Kume, izgore ti kesa! (Norveška)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959

Ministarstvo odbrane Srbije najavilo je da će vojni i diplomatski predstavnici Norveške sutra Vojno medicinskoj akdemiji (VMA) uručiti laku poljsku bolnicu, vrednu oko milion evra.

''Laka poljska bolnica i trenažni set opreme namenjeni su pripadnicma VMA za obuku i učešće sanitetskog osoblja iz Srbije u međunarodnim mirovnim operacijama'', navodi se u saopstenju.

_________________________________________________________________________

Predstavnici ministarstava odbrane Srbije i Norveške potpisaće u petak protokol o donaciji od 600.000 evra namenjenih opremanju Instituta za strategijska istraživanja.

Donacija Norveške namenja je za opremanje Instituta za strategijska istraživanja informatičkom opremom kao i za razmenu i edukaciju kadra, saopštilo je Ministarstvo odbrane Srbije.

Norway_flag.gif

_________________________________________________________________________

 


Summa Summarum>
AMERIKA
U poslednje vreme od Amerikanaca smo dobili ono milionče pa ga uložismo za renovianje Doma omladine umesto u nova sanitetska vozila, čime postajemo zdravija nacija i obeshrabrujemo unutrašnjost da dolazi za BG bez preke potrebe.

JAPAN
Od Japanaca dobismo čiste autobuse pa kad mogu njihovi da budu čisti onda mogu i Ikarbusovi. Ugled GSP vozila u očima gradjana rastu jer navikosmo se mi na sapun i na zubnu pastu.
Pa onda su Japanci dotirali za 203 stana za vojne invalide o čemu sam već pokrenuo temu.

RUSIJA
A od Rusa - VETO U NAJAVI!
 
A koji će to nama ... da baš ne kažem šta ? "Laka poljska bolnica i trenažni set opreme namenjeni su pripadnicma VMA za obuku i učešće sanitetskog osoblja iz Srbije u međunarodnim mirovnim operacijama''
U Iraq, da pomažemo Amerikancima ? Ja bih sad to prodao Norvežanima za milionče $.
 
slavonija:
nerazumijem...zasto je Srbiji potrebna humanitarna pomoc, tim vrednim, pametnim, naj, naj, naj...boljemi najponosnijem narodu na ovom dijelu Evrope...al stas, iako u Norveskoj izranzirano, bitno je da je zabadava...

Pa prodamo je posle, i cista zarada.
A vi hrvati ko vam je kriv sto vas niko ne zarezuje, pa nece ni kokosku da vam da! :-D :-D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top