vibrator

  • Začetnik teme radoznala_mala
  • Datum pokretanja
pa naravno se isplati...
jer samozadovoljstvo koji ces imati sa vibratorom je odlican i precizan...
Srecno...
Iako imam momka koji me POTPUNO zadovoljava, moj vibrator je nesto sasvim drugo...jer trenuci samo meni pripadaju...
srecno!
 
hmmm...
da li ce biti iskrenih...?
ja imam neki set(kao i ono famozno vibrirajuce jaje)ali zamerka za vibratore je sto su previse tvrdi,osecas da je vestacki.koje su boje vasi?
 
haha svemirska palica :lol:
a velicina?
n027.gif
 
nisam ni sumnjala u choko
nesto me zanima:da li ste nekad izlazile napolje sa japanskim kuglicama.kakav je osecaj?je l se cuje nesto?je l mogu da ispadnu?ja ih nisam koristila van kreveta a dodje mi tako iz zezanja,ma nije zezanje nego eto radi promene da ih stavim kad izadjem u setnju ili na posao.al se bojim.
 
hanibaI77:
nisam ni sumnjala u choko
nesto me zanima:da li ste nekad izlazile napolje sa japanskim kuglicama.kakav je osecaj?je l se cuje nesto?je l mogu da ispadnu?ja ih nisam koristila van kreveta a dodje mi tako iz zezanja,ma nije zezanje nego eto radi promene da ih stavim kad izadjem u setnju ili na posao.al se bojim.
Chuje se klik-klak klik-klak shkripuc klik-klak klik-klak.... Ako ti ispadnu ne vracaj ih nazad. Samo nastavi da hodash.
 
Pa i sa hip-hop charapama postoji opasnost da ti kuglice zavrshe negde kod kolena...

Ako ce da ispadnu, onda bolje da ispadnu sasvim.
Znachi, ako se desi: klik-klak klik-klak klik-klak PLOP plop plop... shutni ih samo u stranu, pre nego shto padnu na tlo. I pravi se blesava...
 

Back
Top