Na Krit autom???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ignore

verb

1. To refuse to pay attention to (a person); treat with contempt: disregard, neglect, slight. Regional igg. See concern/unconcern, thoughts.
2. To pretend not to see: blink (at), connive at, disregard, pass over, wink at. Idioms: be blind to, closeshutone's eyes to, look the other way, turn a blind eye to. See see/not see.
3. To fail to care for or give proper attention to: disregard, neglect, slight. See care for/neglect, concern/unconcern.
 
Ne znam sta da ti kazem. Ja licno volim da putujem a narocito volim voznju brodom. Mada, mislim da ako ides na 10-12 dana to je maltretiranje. Dok se odvozas do Atine pa dok sacekas brod (mislim da ide tek uvece) pa onda jos 9 sati brodom. Treba ti jedno 3 dana za put i oporavak.
Imas i drugu varijantu. Voznja do Soluna pa opet na brod ali putujes od 20-24 sata.

Ja sam jednom davno isla kolima. Posto ja nisam vozac meni je bilo ok. :) A i isli smo na 2 meseca tako da nam nije tesko pao "oporavak". I probala sam razne varijante putovanja na Krit. Npr. voznja busom 18 sati do Atine pa na brod u povratku avion pa bus. Pa jednom do Soluna vozom pa brodom 24 sata. Poslednji put (2004.) smo putovali avionom i sta da ti kazem dok trepnes na Kritu si - sto je meni posle svih onih putovanja bilo pravo cudo. :)

Sto se tice finansija tu je negde. Mozda malo isplativije kolima ali opet zavisi i koja su kola tj. koliko trose, koliko vas ide (da delite troskove mozda). U tom slucaju nema iznajmljivanja auta i samim tim ustedis nekih 150-200 evrica.
Idi na sajt anek lines-a pa izracunaj sam koliko bi te brod kostao od Atine. Pa dodaj troskove za gorivo i to ti je to.

Znaci da zakljucim: lakse je avionom ali lepse kolima. Ako nemas "sitnu" decu onda ti je svejedno!

I dok kucam ovo prosto ne znam za sta bi se ja trenutno odlucila.

Pozdrav.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top