ko je ovde lud?

M

maja_nbg

Gost
Cao svima! Zanima me kako biste vi protumacili ovu situaciju...

Pre par nedelja sam upoznala jednog simpaticnog decka na rodjendanskoj zurci kod moje drugarice. Pricali smo, razmenili telefone, posle toga smo se videli par puta na faksu (ali uglavnom u drustvu), komunicirali preko poruka...I prosle nedelje pozove on mene konacno da izadjemo- na veceru i u bioskop. Ja se lepo doteram, racunam to je vec, je li, gotova stvar, kad ono nista ! Nikakvi komplimenti, nikakvo udvaranje, nikakav kontakt…

I sad se ja naravno pitam; zasto me je tip uopste pozvao da izadjemo, ako nije hteo (smeo?) da preduzme bilo kakvu akciju? Samo smo gubili vreme, i on i ja…

Jos da napomenem da se od tog naseg sastanka uopste nije javljao, verovatno i sam svestan da vece nije uspelo…
 
a) Mozda je sreo neku drugu u medjuvremenu
b) Mozda je opasan tremaros
c) Mozda je hteo da bude uctiv... znas ono... 'ne daj prve noci...'

Pozovi ga pa ga pitaj... Najlakse ces doci do odgovora bez raznih nagadjanja...
 
maja_nbg:
Cao svima! Zanima me kako biste vi protumacili ovu situaciju...

Pre par nedelja sam upoznala jednog simpaticnog decka na rodjendanskoj zurci kod moje drugarice. Pricali smo, razmenili telefone, posle toga smo se videli par puta na faksu (ali uglavnom u drustvu), komunicirali preko poruka...I prosle nedelje pozove on mene konacno da izadjemo- na veceru i u bioskop. Ja se lepo doteram, racunam to je vec, je li, gotova stvar, kad ono nista ! Nikakvi komplimenti, nikakvo udvaranje, nikakav kontakt…

I sad se ja naravno pitam; zasto me je tip uopste pozvao da izadjemo, ako nije hteo (smeo?) da preduzme bilo kakvu akciju? Samo smo gubili vreme, i on i ja…

Jos da napomenem da se od tog naseg sastanka uopste nije javljao, verovatno i sam svestan da vece nije uspelo…

pa, ako je tebi veche u njegovom drushtvu gubljenje vremena, onda je bolje da ga ne zovesh
 
marwin:
maja_nbg:
Cao svima! Zanima me kako biste vi protumacili ovu situaciju...

Pre par nedelja sam upoznala jednog simpaticnog decka na rodjendanskoj zurci kod moje drugarice. Pricali smo, razmenili telefone, posle toga smo se videli par puta na faksu (ali uglavnom u drustvu), komunicirali preko poruka...I prosle nedelje pozove on mene konacno da izadjemo- na veceru i u bioskop. Ja se lepo doteram, racunam to je vec, je li, gotova stvar, kad ono nista ! Nikakvi komplimenti, nikakvo udvaranje, nikakav kontakt…

I sad se ja naravno pitam; zasto me je tip uopste pozvao da izadjemo, ako nije hteo (smeo?) da preduzme bilo kakvu akciju? Samo smo gubili vreme, i on i ja…

Jos da napomenem da se od tog naseg sastanka uopste nije javljao, verovatno i sam svestan da vece nije uspelo…

pa, ako je tebi veche u njegovom drushtvu gubljenje vremena, onda je bolje da ga ne zovesh

nije vece u njegovom drustvu gubljenje vremena,ali jedan, ovako da kazem, neprodiktivni sastanak jeste. mislim, u bioskop mogu da idem sa bilo kojim drugom ili drugaricom, i da pritom budem opustenija, ne ocekujem nista...
 
Pa cekaj, bre...
zasto bi vec na prvom sastanku morao da "preduzme nesto"?!
Mozda mu se nije dopao bas taj pritisak i iscekivanje koje je osetio kod tebe?
To sto je tebi sa njim bilo manje prijatno nego sa nekim drugim u bioskopu - to je tvoj problem, ne njegov... Moguce je da coveku samo treba malo vise vremena, prostora, zeli da bolje upozna osobu sa kojom bi pozeleo i nesto vise...
 
