Za ili protiv Krstana

Dali ste ya brisanje Krstana sa ovog foruma

  • Da

    glasova: 6 30,0%
  • Ne

    glasova: 14 70,0%

  • Ukupno glasova
    20
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

xxxman

Zainteresovan član
Poruka
273
Dragi forumasi iskreno sam ubeđen da je ovaj Krstan Kovjenic (clan skoro svakog foruma na internetu) čiji su govori mržnje i zla , što nije u duhu našeg naroda, ozbiljno bolestan i da ga niko inteligentan ne treba shvatati ozbiljno.ipak mala anketa za sve prijatelje ovog foruma. Da li ste za banovanje ili brisanje doticnog sa foruma?
 
zasto da ne?
cisto da se vidi koliko ga ljudi vole, moderator ce sam da odluci sta ce sa njim...
sem toga, mislim da je vec toliko izvredjao sve zive na ovom forumu da ga treba dozivotno zabraniti...
 
xxxman:
Dragi forumasi iskreno sam ubeđen da je ovaj Krstan Kovjenic (clan skoro svakog foruma na internetu) čiji su govori mržnje i zla , što nije u duhu našeg naroda, ozbiljno bolestan i da ga niko inteligentan ne treba shvatati ozbiljno.ipak mala anketa za sve prijatelje ovog foruma. Da li ste za banovanje ili brisanje doticnog sa foruma?

Neka covek pise sto se mene tice, nije jedini koji siri mrznju i gnjavi ofucanim, beskonacnim i vec Bogu dosadnim romanima, kome se ne svidja nek cita nesto drugo i njega jednostavno zaobidje, bez svadja i uvreda, kao ja.
 
Опет Обере, то није ни на теби ни на мени ни на било коме другом да одлучујемо, него на модератору. Да ли ти мислиш да треба утицати на модератора? Ја не мислим. Модератор треба да ради према својој савести и према правилнику
 
*BILJA*:
Time mu cinis medvedju uslugu.
NE!


Искрено, мене нервирају његови постови, али опет немам право да терам било кога. Ово је слободна земља и свако има право да ради оно шта хоће, док га закон (модератор) не уклони.
 
На основу чега?
Постова? - Има право да пише шта хоће ако не вређа друге
Али:

У колико су предугачки, админ може да их скарти и редигује, потом упозори на ПП, па бан 1 дан, па 3 дана, пда 7 и трајан.

Тек у ом случају.
 
popokatepetl:
Опет Обере, то није ни на теби ни на мени ни на било коме другом да одлучујемо, него на модератору. Да ли ти мислиш да треба утицати на модератора? Ја не мислим. Модератор треба да ради према својој савести и према правилнику

to bi bilo na mestu da je u pitanju neko "problematican"...s ozbirom da je u pitanju ocigledan provokator, mrzitelj, kompleksas i sta godhoces, mislim da je ovo opravdano
 
goxy:

Хахахахааа
јооој, ек Крстан ударио по википедији, ем модератор попи*део....

Дакле. Ко је за то да Крстана падобраном избацимо у центар Приштине?
Јесте да је сурово, али Шиптари не заслужују боље.
 
Па како да будем против брата Србина???
Мада ћу бити силно разочаран ако не одговори овом Бугарчету!!!

Мес je napisao-la 24.06.2007 u 20:41
Смрт за србите!В София садим върби, за да бесим на тях срби!Вечна дружба ВМРО-Усташе!

mateya_penev@mail.bg
 
Alekasandar3:
На основу чега?
Постова? - Има право да пише шта хоће ако не вређа друге
Али:

У колико су предугачки, админ може да их скарти и редигује, потом упозори на ПП, па бан 1 дан, па 3 дана, пда 7 и трајан.

Тек у ом случају.
Gospodin Kovjenic je pisao i na SC-u!
Secas li se, Sale, ko ga je napdao?
DS- LDP- Siptari, Hrvati i Muslimani....
To nesto govori?
 
*BILJA*:
Gospodin Kovjenic je pisao i na SC-u!
Secas li se, Sale, ko ga je napdao?
DS- LDP- Siptari, Hrvati i Muslimani....
To nesto govori?

Апсолутно.
Зато не причам да га ТРЕБА бановати него сам само ао примере у којим и само у којим случајевима би могло да се банује.
Његови постови не вређају а могао би само да их сктрати.
- Неможеш да банујеш Крстана ако пише што се неком не свиђа

Значи само да скрати текстове (ја тешко читам дуге) и ништа више.
 
Alekasandar3:
Хахахахааа
јооој, ек Крстан ударио по википедији, ем модератор попи*део....

Дакле. Ко је за то да Крстана падобраном избацимо у центар Приштине?
Јесте да је сурово, али Шиптари не заслужују боље.







Ко ми дирне Крстана.....има шију да му заврнем......
 
*BILJA*:
Gospodin Kovjenic je pisao i na SC-u!

koji bre "gospodin"?
ovaj gospodin koja laze cim zine, koji ocigledno ima dijagnozi, i ovaj sa kojim ne moze da se povede 2 minuta normalnog razgovora?

*BILJA*:
Secas li se, Sale, ko ga je napdao?
DS- LDP- Siptari, Hrvati i Muslimani....
To nesto govori?

ne, to nista ne govori.
a ti pogledaj koga on napada ovde (sve)...
to nesto govori?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top