Сретан вам Видовдан Срби!

Даће Бог!
 

Prilozi

  • Beliorli.jpg
    Beliorli.jpg
    64,4 KB · Pregleda: 15
Ha-Nocri:
Pa ja ne. Mi smo tu bitku izgubilii posle toga Turci vekovima nisu prestali da jasu nase pretke. Ja dajem pocast svim borcima koji su pokusali nasu zemlju tada da odbrane pred okupatorom. Ali se porazi ne slave kao pobede. Daje se pocast zrtvama. To da.

pre bih rekao da je bilo nereseno (ako to uopste moze da se kaze tako)
gubici na obe strane su bili ogromni i posle bitke (sto se tice nas i turaka) je ostala pat pozicija...
ta bitka je vise znacila tadasnjoj evropi nego nama....
 
Централни Верски и државни празник, али не као ови, "Ко хоће да неради може" него ко отвори радњу на Видовдан може заувек да је затвори, значи Највећи празник (поред Ускрса наравно)
 
Ha-Nocri:
Kako pat pozicija? Bilo je mnogo gubitaka na obe strane, naravno na nasoj mnogo vise posto smo bili mnogo malobrojniji, ali je posle te bitke Srbija pala pod ropstvo. Sta je tu pat pozicija?

Jel znas ti kad je Srbija pala u ropstvo pod turcima? Konacno?
Bilo je gubitaka na obe strane, podjednakih (gubici nemaju veze sa brojnim stanjem).
Pat pozicija je bila u smislu sto Turci nisu mogli da odmah zauzmu Srbiju, kako su planirali, ves je trebalo da prodje izvestan broj godina, da se povrate, ucvrsnu vlast i srede vojsku.
A za godinu kad je potpala Srbija pod Turke konacno, ostavljam tebi da se malo obrazujes, da saznas nesto novo....
 
Alekasandar3:
То ти је као када демократе причају како је Нато победио Србију, а Нато нас окупирао тек после када су Демократе дошле на власт и уништиле војску.

????
aleksandre, aleksandre, pa zar od tebe ovo :)
nato jeste pobedio srbiju, i okupirao kosovo je 1999. godine.....
 

Back
Top