koji deo muškog/ženskog tela vam se najviše gadi?

e, citam o jednom africkom vracu koji je dos'o u neku zemlju... i tako dalje... i, kaze, da postoji nesto... ako je neko toliko navik'o da ima seks samo sa prostitutkama... i ako nikako drugacije ne moze da dodje do istog.. onda, ako se desi da se neka prostitutka zaljubi u njega i ako ga poljubi stvarno, zato sto ga voli, ond... ma... previse 'ako' za moj ukus... dobra je prica, u svakom slucaju... samo, bice jos lepsa ako je odcutim... jos jedno 'ako'... k'o i svaka... valjda je zbog omorine...
 
Pa to može da bude bilo šta - samo neka nešto na ribi ili tipu ne valja, to je automatski odbojno do odvratno (zavisno od toga koliko ne valja). Apsolutno je odvratno kad je riba debela ili kad ima celulit. Dalje kod oba pola odvratni su kratki i debeli i zdepasti masni prsti (zamislite samo da vas neko istim dodiruje ili još gore mazi, da povratiš). Ma samo neka jedna stvar nije po merilima sadašnjice, to je već automatskui odvratno ili bar odbojno. Dakle može da bude bilo koji DEO TELA, odnosno bilo koje PONAŠANJE. Ali evo da navedem šta je meni APSOLUTNO NEPOJMLJIVO: Riba može da bude lepa koliko samo zamisliti možeš, telo izvajano, ni grama sala, ma da svršiš čim je vidiš, ali ako vidim da drka bubuljica noktima, istog trena mi postaje krajnje odvratna i ne bih je ni štapom takao. Naravoučenije: lepa, čista i uredna koža, sa koje odskače petoparac je imperativ zavođenja muškaraca. To je evolucijski mehanizam kojim žene osvajaju muškarce - jedan od razloga zašto žene nemaju bradu (čast izuzecima) ili dlakave noge ili grudi.
 

Back
Top