Per aspera ad astra...

Šakal

Elita
Poruka
17.385
...per augusta ad augusta!
Hm...:lol:


Zahvaljujući ovom forumu smo se upoznali...početni post, zajednički ''neprijatelj''...(Antune fotka je bila odlična)...pp po pp...prvi susret...romansa i ljubav...prava ljubav...krunisana brakom...prošle nedelje (24. 06. 2007. god.) u Beogradu...

Jedini web portalu (jes' znao da me nerviraš sa onim 'errorom') zahvaljuju ti se Šakal i merlinka!
 
Šakal:
...per augusta ad augusta!
Hm...:lol:


Zahvaljujući ovom forumu smo se upoznali...početni post, zajednički ''neprijatelj''...(Antune fotka je bila odlična)...pp po pp...prvi susret...romansa i ljubav...prava ljubav...krunisana brakom...prošle nedelje (24. 06. 2007. god.) u Beogradu...

Jedini web portalu (jes' znao da me nerviraš sa onim 'errorom') zahvaljuju ti se Šakal i merlinka!


istockphoto_2415327_celebration_toast_with_champagne.jpg


Živ ti meni bio, druže, i nek ti je srećno i dugovečno....:wink:
 
Šakal:
Hm...:lol:

Zahvaljujući ovom forumu smo se upoznali...početni post, zajednički ''neprijatelj''...(Antune fotka je bila odlična)...pp po pp...prvi susret...romansa i ljubav...prava ljubav...krunisana brakom...prošle nedelje (24. 06. 2007. god.) u Beogradu...

ne znam ljude,
no, nije ni vazno
ovo je lepo procitati

pa srecno - i dugovecno

0580007.19.jpg


i da ne zaboravim - uvek romanticno :)
 
ŠAKALE, PA SKORO SE NISAM OVAKO ODUŠEVILA NA NETU!


ČESTITAM OD SRCA, VOLITE SE SVAKOG DANA MALKICE VIŠE OD PRETHODNOG A MALO MANJE OD BUDUĆEG DANA!

Ljubim vas oboje i želim svu sreću ovog sveta!

:D Spasilda (do nedavno Snezana01)
 

Back
Top