kipar

miirjance

Početnik
Poruka
2
halo kipar.ima li koga odatle sa korisnim savetima iz licnog iskustva kako najlakse doci i ostati.kakve su mogucnosti ako tamo nemas nikog da ti se nade u prvim danima,ako nemas obezbeden posao,stan.vredi li uopste da pokusavam ili ne. :?: :?:
 
April je vreme odlaska na Kipar.Za prvi mesec ti treba 1000e za stan i troskove hrana itd...Ako si zensko,singl sa znanjem Engleskog jezika imas velike sanse za zaposljenje animatorke u hotelu ili konobarice.Trazi posao u vecim gradovima po malim mestima zive zatucani Grci Kirjanje tj,Vrcani i robovlasnici!Srecno!
 
Hvala ti na ovom odgovorcicu.Vec sam pocela da pomisljam kako niko odavde nikad nije bio tamo jer sam na vise mesta postavila isto pitanje a evo samo ti si mi bar nesto odgovorio/la.Reci mi ako znas nesto vise oko ulazne vize i o tome sta nakon njenog isteka.Cula sam da i nakon isteka te turisticke vize ,a tako bih ja posla,nije problem ostati jer te navodno niko ne proverava dok ne napravis kakav problem.U svakom slucaju hvala.
 
Hvala ti na ovom odgovorcicu.Vec sam pocela da pomisljam kako niko odavde nikad nije bio tamo jer sam na vise mesta postavila isto pitanje a evo samo ti si mi bar nesto odgovorio/la.Reci mi ako znas nesto vise oko ulazne vize i o tome sta nakon njenog isteka.Cula sam da i nakon isteka te turisticke vize ,a tako bih ja posla,nije problem ostati jer te navodno niko ne proverava dok ne napravis kakav problem.U svakom slucaju hvala.

Mirjana,ja zelim da idem takodje,pa makar ostala i na crno. Ostavi mi mail ili msn ako imas,pa da popricamo o tome.
Pozzzz
 
primetno je da dosta nasih ljudi ide tamo da radi i uvek sam se pitao kako ih ne mrzi uciti grcki,interesuje me da li je Kipar nesto tipa Emirata gde je engleski ravnopravan jezik tako da grcki nije potreban za normalno funkcionisanje?
 

Back
Top