U prolazu

W.A.S.P.:
mislis da mu mamlaju u mracnom prolazu uza zid a da je on dlakav i ima kitu sa velikim glavicem kojij ekriv u levo

Bas tako. Garant pola zena kad drka ima sliku u glavi kako ju je na silu spopao i nabio silovito qrcinu u pi,cu koja je vec bila previse vlazna od zelje i onda ga ona grebe noktima po dlakavim ledjima dok on u nju svrsava u litrama.

Idem ga bacit sad i ja sam se napalio.
 
Bas tako. Garant pola zena kad drka ima sliku u glavi kako ju je na silu spopao i nabio silovito qrcinu u pi,cu koja je vec bila previse vlazna od zelje i onda ga ona grebe noktima po dlakavim ledjima dok on u nju svrsava u litrama.

Idem ga bacit sad i ja sam se napalio.
reko meni jednom jedan moj ortak 'ja ne mogu da verujem ribama koje je neko silovo, jednom ja i ortak krenuli se zezamo sa ortakinjom koja fazon ima 40 kila s krevetom i nikako da je zadrzimo, to su one dale pa se pokajale' moj odgovor je bio 'mozda ti to neces da priznas da ste ti i tvoj ortak cice i da vas je prebila riba koja ima 40 kg sa krevetom' al znas kako ima istine u tome sto je reko
 
Dlakav i u mracnom prolazu i istorba - ne, nepoznat - da i ne, s velikom kitom - da i ne, ja u stvar skoro nikad ne mastam o takvim stvarima da mi se to desi, samo zamisljam kako bi bilo kad bi se desilo. Kad mastas, to je nesto sto zelis, a kad zamisljas kako bi bilo kad bi se desilo a kad bi doslo do toga ti to ne bi - to nije mastanje, to je zamisljanje.Mastanje je kad razmisljas o necemu lepom sto bi voleo da ti se desi i u stvarnosti, a mozes ponekad da zamisljas neke stvari i da ti bude lepo dok ih zamisljas, ali da nikad ne bi da radis te stvari u stvarnosti.Kao sto ja na primer zamisljam neke delove iz filmova, ali nikad ne bih stvarno volela tako nesto da probam.
 
moram reci da ne mastam o dlakavom manijaku koji me vreba iza coska sa silovitom qurcinom...cak i kad zamislim sad izgleda mi bas.....za plakanje,sve te dlake.....fujjjj
 
topmodelsica:
Dlakav i u mracnom prolazu i istorba - ne, nepoznat - da i ne, s velikom kitom - da i ne, ja u stvari nikad ne mastam da mi se to desi, samo zamisljam kako bi bilo kad bi se desilo. Kad mastas, to je nesto sto zelis, a kad zamisljas kako bi bilo kad bi se desilo a kad bi doslo do toga ti to ne bi - to nije mastanje, to je zamisljanje.


za tebe terapija lijechenja estrogenskim flasterima i risperidonom :)
 
da obavezno ih dodajte malo u svako jelo vama i vasem dragom....a ako ih stavite u kafu,onda dobijete i neopisivu sexualnu zelju i snagu supermena...pa mozete ceeeelu noc bez prekida.....:D
 

Back
Top