Smeshni komentari tipa....

Zefirra

Iskusan
Poruka
6.123
Ovde sve neki jebachi i zavodnici i bla bla bla....a pishu po forumu...

...dakle svako ko dodje na forum , automatski mora biti patjenik...jel...

:D .. :D . :D .. :D .. :D .. :D

...buduci da vas znam dosta iz prica , i neke licno , znam koliko su to glupi komentari neuputjenih...i koliko ovde ne samo sto ima normalnih...nego i izvanrednih ljudi...

...pa onda mozda da kazemo...

Sta nas je navelo da dodjemo ovde na ovaj forum?
 
Ima jedan super text..izashao mozda pre godinu,dve i u nekim novinama..bash o krsti i 4umashima...sve je tachno od rechi do rechi.Mislim da ga je Click postovao na nekoj temi daavno..tachnije linq...verovatno je on i pisao...ali nisam siguran da li je on..samo mislim da je on pisao/postovao.
 
visak slobodnog vremena,smor,jednostavno mnogo je sati u danu kad nemam sta da radim...
pauza izmedju ucenja za opustanje mozga,skrecem misli sa knjige na zezanje i smejanje....dolazim ovde da bih ispunila slobodno vreme i malo ze izduvala...
 
Mene je navela jedna devojka, htela je da komentarishem neku njenu temu a znao sam je sa drugog foruma.
Cesto cuvam klinca i kad se on igra sam, ja se malo druzim sa vama.
Zasto bas ovaj podforum? Intrigantan je, ima duhovitih ljudi, ima puno situacija koje sam proziveo, cesto se dobro nasmejem, ponekad i zamislim nad nekom ozbiljnijom temom, posebno tamo gde neko stvarno pati i nalazi se u nekoj situaciji koju sam ja odavno proziveo.

Osim toga, ljubav i seks su bitan deo zivota, jer kad tu neko pukne i omane, nista drugo u zivotu sto ima ne znaci mu mnogo.
 
Gomila *****/kuro paćenika/ca i par njih koji traže pažnju.

I ne, seks i ljubav nisu bitan deo života. Oni su samo šlag na torti ali ništa više. Lepo izgleda, mnogo slatko, ali ako pojedeš previše biće ti muka i ima da povraćaš...

Ja volim čajne kolutiće.

Zašto ja dolazim? Valjda zbog lečenja kompleksa.

 

Back
Top