No indepence for Kosovo

Lucca

Domaćin
Poruka
3.370
Postovani Prijatelji, braco, sestre i rodbino :)
Imam jedan mali zadatak za vas. Nije nista komplikovano i tesko i trazi samo malo vremena. Naime rec je da je u Americkom senatu pokrenut postupak za donosenje rezolucije o otcepljenju Kosova (sto je manje vise svima vec poznato). Onda je jedan od senatora pokrenuo na netu peticiju da bi prikupio dovoljno glasova i stavio na izglasavanje protivnu rezoluciju. Sve je zvanicne prirode i nije zezalica. Dajte da ne sedimo skrstenih ruku i pokusamo bar nesto da uradimo. Ne kazem da cemo nesto da promenimo i mozda je sve reseno, ali ajde da bar probamo.
Sajt je www.thepetitionsite.com/takeaction/905791187 <http://www.thepetitionsite.com/takeaction/905791187 > .Do sada se prijavilo oko 50 000 ljudi, a potrebno je 100000, da bi bila validna. Najveci problem je sto mnogo ljudi ni nezna za ovo. Ako mozete prosirite ljudima koje znate.
Hvala svima. Puno Pozdrava
 
mislim da je ovo 12-ta peticija, doduse mozda nije lose podsetiti se svremena na vreme,mislim na one koji imaju lose pamcenje. doduse,ako ne gresim, kada je bilo oko 30.000 ili manje govorilo se treba 50.000 da bi to senat razmatrao, sada 100.000.... ali valjda inflacija i...
 
PODRŠKA SEPARATIZMU JE PODRŠKA TERORIZMU I ZATO JE TREBA SPRIJEČITI PRIZNANJE KOSOVA KOJE NIKADA NIJE BILO REPUBLIKA A KAMOLI DRŽAVA.EUROPSKA DESNICA SE OŠTRO PROTIVI PRIZNANJU KOSOVA A NAROČITO RUSIJA TO NEČE DOZVOLITI AKO SE PAK DOGODI JEDNOSTRANO PRIZNANJE KOSOVA RUSIJA ĆE PRIZNATI ŠKOTSKU I PALESTINU ONDA ĆE AMERIKA IMATI SVOJA KOSOVA.
 

Back
Top