ГУЗЕНБАУЕР И ГУЗОЉУБ СЕ ИЗДИГОВАРАЛИ – СРБИЈЕ ВИШЕ НЕМА !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Srboljub-BGD

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
193
ГУЗЕНБАУЕР И ГУЗОЉУБ СЕ ИЗДИГОВАРАЛИ – СРБИЈЕ ВИШЕ НЕМА !


Браћо и сестре,

Ономад на форуму http://forum.bgdcafe.com/index.php?showtop...2466&st=460
(види пост 475.) написах срцем прилог под насловом „ ИЂИНЂИ И БИРИНЂИ“ желећи да упоредим време прошло, оно Кочићево,

(Петар Кочић, слависта и писац, рођен 1873. у Стричићима на Змијању, преминуо у Београду 1916. , најзначајније дело „Јазавац пред судом“, остала познатија дела: "Суданија“,"Мегдан Симеуна Ђака“, "Зулум Симеуна Ђака“, "Прави мегдан Симеуна Ђака“, Мрачајски прото“ „Јуре Пилигран и „Јаблан“)

када западни део СРПСТВА стења под германском чизмом и ово садашње ругло, јад и срам од времена, овај најкукавичкији издајнички вакат у историји људске цивилизације којега персонифицира демон људског обличја, Бобија Таћија – Педеровића, искот који се ископили у селу Прденце код потуричке смрдљиве касабе коју прозваше Сарајево. Негде давно прочитах

„Научи историју ако хоћеш да разумеш садашњост и бавиш се нагађањем будућности !“

те не могу, а да не узвикнем:

„Проклете да су народне досетке !. Боже, колико је у њима болне истине !“


Браћо и сестре, и оно Кочићево, а и ово Педеровићево време говори о нашој неслози, богохуљу, развратности, кукавичлуку и чињењу јадника који су остали без душе, без љубави и без ума и разума. Никада ни једна војска није могла да покори сложно, збратимљено и сједињено Небеско Српство, већ смо се увек покоравали сами тако да смо на чело свог народа и државе доводили највеће кукавице, бездушнике, безумнике и безморалце којима је било стало до државе колико и до лањског снега. Нису нас у петстогодишњем ропству држале османлије, већ погани потурчени Срби који су се домунђавале са нашим предводницима који су Српство схватали као уносан бизнис и ништа мање и више од тога. ИЂИНЂИ и БИРИНЂИ нису били само у Кочићево време. Истина ови садашњи, „наши“ се називају Боби Таћи – Педеровић и Коштуњава Бедевија на чијим сапима су ДОС-манлије дојахале на грбачу Срба у Србији, но њихов смрад, њихово издајништво и њихова србомржња потврђују да они у ствари јесу ИЂИНЂИ и БИРИНЂИ.


Драге даме и поштована господо, код нас Срба је најзанимљивије, богме и најтрагичније, да се освестимо тек када нас домаћи издајници доведу као овце на заклање на руб провалије из које се нико не може више ископрљати. Хвала Господу, увек би се у том судбоносном бити или не бити за народ, Веру и Отаџбину појављивао какав Књаз Лазар, Карађорђе, али, богами, и Црна Рука, Апис, Гаврило Принцип и Звеки Јовановић. Кад ће се појавити око соколово које ће и Бобију Таћију – Педеровићу рећи:

„Доста, бре, манијаче !“,

али да хоће у то нико не треба да сумња.
Дакле, браћо и сестре, наша срећа је што су се увек, понекад ниодкуд, појављивали наши спасиоци који обично нису ништа причали, али су им чињења била колосална. Истина је да ми већ деценијама чекамо свог Годоа, но да стиже и да његов долазак не може нимало успорити, а камо ли зауставити ДОС-манлијска фашистичка пропаганда која већ скоро деценију преко ватиканско-усташких медија излуђује Србе у Србији, усуђујем се тврдити. Да понекад само једна једина кап, једна суза очајника, може да прелије препуну чашу жуча и чемерике мислим да никоме не треба доказивати јер верујем да је свакоме умном то кристално јасно. Да ли се та кап, та српска суза која је канула у ДОС-манлијски путир препун српске крви, може назвати професор ЛЕОН КОЕН, свака част, ЉУДИНО, нарочито што си нам доказао да је увек постојало нераскидиво братсво између Срба и Израиља (Узгред буди речено да ли неко зна да ли је овај наш Леон Коен у каквом крвном сродству са великим српским сликаром ЛЕОНОМ КОЕНОМ (1859/60? -1934) , једини аутентични представник сликарског симболизма у уметничком наслеђу из Србије некад и сад ?) не знам, али знам да МОРА ДА ВИСИ ПЕДРО.

