Bem ti drzavu i pepperse....
Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 126

Tema: Bem ti drzavu i pepperse....

Iskusan Zefirra (avatar)
    Učlanjen
    13.02.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    0

Arrow Bem ti drzavu i pepperse....

...tj kako ste se vi proveli na koncertu?
    ...pogotovo oni koji su se vracali vozom...

Iskusan neozbiljko (avatar)
    Učlanjen
    08.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    91

Podrazumevano Re: Bem ti drzavu i pepperse....

Super! Jedva čekam da opet neka svetska grupa gostuje u nekoj zabiti. I da opet pljusne.

Iskusan Zefirra (avatar)
    Učlanjen
    13.02.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    0

...nego znash sta...mislim to sto smo dobili od njih , dalo se ocekivati od svake velike svetske zvezde...
    ...medjutim , konkretno kod peppersa ili ti kod Kiddisa , u zadnje vreme , toliko je potencirana prica o nekakvoj covecnosti razumevanju bla bla...njegovoj emotivanoj strani....

...rekoh ja , mislim bash da vidim , ako je toliko COVEK...a buduci da je najavljivano da koncert, njihov, traje od 21 do 23.30...dal ce stvarno da dodju samo sa pola sata kasnjenja i zaista pruze nesto ekstra narodu koji ih zaista voli (tj bar ta 2 sata muzike) , narodu koji je prilicno emotivno je vezan za njih...(ne mislim samo na Srbe , nego uopste ali jedino ovde sam mogla da ih vidim uzivo)

...jes ovo naivno , al ja sam pomalo verovala u COVEKA u njemu...medjutim ispalo je da je on samo ZVEZDA bas kao i svaka druga zvezda...

...kao i da svo to cimanje sa kishom , beovozom , srpskim primitivizmom , meni zaista nije vredno zbog sat vremena uzivo svirke jedne zvezde...
    Poslednji put ažurirao/la Zefirra : 27.06.2007. u 16:11

Poznat Jandrla (avatar)
    Učlanjen
    17.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    124

Tuga & kolaps

Iskusan Zefirra (avatar)
    Učlanjen
    13.02.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    0

http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=4460978#post4460978

Inđija, Udine - Izvor Be92, 27. jun - Posle katastrofalnog koncerta koji je popularni kalifornijski bend održao sinoć u Inđiji, stiglo je izvinjenje publici iz čitavog regiona koja je prisustvovala ovom spektaklu. Kako se navodi u saopštenju koje stiže iz Udina u Italiji gde Pepersi sutra treba da održe koncert, bend nije bio informisan o grandioznosti tog nastupa. Članovi grupe nisu sami sebe čuli na bini od buke koja ih je iznenadila i jednostavno nisu bili pripremljeni za ovako veliki događaj. Negde na pola koncerta pevaču Entoni Kidisu je pozlilo i bio je doveden u pitanje nastavak koncerta. To je bio momenat kad su ostali članovi benda krenuli da improvizuju svirajući hitove Abe. Pošto se Kidisu malo popravilo stanje, oni su ipak nekako nastavili koncert, ali nisu imali dovoljno snage da odsviraju najavljenih 2 sata i 15 minuta bez bisa. Koncert je trajao svega 80 minuta s bisom na kojem su odsvirali samo jednu pesmu, što je izazvalo burnu reakciju publike. Negodovanje je bilo najoštrije od strane najvećih fanova. Pepersi se najiskrenije izvinjavaju zbog toga i dodaju da bi sve bilo drukčije da je organizacija bila bolja i da su barem znali gde se nalaze i koliko se gostiju na koncertu očekuje.
    Poslednji put ažurirao/la Zefirra : 27.06.2007. u 18:35

Elita Profimare (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    273

ko jos ide na peperse
    Necu vise da te vidim
    sakrice me noc od tebe
    uspela si da se stidim
    sto te volim kao sebe

I necu vise da te cujem
    sakrice me dobri Bog
    svoju dusu zeljom trujem
    za mrvicom srca tvog

Buduća legenda jacques (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    343

tako vam i treba

chika_doktor
    Guest

super je bila svirka jedino sto je kratko trajalo

Struja
    Guest

kao i obicno sve sto se tice ovog prostora sve bi bilo bolje da je..........
    mene zanima da li ce iko vise otici na bilo koji koncert koji najavljuju tu.

chika_doktor
    Guest

ja ocu ja sam optimista ja se drogiram

Struja
    Guest

hajde da se drogiramo cn cn cn
    dok se oci sjajeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
    ncncnc

chika_doktor
    Guest

sta oces pa i vi nebi bili tako nenormalni da se drogirate ....

