Da li zavodljive devojke smatrate "lakim" i zasto?

Kikica:
Naravno da se plase dobrih riba!Kada zena dobro izgleda a pritom je i pametna,to je za njih nocna mora!Znaju da ce se upecati,pa kada razmisle,bolje im je da uhvate tutanj nego da ih posle drugovi zezaju da su papucici.Retki su hrabri i njima svaka cast!!! [/b]


BRAVOOOOOOOOOOOOo!!!!!!!!!! (ne mogu da nadjem odgovarajuceg smajlija, treba neki koji skace od radosti ili aplaudira) Sve si rekla na ovu temu, i potpuno se slazem s tim, jer sam isto htela i ja da napisem!
Sve dok ne budu zeleli da se vezu ZA JEDNU DEVOJKU (dok su nezreli, detinjasti), traze one bez gram mozga, koje mogu da premuntaju kako hoce! (CAST IZUZECIMA)
 
Nda...mozda TRAZE one bez grama mozga, ali kad nalete na zavodljivu i tek kako odlepe :)))) Mislim da ne mozes da kazes "E ja cu da se ozenim sa 32, jer sam sad spreman, pa 'ajde da vidimo u katalogu koji sam cuvao gde su sve one slobodne pametne i zavodljive..." Samo vi dame napred, pravi muskarac uvidja vase kvalitete i sa 15 i sa 50 godina... ovi ostali vam nisu ni potrebni :))))
 
jenny:
Kikica:
Naravno da se plase dobrih riba!Kada zena dobro izgleda a pritom je i pametna,to je za njih nocna mora!Znaju da ce se upecati,pa kada razmisle,bolje im je da uhvate tutanj nego da ih posle drugovi zezaju da su papucici.Retki su hrabri i njima svaka cast!!! [/b]


BRAVOOOOOOOOOOOOo!!!!!!!!!! (ne mogu da nadjem odgovarajuceg smajlija, treba neki koji skace od radosti ili aplaudira) Sve si rekla na ovu temu, i potpuno se slazem s tim, jer sam isto htela i ja da napisem!
Sve dok ne budu zeleli da se vezu ZA JEDNU DEVOJKU (dok su nezreli, detinjasti), traze one bez gram mozga, koje mogu da premuntaju kako hoce! (CAST IZUZECIMA)

SLAZEM SE SA VAMA!!!!!
Ni sama ne znam koliko sam do sada cula pricu tipa: Frka mi je da se ne vezem za tebe..... I naravno pobegnu, to im je laksa varijanta. Eh.....
 
sve je to gore navedeno, ali sta dalje...?
mislim, jupi, verujem da je pokretacica ovog topica lepa, pametna i da je muci isti problem kao i mene, ali gde je resenje - u cekanju da se on smiri ili u trazenju likova koji nisu svesni koliko smo super :lol: i koji nas se zbog toga ne plase...?

ajde decaci, pomagajte nam, kako prevaspitati jednog uplasenog /od lepe, pametne i... balkanke :P /
balkanca???

to jest

ima li resenja :?: :?: :?:
 
malecka:
sve je to gore navedeno, ali sta dalje...?
mislim, jupi, verujem da je pokretacica ovog topica lepa, pametna i da je muci isti problem kao i mene, ali gde je resenje - u cekanju da se on smiri ili u trazenju likova koji nisu svesni koliko smo super :lol: i koji nas se zbog toga ne plase...?

ajde decaci, pomagajte nam, kako prevaspitati jednog uplasenog /od lepe, pametne i... balkanke :P /
balkanca???

to jest

ima li resenja :?: :?: :?:


Ne vredi ti da pokusavas bilo koga da prevaspitas. Proci ce te volja za zivotom. Bolje nadji jednog vec "prevaspitanog". 8)
 
Zapitaj se malo nad problemom. Za sta ce ti muskarac koji nije siguran u sebe? Ili koji te ne zeli iz bilo kog razloga, pogotovu ako je to tvoj stav, intelekt...? On mora biti svestan sebe i svojih kvaliteta da bi bio u stanju da prepozna tvoje, a ako ih prepozna, i ako te zeli, dace ti do znanja. Sve manje od toga.. nije vredno ulaganja energije :wink:
 
Ja bih samo pitala sta je pokretac ove teme mislio pod "zavodljiva"?

Ocigledno je da se ovde brkaju neki pojmovi.

Neka mi neko objasni, molim lepo, kako neka od ovih dole nabrojanih kategorija zena i devojaka uopste moze biti zavodljiva ako ste ih vec strpali u grupu zvanu 2grama mozga?
Sigurno je da mnoge od njih lepo izgledaju i da su provokativno obucene ( po mom cesto i preko granice dobrog ukusa) ali da li je to definicija zavodljivosti? Golotinja? Zakopcana do vrata? Ne, nikako. Apsolutno nema nikakve veze sta neko ima na sebi. Bitno je samo sta neko ima u sebi.Sta nekom znaci biti zavodljiv? Neki put to nema nikakve veze ni sa izgledom. Neki put je to britka misao, vrcav um,zavisi sta kod koga prolazi.
Retko je to samo slika bez tona.
 
e bre dokle smo dogurali.

zavodljiva=inspirise muskarca kada su nasamo da vode ljubav a posle ga inspirishe da bude strastveniji.

to bi trebalo da bude zensko

a ne "skinula se gola","utegla se","ocje sa svima"bla,bla,bla.

jednoj sam se smejao toliko da sam odustao od sexa.
stalno je pravila blesave face.

a jedna nije uopste mrdala ko da sam na nekom zadatku pa kao da vidimo dal cju da uspem.

stvarno svashta
 
Ej, super vam je tema. Ja taman htela to isto da postavim na forum. Non-stop imam taj problem- cim vide da nisam glupa i da sam prilicno "namazana", pobegnu glavom bez obzira. To mi se desilo i sa poslednjom dvojicom.
Neki od njih se kasnije jave, sa izgovorima tipa "znas, nisam ni sam znao sta zelim...itd." a u stvari, žele da kazu "znaš, us**ao sam se od straha kad sam ukapirao da ti nisi obična, da kod tebe ne pale žvake na koje se lože klinke i da tebe nije lako slagati...pa sam odlucio da bežim dok ne ispadnem glup ili dok me ne otkacis"
Muka mi je od takvih.
 
Maca:
Cesto muskarci kazu kako padaju na zavodljive,ali ako malo sebe preispitaju-oni kao da beze od bas takvih.Da li je to zbog toga sto oni zele nesto drugo ili se plase da "budu zavedeni"?

Svakom prija paznja pa i "zavodjenje". Zato postoji - flert. Igra koju najvishe igraju udate, jer ne dobijaju onu "paznju s pochetka" od svog partnera. Zashto bi se pa mi razlikovali.
 

Back
Top