Stop političkoj mafiji!

Eraserhead

Ističe se
Poruka
2.374
27.06.2007 .
Mladi LDP
Stop političkoj mafiji!

Mladi Liberalno demokratske partije organizuju akciju pod nazivom "Stop političkoj mafiji!" koja će se održati 28 juna na Trgu Republike sa početkom u 11 časova.

Akciji će prisustvovati predsednik LDP Čedomir Jovanović, kao i poslanici iz poslaničkog kluba stranke.

Na akciji će biti prikupljani potpisi podrške inicijativi advokata porodice Đinđić Srđe Popovića za procesuiranje pobune JSO-a.

26.06.2007 .
Mladi LDP
Razotkriti političku pozadinu pobune JSO!

Mladi Liberalno demokratske partije traže od specijalnog tužioca Slobodana Radovanovića da Vojislav Koštunica i njegovi najbliži saradnici prvi put odgovore na pitanja o njihovim saznanjima o svemu što je prethodilo ubistvu Zorana Đinđića.

Čedomir Jovanović je svedočenjem pred Anketnim odborom Skupštine Srbije odgovorio na svako postavljeno pitanje, odgovorio je na svako pitanje na poligrafu u montiranoj političkoj istrazi u UBPOK, odgovorio je na svako pitanje u Specijalnom sudu, odgovorio je na svako pitanje koje mu je ikada javno postavljeno, i svaki put je dokazano da mi govorimo istinu. Sa druge strane, javnost Srbije nikada nije dobila nijedan odgovor od Koštunice i njegovih najbližih saradnika.

Koštunica mora da kaže zbog čega je lagao o umešanosti svojih saradnika- Nalića, Nikitovića, Bulatovića i Nedeljkovićeve u aferu oko ubistva Momira Gavrilovića i tako pokušao da optuži Zorana Đinđića. Šta su radile ubice Zorana Đinđića u njegovom kabinetu, nakon čega je javno podržao oružanu pobunu JSO-a?

Zašto je za vreme akcije 'Sablja' u svom pismu Koštunica tražio od Tomića da ćuti? Šta je to Tomić mogao da kaže? Mora da objasni zbog čega je vršen pritisak na Jovana Prijića da odustane od gonjenja Radeta Bulatovića, Ace Tomića i Borislava Mikelića koji su lagali o svojim susretima sa vođama Zemunskog klana. Zbog čega je otvoreno pismo javnosti Milorada Ulemeka u januaru 2003. u kojem se najavljuje obračun sa Vladom Srbije, za njegovog partijskog kolegu Dragana Jočića bio politički stav koji bi podržala većina građana Srbije? Šta su Joćič, Stojković, Bulatović, Nikitović i Tijanić obećali Ulemeku u noći predaje? Mora da odgovori koga je štitio kada su njegovi najbliži saradnici tražili od Bagzija da lažno svedoči.

Zašto akcijom 'Mreža' nisu obuhvaćeni Miloševićev tajkun i finansijer DSS-a Miroslav Mišković, kao ni Jovica Stanišić? Zašto se višegodišnja bliskost Koštuničinih saradnika sa Subotićem prikriva kroz kriminalizaciju Zorana Đinđića? Svi mafijaški mediji Miroslava Miškovića i ‘privatni servis’ Aleksandra Tijanića ne mogu da sakriju činjenicu da je Legija ubio Đinđića i doveo Koštunicu na vlast. Nakon potvrde sudova da je protiv Čedomira Jovanovića vođena kampanja u cilju njegove kriminalizacije, Koštuničina vlast se danas obračunava sa Liberalno demokratskom partijom štiteći zločinačko udruženje.

Mladi Liberalno demokratske partije će u četvrtak, 28. juna započeti akciju prikupljanja potpisa podrške građana advokatu Srđi Popoviću za procesuiranje oružane pobune JSO-a.

Srbija mora da dobije odgovor zbog čega Milorad Ulemek Legija veruje Vojislavu Koštunici!

post-10121-1182962625_thumb.jpg
 
Vi bi stvarno dupe dali za malo medijske paznje.

A za onaj deo slike gde su Djindjic i Ceda zajedno na necijoj meti treba licno Srdja Popovic da vam yebe sve po spisku. Vi poredite coveka koji je ubijen sa brabonjkom kome su deca stavljala petarde pod dzip.

Stvarno su radikali za vas mala deca...
 
Yopa:
Vi bi stvarno dupe dali za malo medijske paznje.

A za onaj deo slike gde su Djindjic i Ceda zajedno na necijoj meti treba licno Srdja Popovic da vam yebe sve po spisku. Vi poredite coveka koji je ubijen sa brabonjkom kome su deca stavljala petarde pod dzip.

Stvarno su radikali za vas mala deca...

Izgleda da će morati još neki atentat da padne da bi ovi što malo slabije kapiraju ukapirali.
Iste ovakve komentare smo slušali i pre 12. marta.
 
Eraserhead:
Izgleda da će morati još neki atentat da padne da bi ovi što malo slabije kapiraju ukapirali.
Iste ovakve komentare smo slušali i pre 12. marta.

Zaboravljas nesto. Djindjic je bio sposoban, pametan i na vlasti. Mafija, da bi ga se resila, je morala da ga ubije. Ceda je nesposoban (sta on bese uradi u struci?), malouman (self-evident) i ima 5% podrske. KO ce njega da ubije?
 
Citam kako neke NVO insistiraju da prestane hajka na Cedu i Bebu.Zasto se tako ne zalazu za sve politicare koji su izlozeni lincu a ne samo za Cedu(umisljenog politicara) i Bebu(bivseg konobara).Nervira me sto se njih dvojica stalno pozivaju na Djindjica, kada ih on nije zarezivao ni 2% jer je bio klasa za njih.
 
vlada63:
Ne radi se o uvredi. Nego me zivcira to sto neko ne moze neki ljudski argument da izlozi u polemici vec samo nabaci neku uvredu i to je sve.

Koji argument? Zasto firera smatram brabonjkom? Zato sto nista u zivotu nije radio, u profesiji ni van nje, zato sto gradi kult licnosti (cedajovanovic.com) i zato sto ima obraza da se poredi sa Djindjicem (covekom sa svojim manama, ali ipak najboljem politicaru kojeg je ova zemlja dala u zadnjih 100 godina), a za to je ovaj plakat (letak, hebem li ga sta je) najbolji, ali ne i jedini primer.

LDP, kao partiju, ne volim zato sto bi, k'o sto vec rekoh, dupe dali za malo medijske paznje, zato sto su mi extremno antipaticni clanovi koje znam, i zato sto su, dok s pravila vlada, zagovarali nove izbore. Na tim novim izborima bi pobedili radikali, a Ceda je to znao. E sad, zasto bi to njemu odgovaralo, ja ne znam, a ti bi mogao da se zapitas.
 
Yopa:
Koji argument? Zasto firera smatram brabonjkom? Zato sto nista u zivotu nije radio, u profesiji ni van nje, zato sto gradi kult licnosti (cedajovanovic.com) i zato sto ima obraza da se poredi sa Djindjicem (covekom sa svojim manama, ali ipak najboljem politicaru kojeg je ova zemlja dala u zadnjih 100 godina), a za to je ovaj plakat (letak, hebem li ga sta je) najbolji, ali ne i jedini primer.

LDP, kao partiju, ne volim zato sto bi, k'o sto vec rekoh, dupe dali za malo medijske paznje, zato sto su mi extremno antipaticni clanovi koje znam, i zato sto su, dok s pravila vlada, zagovarali nove izbore. Na tim novim izborima bi pobedili radikali, a Ceda je to znao. E sad, zasto bi to njemu odgovaralo, ja ne znam, a ti bi mogao da se zapitas.
Тачно тако.

Само бих додала:

Ја се одавно не питам зашто би им одговарало, јер је и то заправо сасвим јасно, да и ЛДП и радикали јесу штеточине по Србију.
Једни без других, напросто, не би опстали. То им је смисао постојања.

И само се питам како то неки овде још увек не схватају.
 
Norma Kampl:
Тачно тако.

Само бих додала:

Ја се одавно не питам зашто би им одговарало, јер је и то заправо сасвим јасно, да и ЛДП и радикали јесу штеточине по Србију.
Једни без других, напросто, не би опстали. То им је смисао постојања.

И само се питам како то неки овде још увек не схватају.
Ne mogu ni da shvate neshvatljivo.
Da Radikali i LDP "jedni bez drugih ne bi opstali" :shock:
Na stranu to sto je potpuno nerazumljivo STA im je smisao postojanja?
TO?
Koje TO?!
 
Yopa:
Koji argument? Zasto firera smatram brabonjkom? Zato sto nista u zivotu nije radio, u profesiji ni van nje, zato sto gradi kult licnosti (cedajovanovic.com) i zato sto ima obraza da se poredi sa Djindjicem (covekom sa svojim manama, ali ipak najboljem politicaru kojeg je ova zemlja dala u zadnjih 100 godina), a za to je ovaj plakat (letak, hebem li ga sta je) najbolji, ali ne i jedini primer.

LDP, kao partiju, ne volim zato sto bi, k'o sto vec rekoh, dupe dali za malo medijske paznje, zato sto su mi extremno antipaticni clanovi koje znam, i zato sto su, dok s pravila vlada, zagovarali nove izbore. Na tim novim izborima bi pobedili radikali, a Ceda je to znao. E sad, zasto bi to njemu odgovaralo, ja ne znam, a ti bi mogao da se zapitas.

1. Kad je mogao da radi? 1993. (sankcije hiperinflacija) jesi li ti radio sta?
2. Danas svako moze da ima svoj sajt pa i ti (kakav kult licnosti?)
3. Po cemu se poredi sa Djindjicem, ako je to zbog ideja svaka mu cast. I ja se poredim sa Djindjicem u tom slucaju
4. Drago mi je da tako kazes o Djindjicu i kao coveku i kao politicaru. Tu se slazem s tobom i sam sam protiv svakoga ko svojata njegovu licnost ALI NE I IDEJU.
 
*BILJA*:
Ne mogu ni da shvate neshvatljivo.
Da Radikali i LDP "jedni bez drugih ne bi opstali" :shock:
Na stranu to sto je potpuno nerazumljivo STA im je smisao postojanja?
TO?
Koje TO?!
Мени је стварно жао што многи добронамерни и искрено национално опредељени људи не виде нешто што је јасно и са Јупитера, па и даље живе у заблуди да су радикали доиста бранитељи српских интереса.

(Оне, "војнике партије", не рачунам, наравно).

А све што радикали раде и говоре, тако добро "легне" овим, другим, отвореним штеточинама, лдп-овцима. Једва дочекају неку радикалску глупост да кажу "ето, каква је Србија, какви су Срби", и слично...
 
vlada63:
1. Kad je mogao da radi? 1993. (sankcije hiperinflacija) jesi li ti radio sta?

Cek, cek, zar nije on zavrsio fax neke '97? Da se nisam mozda ja zahebao, pa je on nesto znacajno napisao? Ili negde predavao? Sto se mog rada tice, '93 sam imao ravno 8 godina, a sad, osim sto studiram, sljakam u magacinu. Hebiga, mrzi me da predvodim studentske proteste, a mora nesto da se klopa...

vlada63:
2. Danas svako moze da ima svoj sajt pa i ti (kakav kult licnosti?)

Kult licnosti u okvirima partije. Znaci, ljudi koji nesto vrede i znaju (pretezno iz bivseg, malo manje odvratnog mi GSS-a) su baceni u zapecak, da bi se napravilo mesta za Cedine floskulice i frazice.

vlada63:
3. Po cemu se poredi sa Djindjicem, ako je to zbog ideja svaka mu cast. I ja se poredim sa Djindjicem u tom slucaju

Pa eto ti gore onaj plakat, kasce ti se samo.

QUOTE=vlada63]
4. Drago mi je da tako kazes o Djindjicu i kao coveku i kao politicaru. Tu se slazem s tobom i sam sam protiv svakoga ko svojata njegovu licnost ALI NE I IDEJU.[/QUOTE]

Ti i Ceda ste, naravno, savrseno upuceni u to sta je bila Djindjiceva ideja. Mozda ponizavanje drzave u vidu predaje Kosova? Javna odbrana stranih diplomata koji zagovaraju separatizam u Srbiji? Nepostojeci ekonomski plan?

Djindjicu na pamet nije padala predaja Kosova, njegova vlada je itekako, po potrebi, pokazivala zube Zapadnjacima, a ekonomija je bitno popravljena za vreme njegove vlade.

Gde su te slicnosti u idejama, pitam se ja?
 
Yopa:
Cek, cek, zar nije on zavrsio fax neke '97? Da se nisam mozda ja zahebao, pa je on nesto znacajno napisao? Ili negde predavao? Sto se mog rada tice, '93 sam imao ravno 8 godina, a sad, osim sto studiram, sljakam u magacinu. Hebiga, mrzi me da predvodim studentske proteste, a mora nesto da se klopa...



Kult licnosti u okvirima partije. Znaci, ljudi koji nesto vrede i znaju (pretezno iz bivseg, malo manje odvratnog mi GSS-a) su baceni u zapecak, da bi se napravilo mesta za Cedine floskulice i frazice.



Pa eto ti gore onaj plakat, kasce ti se samo.

QUOTE=vlada63]
4. Drago mi je da tako kazes o Djindjicu i kao coveku i kao politicaru. Tu se slazem s tobom i sam sam protiv svakoga ko svojata njegovu licnost ALI NE I IDEJU.

Ti i Ceda ste, naravno, savrseno upuceni u to sta je bila Djindjiceva ideja. Mozda ponizavanje drzave u vidu predaje Kosova? Javna odbrana stranih diplomata koji zagovaraju separatizam u Srbiji? Nepostojeci ekonomski plan?