Iskusan Zefirra (avatar)
    Učlanjen
    13.02.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    0

Evo da vam priushtim potpuni ugodjaj...znachi mi u voz u 8.00...idioti...i voz stigne tamo negde na pola polovine kratkog koncerta....a odrali nas za karte , jer nismo kupili na stanici...200din
    ...i tako mi tamo , u ne-vreme stigosmo i odslushasmo zadnjih oko 6-7 pesama...

...nakon svega...dok 500m od nas uveliko prste flashen
    po bini...masa izlazi...a namrcilo se nebo i seva...i rrrrrroooooljljlj....kisurdacha
    ...a decko drgarica i ja jedan kishobran...i polako klaj klaj...uz masu , do lokalnih autobusa...
    ...gde shvatamo da je cena karte sa 100 skocila na 500din...
    ...i zatim dugi marsh sibani vetrom i kishom , do stanice...cudim se josh kako su ljudi bili pribrani da nije bilo tragicnih povreda ili ne daj boze slucajeva...
    ...i na stanici stoje 2voza za Bg i jedan za NS...i naravno nemoguce uci...
    ...zatim , duga i hladna ocajna pauza od oko sat valjda...pa dolazi jedan za NS i jedan za BG..nema sanse uci ni u taj....a ja u suknji , koja je mokra i drhtim...privijam se uz decka , al i on mokar i hladan...srecom mi posle kll dade jashu , ne znam kako bi bez toga , hvala neizmerno...a drugarica histerishe ne moz da stoji vishe na nogama...uspesmo joj nekako obezbediti mesto...
    ...psuju svi i drzavu i pepperse...
    ...dolazi neki voz , masa u bunilu istrcava na peron...a ''spiker'' kaze >>''Mole se putnici da ne istrcavaju ko muve bez glave , ovo je teretni voz...''
    ...misim se , ma i sa kozama bi se vozila samo da me doveze kuci...
    ...onda kad smo bili na izmaku snaga...stigoshe najzad tri voza za Bg...udjosmo u zadni...decko gleda nove starke...tj ono sto je ostalo od njih...
    ...onda neka agresivna pijandura maltetira vagon za flashu piva...srecom odlazi u drugi vagon...
    ...i tako neslavno i pokislo stigosmo u Bg...

...a kako ste se vi lepo proveli?
    Poslednji put ažurirao/la Zefirra : 28.06.2007. u 11:14

chika_doktor
    Guest

da si isla helkopterom nebi se napatila! ko ti je kriv!

chika_doktor
    Guest

i slabo ste se drogirali dok ste bili tako stond....meni nije problem nekolilko dana da budem u agoniji

chika_doktor
    Guest

sve bi ja vas u vojsku da vidite kako je tamo leeeepo

Početnik Jekićka (avatar)
    Učlanjen
    22.06.2007.
    Reputaciona moć
    0

Heh,kao prvo ustala samu pola 7 da idem na posao,a legla sam u pet pošto nisam mogla da zaspim od uzbuđenja,tako da sam bila komirana,onda pre puta me stomak počeo zezati (znate na šta mislim )pa me onda uhvati š*******-15 min nisam prestala,posle toga razne mamine prognoze pre puta - šta ako ti ranac spadne,šta ako ti ispadne mobilni,šta ćeš ako ti pozli,šta ćeš ako ti se u sred koncerta bude išlo u wc,šta ćeš ako padne kiša,šta ćeš ako izgubiš sestru i tako to....
    E onda,svi nervozni pre puta,posvađali se međusobno,išlo nas 19,a mesta 18,tako da smo se ja i sestra gurale na jednom sedištu i to pomoćnom,kad smo došli tamo nju je policajka bukvalno naopačke izvrnula i u kačket joj je zagledala....mislim stvarnooo......cene pića.....šta reći dranje samo tako....pogubi se cela družina,ostale nas dve same....ali ipak upoznale smo dosta ljudi pa nam je bilo još zanimljivije.E,a na kraju koncerta,haos!!!!!Cela masa nagrnula da izađe,ova padne izguli kolena,izađemo na parking kombija nigde,počela kišurina,hladno i na kraju gužva ko na luna-parku....a saobraćajnih policajaca nigde.....dva sata gnjavaže,još upada neka likuša u kombi i viče "jao,izgubila sam auto,hajde me povezite"a ni mi nismo mogli svi normalno da se naguramo...na putu kući se posmrzavali i naravno kad smo stigli nazad,sedamo u kola da idemo kući,kad ono auto neće da primi ključ....i tako još 15 min drndanja i konačno odemo kući u pola 5... Stignemo,kad ono nema pritiska pa ništa od normalnog tuširanja.....eh,da......a vi kako te?

Iskusan Zefirra (avatar)
    Učlanjen
    13.02.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    0

...ma ziv covek sve moz da izdrzi...

