- SBB - Neprofesionalizam Kradja Ili ...
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: - SBB - Neprofesionalizam Kradja Ili ...

Iskusan Giovanna (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    405

Podrazumevano - SBB - Neprofesionalizam Kradja Ili ...

Korisnik sam Sbb kablovskog interneta od 11.05 2007 godine.Brzina je u pocetku bila 128 kb/s 1350 dinara Flat paket.Mnogo jeftinije od Dial UP-a..Slozicete se! Od 1.06 u mom gradu uvedena je brzina 256 kb/s za isti novac 1350 dinara i 15 dana gratis proba.Super znaci do 26 .06 imam internet..pomislih...16.06 Ukljucim kompjuter da proverim postu kad hoces vraga iskljucen internet.Pozovem Call Centar i operaterka mi posle objasnjenja rece da mi je isteklo mesec dana interneta.Na moju opasku da imam i 15 dana gratis (tako mi je rekla operaterka koja radi pre podne) rece "To ne vazi za vas vec samo za starije korisnike".Dobro..Odem u ponedeljak uplatim internet od 17.6 -17.7...
    Internet radi...Nemam primedbi...26.06. opet ukljucim internet i gle iznenadjenja opet ne radi...Pozovem Call Centar javi se gore pomenuta "To za vas ne vazi" i kaze da nema vremena da proverava moje stanje jer su u guzvi i da zovem kasnije...Nakon 3-4 sata pozovem ponovo i umesto one javi se druga operaterka...Posle mojih pitanja da li sam duzna da platim kablovsku pa su me mozda zato iskljucili (Internet se isljucuje ako postoje bilo kakva dugovanja prema kablovskoj tv,bez obzira sto je internet unapred placen za naredni mesec) kaze da nemam i da je sve izmireno...Hocete li molim vas proveriti zasto nemam internet ? Ljubazna odgovara Nemate internet ? Ne...Cudno..Sacekajte Minut.."Vi ste uplatili i preplatili internet za ovaj mesec..."Zacudjena upitah Kako? "Prvi put ste imali uplatu od 10.06 i pored regularnih 30 vi ste imali i 15 dana gratis...Iako vam nije bilo isteklo mesec i po interneta sledecu uplatu ste imali 17.06 ...Ta uplata stoji u kompjuteru ali nije poslata glavnom centru u Kraljevu i oni su misleci da nema uplate za naredni meces posle 45 dana iskljucili...Nasa greska...Poslacu meil da vas ukljuce..Racunajuci dosla sam do zakljucka da je Centar Kraljevo dao tih 15 dana gratis i normalno 26.06 po isteku iskljucio...ali da Sbb u mom gradu mimo njih isljucuje i uzima novac a ne salje uplatnice na vreme...Ono sto mi takodje nije jasno kako je moguce da Centar SBB Kraljevo da 15 gratis a da ovi ovde isljuce samo inicijativno posle 30 dana i da nakon uplate za sledeci mesec jos uvek ne uljuce internet...?

- SBB - Neprofesionalizam Kradja Ili Nesto trece ?

Iskusan codemaker (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: - SBB - Neprofesionalizam Kradja Ili ...

Uff...
    Jedva sam procitao do kraja i sve mi se u glavi zamsilo kako je to komplikovano....
    Ko tu koga i zasta zayebava, stvarno je tesko zamrsiti ali si ti ona znas vec koja strana..
    Malo malo pa procitam bisere o poslovanju SBB firme...
    Sva sreca pa nisam ni pomislio na njih kad sam se organizovao za internet..

Iskusan Giovanna (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    405

Hahaha!!! Bas ti hvala na lepim recima i odlicnoj konstataciji ...Hahaha!!!

Nazalost mogla sam da biram ili Sbb ili Telekom nije bilo trece opcije...

Nisam nezadovoljna ali sto nema smisla nema...

Obećava
    Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Ufff, ti bash imash zivaca...
    Ja sam isto njihov korisnik, ali do sada nisam imao problema. Na svu srecu nisam imao potrebu da se susrecem sa njihovom tehnichkom podrshkom (samo mi nije jasno odakle im taj naziv). Generalno, do sada nisam naishao ni na jednu iole ozbiljniju tehnichku podrshku, korisnichki servis, call centar, nazovi kako hocesh, sve je isto. Svi ti call centri mi sve vishe i vishe liche na one prichaonice, javlja se devojka sa simpatichnim glasom, koja nema apsolutno nikakvu pretstavu shta je pitash, ali eto, javila se.
    U tvom sluchaju, ovo je definitivno neprofesionalizam.
    Ali od cele te gluposti, najvishe me je odushevila rechenica: "To ne vazi za vas vec samo za starije korisnike". Bash sam se slatko nasmejao. Znachi, oni u sushtini daju mogucnost da stariji korisnici probaju ono shto su vec koristili do tada, samo brze... A novi neka veruju na rech nekom trecem...

Aktivan član ArkantoS-Vrbas (avatar)
    Učlanjen
    06.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

I onda opet ono moje čuveno:
    "Ti bar imas net"

U Vrbasu su uveli kablovski net pre nekih mesec dana...
    Ja još čekam ADSL, ali ovi što su uveli SBB, kažu da VEĆ nisu zadovoljni...
    Kažu... Imaju net jedan dan, drugi dan ne... Plate 128kb/s a non-stop im radi kao na Dial-up (3-6kbps download... STRASNO!!!!

No, još je novo... valda će ' se popravi....

Zainteresovan član Nenad-Click-ME (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

[B]LJUDI,NEMOZ' TO BEZ KABLA!!!
    Malo shale ne ide na odmet!
    Ja sam trenutno na ADSL konekciji i prezadovoljan sam,ali moja drugarica ima isto iskustvo u Zrenjaninu sto se tice kablovskog interneta!
    Transfer bitrate ne prelazi preko 11kb/s a isto je na 128 speed connection!Ali jbg nije ni cudo sto se to tako i desava : Lopovi ne zasiceni i + ako se poreklo pozivanja kablovskog interneta nalazi u nekoj zgradi,onda covek i ne treba ocekivati bolje rezultate od tih koji su vec navedeni!

Slične teme

1. kradja
    Autor banegad u forumu Arhiva
    Odgovora: 114
    Poslednja poruka: 14.02.2007., 17:43
  2. kradja
    Autor avesic u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 05.09.2004., 21:15
  3. Wc3 kradja....
    Autor JohnnY\'s u forumu Video igre
    Odgovora: 0