Smajli u dokument-kako?

Poruka
4.413
Jel zna neko kako mogu da ubacim smajlije u pisani dokument tipa word. U stvari skinula sam program koji je kao dnevnik ali posto nema svoje smajlije htela bih da nekako da ubacim. Copy/pase ne funkcionise uopste u jednom programu a u drugom funkcionise ali ga ubaci sa okvirom. Recimo kad pokusam da kopiram sa krstarice ne dobijem okruglog smajlija nego sa kvadratom okolo i pritom ako je smajli "mrdajuci" kao ovaj npr. :roll: , u tom programu ne mrda. Malo sam neupucena u ovo pa ako biste mogli da mi kazete kako se sve to radi bila bih vam BAS zahvalna :wink:
 
Hvala ti na odgovoru. Znaci, nema sanse da mi se smajli mrda? :-( Ni skidanje okvira uz pomoc te opcije mi nije uspelo, jer je i nema :evil: U wordu kad to isto uradim, ima opcija naravno, ali ne pokazuje okvir jedino kad se klikne na sliku. Kad pisem nesto okvir je tu i dalje :confused: A jel imas ideju za ovaj drugi program, zasto ne mogu da ubacim smajlije?
 
Evo skinuh program... i probah... A joj!
Program je stvarno katastrofa. Valjda i Notepad ima veće mogućnosti od ovoga.
Program podržava promenu veličine fonta, stila ( bold, italic, underline ) i poravnavanja. I ništa više. Tako da, neće ići sa smajlijima...
 

Back
Top