Veoma poznat Corto Malteze (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    175

nama je bilo super, mi smo stigli na livadu oko 17.00 dok jos nije bilo guzve, a upregli smo jednog pandura motoristu da nam cisti put, ispred cele te skalamerije na livadi jedan fin restoran pod 100 godisnjim hrastom u prirodnoj hladovini, sednemo i narucimo po telecu chorbu i po rakiju, milina...tu smo kulirali jednoo dva sata i dobro se nategli one rakije, kajsija neka, bas dobra
    usli smo u 21.00 ravno, uzeli nekoliko hladnih piva i lagano kroz masu dodjosmo do otprilike sredine, zavalismo se u one udobne kozne fotelje i udri po pivu, dok se ekipa nije pojavila na bini.
    veseli momci odusevljeni velikom masom ispred sebe pozdravili su nas sa hello good pepople, helloooooo serbia...odusevljenje je bilo ogromno i hrenulo je can't stop jeeeee
    posle smo isli po jos piva nas sestoro jedan preferira becks, drugi jelen...haineken, amstel bocks, guinness- sve si tamo mogao da kupis, presrecan sam i prezadovoljan organizacijom. neke fine devojcice su nam donosile u toku koncerta przenice i sira. volim srbiju, ovo samo kod nas ima
    posle smo se malo smorili sto su skratili koncert, ali kad smo videli da krece pljusak i posle objave iz organizacije da su javili iz californi*e da se koncert prekine jer se sprema oluja, tu smo se tek odusevili, sta ti je tehnologija povratak je bio vise nego lagan, autoput sa osam traka i sex, magic u playeru u bg smo bili za sat.
    tek sutradan na poslu cujem da su ljudi nesto razocarani, a mene popljuvase da sam blatnjav.
    krivo im jer nisu bili sa nama

Poznat W.A.S.P. (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

eh ... da vi znate kakvu su w.a.s.p. -ovci imali svirku ovde ... ostavili ljudi mooda na bini, posle te svirke sve sto sam video nije ni za prineti

Zainteresovan član Vithor (avatar)
    Učlanjen
    17.03.2006.
    Reputaciona moć
    44

Cool Re: Bem ti drzavu i pepperse....

Citat Original postavio Corto Malteze
    nama je bilo super, mi smo stigli na livadu oko 17.00 dok jos nije bilo guzve, a upregli smo jednog pandura motoristu da nam cisti put, ispred cele te skalamerije na livadi jedan fin restoran pod 100 godisnjim hrastom u prirodnoj hladovini, sednemo i narucimo po telecu chorbu i po rakiju, milina...tu smo kulirali jednoo dva sata i dobro se nategli one rakije, kajsija neka, bas dobra
    usli smo u 21.00 ravno, uzeli nekoliko hladnih piva i lagano kroz masu dodjosmo do otprilike sredine, zavalismo se u one udobne kozne fotelje i udri po pivu, dok se ekipa nije pojavila na bini.
    veseli momci odusevljeni velikom masom ispred sebe pozdravili su nas sa hello good pepople, helloooooo serbia...odusevljenje je bilo ogromno i hrenulo je can't stop jeeeee
    posle smo isli po jos piva nas sestoro jedan preferira becks, drugi jelen...haineken, amstel bocks, guinness- sve si tamo mogao da kupis, presrecan sam i prezadovoljan organizacijom. neke fine devojcice su nam donosile u toku koncerta przenice i sira. volim srbiju, ovo samo kod nas ima
    posle smo se malo smorili sto su skratili koncert, ali kad smo videli da krece pljusak i posle objave iz organizacije da su javili iz californi*e da se koncert prekine jer se sprema oluja, tu smo se tek odusevili, sta ti je tehnologija povratak je bio vise nego lagan, autoput sa osam traka i sex, magic u playeru u bg smo bili za sat.
    tek sutradan na poslu cujem da su ljudi nesto razocarani, a mene popljuvase da sam blatnjav.
    krivo im jer nisu bili sa nama

Hahahhahaahah... Sta ste pa ocekivali od koncerta na livadi? Sve u svemu, meni ovo mirise na pljacku u velikom stilu.

Poznat W.A.S.P. (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Hahahhahaahah... Sta ste pa ocekivali od koncerta na livadi? Sve u svemu, meni ovo mirise na pljacku u velikom stilu.
    nema tu prijateljui sta da mirise, to JESTE pljacka u velikom stilu ... i posle ka 'izvinite sto smo vam digli pare'

Poznat Alians (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    124

Ma ko te pita za zdravlje oni se smeju i neveruju koliko budala su namagarcili i sada od tih para sebe salju na havaje.

Veoma poznat Zikica (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    153

jeste i ja to kazem...stoke...goveda..DZubrad......
    eee a o cemu se ovde radi uopste mrzelo me da citam nego samo doso palim vatru i dizem dzevu

Poznat Alians (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    124

Ma stoka od drzave i uredjenja ojadili toliki narod za pepersove karte i odose za havaje.

Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •