kako da drugu koji me je sto puta slagao da se u mene,da sam se ja u njega?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
uhhh... ajmo polako... sad lepo sedi, pusti neku finu muzikicu (ili popij lekic) whatever... pa nam ispricaj pricu od pocetka (siguran sam da je nevidjeno zanimljiva, kao i sve ostale slicnog karaktera)... mozda ti i pomognemo...


@ostali: je l' ste se nekad zapitali kako ljudima padne na pamet da kad imaju problem uclane se na forum?
U jeee, devojka me ostavila, sta da radim? Znam, ima onaj krstaricin forum ti ljudi ce mi sigurno pomoci [nemoju pametnija posla]..jes da nemaju veze ko sam i sta sam i sta se sve tacno izdesavalo, ali bolje oni nego moji najblizi prijatelji, roditelji i ostali koji me najbolje poznaju! uhh...
 
Andrea 94:
ZALJUBIO!!!!!!!!!!!!!!!! to se kod nas tako kaze koje si god?
O fala qrcu da se prevalila to preko jezika, jer to bilo tako tesko da se kaze?
Naravno da ne razumem, kad ne znate da objasnite, izem vas u dijalekat ili sta vec.. Ili je to postajem mator.. :lol:
E sad, kako pomoci? :lol: [sad se pitam koji sam se djavo uvatio ove teme, kad ih po obicaju izbegavam!? :?]
Ono sto vecina teenagera danas ne konta jeste da je sustina svake veze tj. ostvarivanja svake veze - fakin' komunikacija! Dakle, ono sto bih ja uradio da sam u tvojoj situaciji jeste sledece: rekao bih mu sta osecam, simple as that... Prvo bih ga naravno iznapusavao zato sto glumi ludilo i tu se nesto folira. Ali posto ti se vec svidja i ne znas sta ces, onda mu lepo kazes pa sta bude, bude... ne znam sta je tu toliko komplikovano?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top