Djindjicu na pamet nije padala predaja Kosova, njegova vlada je itekako, po potrebi, pokazivala zube Zapadnjacima, a ekonomija je bitno popravljena za vreme njegove vlade.

Gde su te slicnosti u idejama, pitam se ja?[/QUOTE]

1. Mislio sam da tih godina nije mogao da radi ni ko je hteo (mislim i na sebe "plata 1dm)
2. Ja ideju shvatam citajuci. Trudim se da kod sebe izgradim prave vrednosti humanizma i tolerancije prema drugima....rekoh trudim se
3. Trudim se da na radnom mestu radim najbolje sto mogu
4. Sto se tice Kosova, shvatite jednom LDP nije za predaju Kosova vec za prihvatanje faktickog stanja ili cemo da vicemo kao nasi stari nekada Trst je nas!!!
 
vlada63:
4. Sto se tice Kosova, shvatite jednom LDP nije za predaju Kosova vec za prihvatanje faktickog stanja ili cemo da vicemo kao nasi stari nekada Trst je nas!!!
А кад ћете ви једном да схватите да ФОРМАЛНО и ФАКТИЧКО стоје у посебном односу?

То јест, да форма није никад само пука форма, ида итекко утиче и на садржину.

И то не само у философском смислу, него и сасвим практичном.

Дакле, - глупо је, и уосталом - нетачно говорити тако, о том фактичком, и бла, бла, што говоре лдп-овци.

Тема је комплексна, немам времена сад да детаљније објашњавам то у вези с формом и садржином, али те се ствари превиђају, случајно или намерно.
Како ко.


А да не говорим да је поређење с Трстом - потпуно промашено.
 
Norma Kampl:
А кад ћете ви једном да схватите да ФОРМАЛНО и ФАКТИЧКО стоје у посебном односу?

То јест, да форма није никад само пука форма, ида итекко утиче и на садржину.

И то не само у философском смислу, него и сасвим практичном.

Дакле, - глупо је, и уосталом - нетачно говорити тако, о том фактичком, и бла, бла, што говоре лдп-овци.

Тема је комплексна, немам времена сад да детаљније објашњавам то у вези с формом и садржином, али те се ствари превиђају, случајно или намерно.
Како ко.


А да не говорим да је поређење с Трстом - потпуно промашено.

Ok. neka bude kao sto kazes. Ali dozvoli da vreme pokaze....
 
PA nije Djinjdjic bezveza imao najvise poverenja u Cedu. To je tako jer dele iste sisteme vrednosti i jako su slicni. Naravno, kao sto je ovde receno, niko ne prisvaja Djinjdjica, vec njegove ideje. A ovde je tema "stop politickoj mafiji". Da li to nesto lose?!
 
Norma Kampl:
А кад ћете ви једном да схватите да ФОРМАЛНО и ФАКТИЧКО стоје у посебном односу?

То јест, да форма није никад само пука форма, ида итекко утиче и на садржину.

И то не само у философском смислу, него и сасвим практичном.

Дакле, - глупо је, и уосталом - нетачно говорити тако, о том фактичком, и бла, бла, што говоре лдп-овци.

Тема је комплексна, немам времена сад да детаљније објашњавам то у вези с формом и садржином, али те се ствари превиђају, случајно или намерно.
Како ко.


А да не говорим да је поређење с Трстом - потпуно промашено.

Tacno. Mnoge drzave u svetu nisu prihvatile fakticko stanje na nekoj teritoriji....
I to za Djindjica mi nije jasno. Kako bre oni nose njegove ideje, zastupaju, razvijaju, sta li vec, kad su im ideje suprotne.
Djindjic nije (koliko ja znam) rekao da damo Kosovo, odnosno da se ne bunimo protiv njegove nezavisnosti, nikad nije rekao da prihvatimo fakticko stanje, nego se covek borio muski za njega, zeleo je po svaku cenu da ostane u Srbiji. A ovi digli ruke, ne zele da se bore, ma makar da se potrude, a propagiraju pricu o entuzijazmu i energicnosti. I kako to sad isto sa LDP-om?
Moze li neko da mi objasni.
 
O cemu ti lupas. Ceda je bio vodja studentskih protesta kada se upoznao sa Djinjdjicem. Zbaci VODJA, tada mlad covek sa puno energije i on i Zoran su lako nasli zajednicki jezik i Ceda se ubrzo uclanio u DS. DA, u njega je imao NAJVISE poverenja. Za hapsenje Slobe Djinjdjic je odabrao Cedu, za odnose sa njavecom mavijaskom grupom u Srbiji JSO je odabrao Cedu. Nams ti pojma o cemu pricas. Djinjdjic je znao da mu moze verovati 100%
 

Back
Top