Samo da kazem.POSTIGLI STE CILJ NA SVASTARU VISE SE NEMOZE BEZ PRIJAVE;e pa iako ste nekaste.Ionako je postala dosadna.Naklapaju samo jedni te isti ljudi.Sto bi neki moji prijatelji rekli mrtvopuvala.A ja bi rekao da je na svastari bal mrtvih pesnika.Neko je postavio pitanje sto je forum pukao pa sto i nebi.Kada njime vladaju go vna i kucine.Pa udavite se u njima sada kada ste zatvoreni u svoj magici krug voooo zdrrra.I molim vas izvinite na smetnji.i znam da ova tema nije za ovakve stvari.I znam da me mozete pronaci.I znam da ovo sve nema smisla.Ali ipak KO BRE NEMA SISA.Ja sam iskren covek.A ovo je moje misljenje svidjalo se to vama forumasima ili ne. :) I interesujeme koliko ce biti sve ovo otkljucano.Da pitanje Sta trazi savremen muskarac na forumu
 
Baba zvakava:
Samo da kazem.POSTIGLI STE CILJ NA SVASTARU VISE SE NEMOZE BEZ PRIJAVE;e pa iako ste nekaste.Ionako je postala dosadna.Naklapaju samo jedni te isti ljudi.Sto bi neki moji prijatelji rekli mrtvopuvala.A ja bi rekao da je na svastari bal mrtvih pesnika.Neko je postavio pitanje sto je forum pukao pa sto i nebi.Kada njime vladaju go vna i kucine.Pa udavite se u njima sada kada ste zatvoreni u svoj magici krug voooo zdrrra.I molim vas izvinite na smetnji.i znam da ova tema nije za ovakve stvari.I znam da me mozete pronaci.I znam da ovo sve nema smisla.Ali ipak KO BRE NEMA SISA.Ja sam iskren covek.A ovo je moje misljenje svidjalo se to vama forumasima ili ne. :) I interesujeme koliko ce biti sve ovo otkljucano.Da pitanje Sta trazi savremen muskarac na forumu

ovo cemo zanemariti, posto bi svaki komentar bio suvisan.
 
maja_nbg:
tacno! decko se uopste vise nije javio! cak ni da pita kako sam stigla kuci ili tako nesto...
Nego... imas dve alternative:
1. Zaboravi sve
2. (Sto ti ne preporucujem) Zovi ga, recimo na palacinke ili neznam bioskop opet isl., i tom prilikom nista ne ocekuj, ne pokusavaj, ne potenciraj, ne razmisljaj...samo se opusti.
Pa...
 
maja_nbg:
Cao svima! Zanima me kako biste vi protumacili ovu situaciju...

Pre par nedelja sam upoznala jednog simpaticnog decka na rodjendanskoj zurci kod moje drugarice. Pricali smo, razmenili telefone, posle toga smo se videli par puta na faksu (ali uglavnom u drustvu), komunicirali preko poruka...I prosle nedelje pozove on mene konacno da izadjemo- na veceru i u bioskop. Ja se lepo doteram, racunam to je vec, je li, gotova stvar, kad ono nista ! Nikakvi komplimenti, nikakvo udvaranje, nikakav kontakt…

I sad se ja naravno pitam; zasto me je tip uopste pozvao da izadjemo, ako nije hteo (smeo?) da preduzme bilo kakvu akciju? Samo smo gubili vreme, i on i ja…

Jos da napomenem da se od tog naseg sastanka uopste nije javljao, verovatno i sam svestan da vece nije uspelo…

Sretno
 
baba saveta:
Kapris:
Pa vidis da je ne zove vise... kako da je upozna bolje, a?

Pa nije mu se dopao taj pritisak koji je osetio... Jednostavno, neki ljudi to ne vole... Vise im se se svidja da sve to ide malo lakse, prirodnije... Sve sto forsiras nije "ono"

ma nije bilo nikakavog pritiska! ja uopste nisam neka agresivna osoba koja ce bilo sta da forsira! bas naprotiv...
 
