Samoodbrana

milicaanchy

Veoma poznat
Poruka
14.861
E,ovo je pitanje za temu winter sports,ali nema veze.Mislim da bi BWFM najbolje pomogao,ali nicija pomoc ne ib shkodila.Ima jedan blentavi majmun koji stalno gadja mene i moju drugaricu i cereka se ko da je pao sa marsa.To nas ne boli,ali postao je mnogo dosadan,pa vas pitam:KOJI JE NAJBOLJI NACIN DA UZVRATIM???????????
 
pa poshto mu se svidjate odvedite ga na sok i cmoknite ga u obraz obe,istovremeno, onda ga zagrlite i malo njakajte, i kad skonta da su ga u'vatile dve ludaje ostavice vas na miru ........ :P
 
Ne treba se tuci... no no no... Treba vratiti istom merom... Probudis se oko 7 ujutro (on ce dotle slatko pajkiti)... Sa drugaricom u dvoristu napravis mali zidic i pooooono zaliha... Kad izadje... ,,Dobrojutro, komsija, moz' li jedno budjenje?''... Ako ste vestije mozete i iglo napraviti... :wink:
 
Znas sta bitno je da li obracas paznju na njega,nemoj da se bijes,tj. bi se recima,reci mu nesto od cega ce da mu se zavrti u glavi,ili izmisli neki trac i prosiri ga po skoli u koju on ide,ima vese nacina ako ti opet treba pomeoc,obrati se doktoru,tu sam... :wink:
 
Extreme_Girl:
love_girl:
Ja bih ga pretukla :lol: . Nesme mene niko da dira..... :D .
Glupa tema :roll:.

Ma nemoj,kao prvo tema nije glupa,a drugo kao da bi ti mogla nekog da pretuces,love girlllllllll :twisted: I uopste sta ti znaci taj nick?Mislim procitaj ga koji put! :twisted:

Mislim da je samo moja stvar sta znaci moj nick. A i nemoj sve bukvalno da shvatas.Sadrzi svoje misljenje za sebe kao sto sam i ja.
 
love_girl:
Extreme_Girl:
love_girl:
Ja bih ga pretukla :lol: . Nesme mene niko da dira..... :D .
Glupa tema :roll:.

Ma nemoj,kao prvo tema nije glupa,a drugo kao da bi ti mogla nekog da pretuces,love girlllllllll :twisted: I uopste sta ti znaci taj nick?Mislim procitaj ga koji put! :twisted:

Mislim da je samo moja stvar sta znaci moj nick. A i nemoj sve bukvalno da shvatas.Sadrzi svoje misljenje za sebe kao sto sam i ja.

Milsim da je samo moja stvar sta znaci....Sadrzi svoje misljenje....Kao sto sam i ja....To je sve sto imas da kazes!Joj majko,pokrimo se... 8)E nema sta sve si mi rakla!
 
milicaanchy:
E,ovo je pitanje za temu winter sports,ali nema veze.Mislim da bi BWFM najbolje pomogao,ali nicija pomoc ne ib shkodila.Ima jedan blentavi majmun koji stalno gadja mene i moju drugaricu i cereka se ko da je pao sa marsa.To nas ne boli,ali postao je mnogo dosadan,pa vas pitam:KOJI JE NAJBOLJI NACIN DA UZVRATIM???????????

hmm BWFM zna vishe metoda.Jedna od njih je prosta i vrlo popularna.Naime,prilikom pravljenja grudve stavish kamen u nju (ne previse tezak jer neces moci da je bacis),dakle neki kamen od 100-200g i udri! :twisted:
ako ovo ne uspe,reci cu ti jos neke metode
 
Bleak WinterFullMoon:
milicaanchy:
E,ovo je pitanje za temu winter sports,ali nema veze.Mislim da bi BWFM najbolje pomogao,ali nicija pomoc ne ib shkodila.Ima jedan blentavi majmun koji stalno gadja mene i moju drugaricu i cereka se ko da je pao sa marsa.To nas ne boli,ali postao je mnogo dosadan,pa vas pitam:KOJI JE NAJBOLJI NACIN DA UZVRATIM???????????

hmm BWFM zna vishe metoda.Jedna od njih je prosta i vrlo popularna.Naime,prilikom pravljenja grudve stavish kamen u nju (ne previse tezak jer neces moci da je bacis),dakle neki kamen od 100-200g i udri! :twisted:
ako ovo ne uspe,reci cu ti jos neke metode

:shock: :shock: :shock:
 
Sutni izmedju k....:!:

milicaanchy:
E,ovo je pitanje za temu winter sports,ali nema veze.Mislim da bi BWFM najbolje pomogao,ali nicija pomoc ne ib shkodila.Ima jedan blentavi majmun koji stalno gadja mene i moju drugaricu i cereka se ko da je pao sa marsa.To nas ne boli,ali postao je mnogo dosadan,pa vas pitam:KOJI JE NAJBOLJI NACIN DA UZVRATIM???????????
 

Back
Top