Kako naterati igru da bute kompatibilna sa onom grafičkom sa kojom nije kompatibiln?.
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Kako naterati igru da bute kompatibilna sa onom grafičkom sa kojom nije kompatibiln?.

Zainteresovan član Master Of The Air (avatar)
    Učlanjen
    08.12.2006.
    Pol
    muški
    http://s1.bitefight.ba/c.php?uid=70169 ako hoces u savez samo javi na pm
    Reputaciona moć
    44

Unhappy Kako naterati igru da bute kompatibilna sa onom grafičkom sa kojom nije kompatibiln?.

Lose sam napisao naslov.

Kada sam instalirao LOTR:Battle For Middle-Earth 2, u read me fajlu je pisalo da nije kompatibilna sa GeForce4.Lepo instaliram je igru, udjem i napravim heroja i kada krenem da igram na bilo koji rezim (ono learn to play,scrimish i drugo) igra mi izadje i windows m i posalje poruku (ono sent i dont sent).Ja sam isao na sent, skinuo sam najnovije updatove za windows i skinuo najnovije patchove za igru ali nista.Igra mi se iznova i iznova izbacivala.

Da li neko zna kako da namestim igru da moze da radi na mojoj grafickoj kartici=)NVIDIA GeForce4 MX 440 with AGP8X

Potrebno:Pentium 4 / 1,6 GHz ili ekvivalent,
    512 MB RAM,
    GeForce 3 / 64 MB ili Radeon 8500+

Moje komponente:1,8GHz
    2x256mb
    GeForce4 MX 440 with AGP8X

Aktivan član dr_Bora (avatar)
    Učlanjen
    27.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano Re: Kako naterati igru da bute kompatibilna sa onom grafičkom sa kojom nije kompatibiln?.

Kada proizvođač kaže da igra ne može da radi na nečemu, onda je to verovatno zato što su je testirali i nije išlo. Ti tu nažalost ništa ne možeš uraditi... Sem da kupiš novu grafičku...

Ističe se
    Učlanjen
    28.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano Re: Kako naterati igru da bute kompatibilna sa onom grafičkom sa kojom nije kompatibiln?.

Mada ipak probaj sa novim drajverima za graicku ili patchom za igru uz pomoc kojeg ona postaje
    kompatabilna sa tvojom ako takav postoji.Inache sam na stranim forumima procitao da je tvoja
    GeForce4 MX 440 samo lepshe upakovana GeForce 2.Ipak probaj.Mozdha upali.

Zainteresovan član nebojsas (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Ne moze iz prostog razloga sto GF3 podrzava PS 1.1 dok GF4 ne podrzava tako da nema ni teorijske sanse da pokrenes tu igru na tom krsu od graficke. The End

Ističe se
    Učlanjen
    28.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Citat Original postavio nebojsas
    Ne moze iz prostog razloga sto GF3 podrzava PS 1.1 dok GF4 ne podrzava tako da nema ni teorijske sanse da pokrenes tu igru na tom krsu od graficke. The End

Ne rushi mu snove.Slushaj ako mozhes da izdvojish oko 40 evra kupi radeon 9600,ili
    9800(malo je skuplja) pa uzhivaj

Učlanjen
    25.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Pa nisam siguran ni da ce se sa tom kupovinom omrsiti, jer vecina novih igara zahteva i PS 2.0 , pa nek proveri da li ove kartice podrzavaju, ne znam sad napamet da ti kazem da ili ne.

Veoma poznat Zikica (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    153

ma sutri komp i graficku..
    ako nista od toga ne pomaze prinesi macolu...da vidis kako ce onda da rade

Ističe se juznivetar (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano Re: Kako naterati igru da bute kompatibilna sa onom grafičkom sa kojom nije kompatibi

Citat Original postavio nebojsas
    Pa nisam siguran ni da ce se sa tom kupovinom omrsiti, jer vecina novih igara zahteva i PS 2.0 , pa nek proveri da li ove kartice podrzavaju, ne znam sad napamet da ti kazem da ili ne.
    Radeon 9600 ima ps 2.0

Ističe se
    Učlanjen
    28.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

PS 2.0 pocinje od 9500,mada moze ako nadje da uzme 6200,jer ona ima PS 2.0++

Učlanjen
    25.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Sta ce mu ta krsina, nek kupi 6600/GT ili Radeon 9600/Pro, moja preporuka mu je 6600GT moze i polovna ,ovih kartica ima gomila u ponudi na oglasima i veoma su povoljne.

Ističe se
    Učlanjen
    28.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Ma dobro ja samo kazem,nek on odabere.Ipak malo je 6600 GT agp

Zainteresovan član Master Of The Air (avatar)
    Učlanjen
    08.12.2006.
    Pol
    muški
    http://s1.bitefight.ba/c.php?uid=70169 ako hoces u savez samo javi na pm
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano Re: Kako naterati igru da bute kompatibilna sa onom grafičkom sa kojom nije kompatibi

Gde mogu da nedjem crack za battle for middle earth1?

Aktivan član alex3000000000000000 (avatar)
    Učlanjen
    12.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Ja imam 9600XT i, na medium settings, Battle for Middle Earth II radi prilicno dobro. Ako ima para, neka kupi nesto bolje ali i uz 9600 moze da igra gorepomenutu igru.

Slične teme

1. Kako naterati devojku da...
    Autor garfeald u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 117
    Poslednja poruka: 20.12.2010., 05:17
  2. GF FX5200 NIJE AGP KOMPATIBILNA?????????
    Autor gost 8170 u forumu Hardver
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 02.07.2004., 02:43

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •