Zanimljiv sajt

Zanimljivo.
Na brzinu sam bacio pogled i zaključio da dosta ljudi baš uživa da gleda Američke neuspehe.
Mislim da bilo ko da toliko leti kao oni imao bi i više nesreća. Oni su još uvek dobri.
Pozdrav.
 
Evo zgode da ukazem na jednu stvar....
Ne posmatram te stvari iz ugla Rusi / Ameri....Zajednicka stvar koja ih spaja je da su u vrhu aeronautike u ovom delu svemira. Sa zanatlijske strane skidam im kapu, ( mada veliku prednost, osnovano, dajem Rusima ) ali to su igraci koji u medjusobnom podkusurivanju GAZE preko nas malih.
Stoga, koliko se njima *** be za nas, meni se jos vise *** BE za njih. Bar 5 puta !!!

Zeleo bih samo da podsetim forumase na dostignuca NASIH konstruktora ' 30-ih god. IKA serija...koji su bili rame uz rame sa tada svetskim modelima. I jos da ukazem na HEROJSKI otpor nasih pilota u 6-Aprilskom ratu, koji su pruzili zesci otpor nego Ameri u Perl Harbour-u....Ima jos detalja ali drugi put, kad budete isistirali.
 
Lepo je to čeprkanje po istoriji. Tamo zaista ima dosta za pohvalu nas samih i naših dostignuća.
Ali šta mi od toga imamo danas? NIŠTA. A gde su ti od kojih smo nekada bili bolji. Daleko.
Što se mene tiče kada je reč o aeronautici možda ću vas razočarati ali ja veću prednost dajem Amerikancima nego Braći Rusima. Potpuno objektivno, potpuno nepristrasno. Jednostavno analitički posmatrano mislim da Amerikanci imaju bolje " stvari ".
Pozdrav.
 
Sajt je stvarno dobar, plakao sam od smeha. Da ne pomisli neko da sam zlurad ali dosta je njihovih snimaka sa pehovima Rusa na Migovima i Suhoijma. Superiorna tehnologija ima i drugu stranu, srecom po njih da imaju dosta aviona pa mogu da se zezaju. Zamislite nase pilote da prave ovakve gluposti sa nekoliko aviona koji su nam preostali. A zamislite koliko toga se desava van domasaja kamera...
 

Back
Top