Sa Katarinom

Marin55

Domaćin
Banovan
Poruka
3.091
Gledam svaku emisiju s Katarinom Rebracom.Teme su dobre i ona veoma dobro vodi emisiju.Intersuje me odakle je ona porijeklom? Veoma dobro govori, polako ali akcenat joj je kao iz Hrvatske.Bas me interesuje odakle ona vodi porijeklo.
 
Da dobro vodi emisiju zato sto joj govore na bubicu sta da kaze,i sve procita sa idijota,...stilista je namesta cak kako i da sedne.Ako joj se pramen kose iskrivi odmah prekidaju snimanje da se ona namesti,....Mislim strasno.Jedino sto za divno cudo zaista nije uobrazena,skroz je opushtena.
 
VIRGINIJA:
Da dobro vodi emisiju zato sto joj govore na bubicu sta da kaze,i sve procita sa idijota,...stilista je namesta cak kako i da sedne.Ako joj se pramen kose iskrivi odmah prekidaju snimanje da se ona namesti,....Mislim strasno.Jedino sto za divno cudo zaista nije uobrazena,skroz je opushtena.
A kako ti sve to znas?
 
eeeeeeeeeeeeeh i Katarina postade voditelj..hm syper..ko je sledeci? Ona je, u principu dobra, ali usporen govor i nije bas za TV, mozda za mixetu, pred kamerama i ne bas.. i jos ako je tako kako sto VIGINIJA kaze, onda je sve jasno...
 
VIRGINIJA:
Da dobro vodi emisiju zato sto joj govore na bubicu sta da kaze,i sve procita sa idijota,...stilista je namesta cak kako i da sedne.Ako joj se pramen kose iskrivi odmah prekidaju snimanje da se ona namesti,....Mislim strasno.Jedino sto za divno cudo zaista nije uobrazena,skroz je opushtena.
pa da :)
a to ne radi samo ona.... to je normalno u novinarstvu.... retko ko da se danas ne koristi ovakvim pomagalima... jedino sto katarina ima problema sa citanjem... kada prica ono sto su joj rekli ima normalan naglasak, a kada cita sa idiota- totalno drugi.
pa legendarnom king-u ne samo da govore i pisu sta da kaze i pita- njemu pokazuju i kakve face da pravi- kako da se nasmeje, kada da se namrsti... sve je to smesno, ali emisiju rade profesionalci pa je ovo nemoguce primetiti (kao kod katarine), vec samo saznati.
i jos jednu zabludu bi bilo lepo srusiti za one koji nisu svesni... gotovo nikada niko od gostiju ne dolazi u emisiju a da pritom ne zna sva pitanja koja ce biti postavljena, pa i njihov redosled... tako da kada vam neko deluje vrlo pametno zbog stvari koje prica... pitanje je ne samo koliko ih je spremao kuci, vec i da li je to on sam ili uopste radio...
tv je gluma koliko i sama gluma :)
 
ih...naravno da postoji gore...ali baš zato sam ono malo pre rekla...
nemam ništa protiv te žene,ona odrađuje posao,trudi se,mnoge kockice su se poklopile,
i stvar izgleda kao da bi trebala da funkcioniše...ali to ipak ''ne pije vodu''...
 
E da ,...njih sam zaboravila :D
Dobro si me potsetio/la :D
Sanja Marinkovic,.....Ta zena kad se nasmeje izgleda kao da je dobila neki napad,koji pocne sa "Jjoooooo"i onda uglavno grokne.I usred te histerije kaze uzasno krestavim glasom:Milane!
,pa prevrne ochima,i zamahne rukom.....aaaa izludjuje meeee.

Cini mi se da je svojevremeno neku emisiju vodila i ona Vesna Radusinovic,............aaaaaaaaa!!!!
Ja bih toj zeni zakonom zabranila pojavljivanje na televiziji,jer ona TOLIKO iritantno prica,da mi para mozak sa onim njenim RRRRrrrrrr.

A tek Olja Beckovic,......Njena pojava sve govori.U stvari mislim da me na njoj najvishe nervira,pored nekulture, ona njena retka kosa i njeno feministcko oblachenje.
 
tab503:
Malo si pobrkala.
Rebraca oj je prezime ali nema veze sa kosarkasem Rebracom.
Inace koliko znam ona nije udata, zivi vanbracno sa nekim likom.

Nisam mislila na kosharkasha Rebrachu.Mislila sam da je udata za nekog fudbalera,ali nevezano od prezimena.
Ma uostalom ne interesuje me za koga je ona udata.
 
Cula sam da je i Ksenija Mijatovic bila na audiciji za voditelja ove emisije, u kom slucaju bi se emisija zvala Ksenija... Ne znam sta je FOXu, da li stvarno misle da nasi pevaci, manekeni, glumci i sl. stvarno znaju i da vode emisije... U zemlji u kojoj ni voditelji ne znaju svoj posao. Pogledala sam skoro nekih pola sata emisije "Sve za ljubav". Nisam mogla da se odvojim od ekrana zbog idiotizma kojim isijava Milan Kalinic. Oj, Srbijo... medju sljivama.
 

Back
Top