Jel me razumes? TI, TI, Ti, Ti.... i jedino ti!
 
Mackic:
Pa dobro da li je moguce da su ti sad opet drugi krivi sto ne mozes da kontrolises sebe i svoju prozdrljivost?? I kad vec znas da ne mozes da se kontrolises zasto ne ides na vezbe??
Mislim stvarno ga pretera ovaj put!! Da su ti drugi krivi sto ne mozes da drzis prste dalje od cokolade... pa stvarno si neverovatan!!

Ma, meni bas sladak ovaj LiciferaCko .. simpa mi je to sto se uzdrzava od slatkisa al je besan na te sto ga terorisu- to su mu roditelji, je l? Nista to nije cudno- on se , ocigledno, sa mukom uzdrzava od slatkog, dok trpi pritisak od njih kako bi postao covek :) jednog dana od njega, a onda mu guraju pod nos cokoladice i ostalo i samo pojacavaju pritisak na njega, a on i dalje ne jede slatko vec samo besni na njih.., ma pricajte vi sta ocete- za mene je on heroj, bwe..ja bih 100 puta poklekla u toj situaciji makar sa dnevno po jednom lion cokoladicom..od bele cokolade..
 

Back
Top