Браћо и сестре, зар не делује застрашујуће када из медија сазнајемо да су се ГУЗОЉУБ (Боби Таћи – Педеровић ) и шваба ГУЗЕНБАУЕР ( аустијски канцлер - Alfred Gusenbauer), договорили како да униште СРПСКУ КОЛЕВКУ, СВЕТУ СЕМЉУ СРПСКУ КОЈУ НАЗВАСМО КОСОВО, а још страшније да нам тај договор злочинаца потврђује управо човек који је био задужен да саветује празноглаву будалу Бобија Таћија, ВЕЛИКИ ЉУДИНА ЛЕОН КОЕН ? Не, заиста не, браћо и сестре, не постоји ништа часније од онога што је учинуо тај истински велики Човек – Леон Коен. Његова порука коју је упутио Бобију Таћију – Педеровић да он не жели да учествује у издаји Народа, Христове вере и Мајке Србије је нешто што свако мора да поштује. Мене брине млака реакција Срба и Српкиња у вези са издајничко-злочиначким чињењем искота ГУЗОЉУБА – Бобија Таћија – Педеровића. Добро је, слажем се, браћо и сестре, да немамо више Гаврила Принципа да доака шваби Гузенбергу, но не могу да схватим и прихватим да Гузољуб може да остане некажњен.


--------------------
Крстан Ђ. Ковјенић

С вером у Бога, васколико С Р П С Т В О, уједињење свих земаља С Р П С К И Х и РАДИКАЛНО БОЉЕ сутра за СРБЕ, мајку СРБИЈУ и све друге земље С Р Б И Н О В Е !!!


P.S.

БОЛНА ИСТИНА ВРЕМЕНА САДАШЊЕГ,
БOЛИ, ЗАР НЕ, СРБИНЕ БРАТЕ !?

------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
2gnade1.gif
 
gosn krstane... ne znam dal' se secate zajednichkog susreta, mene, vas i romane u onom kafeu... mnogi ovde ne veruju da vi to pishete, a bogami i ja sam pocheo da sumnjam pa da razbijemo nedoumicu jednom za svagda.... znate da je romana uzela ono specifichno pice dok smo mi naravno pili kafu.... ako kazhete koje je to bilo pice, znacu da ste vi.....

pozdrav

m ispred g.o.
 
У ова смутна и гадна времена за нас Србе, у историји нашег народа име ЛЕОНА КОЈЕНА (недавно је променио презиме и додао слово Ј) остаће уписано црвеним словима часног човека и патриоте.

На овом подфоруму више пута сам писао негативно о Чивутима у свету и о политици Израела, али сам исто тако стално скретао пажњу на Чивуте старог Београда који су "сасвим друга прича". Београђани (а у њих рачунам оне породице које су биле грађанске и пре 2.свеског рата) са великим уважавањем и дивљењем увек говоре о њима. Они су били прави оснивачи грађанског друштва, подстрекачи и помагачи и ствараоци трговачког града, великих фирми, банака, тадашње културе и уметности и пре свега људи који су разумели и волели Србе. Таквој породици припада и Леон Којен, што је и доказао својим поступцима. Када се уплео у политику, прво сам се веома уплашио јер је био "играч" Бориса Тадића - али је очигледно у правом тренутку у њему прорадило порекло, провалио је прљаву игру.

Коштуница је у првом тренутку успео да га врати у преговарачки тим - али када се Тадић одлучио да за Министра иностраних послова именује Вука Јеремића (чији лик, дело и порекло не желим ни да коментаришем) дефинитивно је донео одлуку да се повуче, што ми је веома жао јер остадоше да нас представљају само издајници и колаборационисти, осим Коштунице, наравно. 8-)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top