Scheherezade:
maja_nbg:
Samo smo gubili vreme, i on i ja…

Mislim da ni jedno od vas nije izgubilo to vreme. Imali ste priliku da upoznate nekog novog, a sem toga, i da nešto naučite. Bar si ti mogla nešto da naučiš, razmisli malo o tome.

hm, pa ne znam koliko je sve skupa bilo poucno- vise sam ostala zbunjena nego sto sam nesto naucila...u svakom slucaju-jedno iskustvo vise...
 
po dosadasnjem iskustvu kod muskaraca stvari su vrlo jednostavne, ako je iole zainteresovan javice se u roku od 5-7 dana, zavisi koliko je zauzet i koliko ima obaveza, sva ostala mozganja su gubljenje vremena, mozda mu se nisi dopala, zar je bitno?
ne javlja se, znaci verovatno ni nece, a ako se javi lepo, mada ja da sam na tvom mestu bih ga zaboravila.

furaj dalje i kao sto vidis nema pravila, to sto ste se culi i lepo 'razumeli' nista ne znaci...
poz
 
maja_nbg:
Cao svima! Zanima me kako biste vi protumacili ovu situaciju...

Pre par nedelja sam upoznala jednog simpaticnog decka na rodjendanskoj zurci kod moje drugarice. Pricali smo, razmenili telefone, posle toga smo se videli par puta na faksu (ali uglavnom u drustvu), komunicirali preko poruka...I prosle nedelje pozove on mene konacno da izadjemo- na veceru i u bioskop. Ja se lepo doteram, racunam to je vec, je li, gotova stvar, kad ono nista ! Nikakvi komplimenti, nikakvo udvaranje, nikakav kontakt…

I sad se ja naravno pitam; zasto me je tip uopste pozvao da izadjemo, ako nije hteo (smeo?) da preduzme bilo kakvu akciju? Samo smo gubili vreme, i on i ja…

Jos da napomenem da se od tog naseg sastanka uopste nije javljao, verovatno i sam svestan da vece nije uspelo…
Momak je vecc stvorio sliku o tebi,pre no ssto ste se videli.Kada video drugaccije---povukao se.
 
maja_nbg:
Pre par nedelja sam upoznala jednog simpaticnog decka na rodjendanskoj zurci kod moje drugarice. Pricali smo, razmenili telefone, posle toga smo se videli par puta na faksu (ali uglavnom u drustvu), komunicirali preko poruka...…

Najpre nam reci kako se ponasao prema tebi kada biste se videli na fakultetu? Da li je bilo nekih 'varnica'(makar pogledi) ili cisto prijateljski razgovori ili sta vec... Kakve poruke i koliko cesto ti je slao? Da li su poruke imale neki dublji smisao ili su opet bile nekako obicne?

maja_nbg:
I prosle nedelje pozove on mene konacno da izadjemo- na veceru i u bioskop. Ja se lepo doteram, racunam to je vec, je li, gotova stvar, kad ono nista ! Nikakvi komplimenti, nikakvo udvaranje, nikakav kontakt...

A kakve poruke si ti njemu do tada slala? Ako si ti bila ta koja je pokazivala odredjeno interesovanje, a on samo 'ispostovao' to (da ne kazem tvoju drugaricu), onda te je decko pozvao najverovatnije da vidi da li ipak postoji neka 'hemija' izmedju vas ili ne... E sad, mozda je ipak nakon te veceri shvatio da mu ne odgovaras u pogledu devojke ili je jednostavno tip decka koji ne ume da napravi prvi korak, pa mozda ceka neku tvoju inicijativu... Desava se da pogresno shvatimo necije 'signale', pa onda je nekima najlakse da se povuku sto bezbolnije...

Gubitak vremena sigurno nije, vec samo 'proba' da se vidi kako funkcionisete kada ste sami... Do tog susreta (sama si naglasila) ste bili uvek u nekom drustvu, a ovaj izlazak je oznacio vase izdvajanje...
Mozda se zaista uplasio ili jednostavno nisi ti onakva kakvom te je sve vreme zamisljao (ne zelim da zvucim grubo, samo nagadjam, pa uzimam u obzir sve varijante)...

Ne znam sta bih jos mogla da ti napisem... Razmisli da li ti je bilo zaista super u njegovom drustvu, da li ti se zaista svidja, a potom proispitaj sve trenutke koji su sada za vama... Odgovor ces mozda naci sama :wink:

Pozz...
 

Back
Top