e-commerc-2Checkout
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: e-commerc-2Checkout

Početnik
    Učlanjen
    26.06.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano e-commerc-2Checkout

Ne znam da li je neko koristio 2checkout na svom sajtu, u glavno znam na kom principu rade, ali me zanima iskustvo ljudi koji su ovu vrstu usluge koristili ili koriste, odnosno njihov program za proveru k. kartica, i zeleo big jos da postavim nekoliko pitanja, procitao sam na njihovom sajtu da se usluga naplacuje 49 $. Ono sto me zanima kod ovog placanja, na koji nacin se uplata vrsi, i na koji nacin se sva ova placanja mogu obaviti? da li preko Banke na njihov ziro racun ili kreditnom karticom (ako se taj vid placanja preferira, da li mogu da platim sa tudje kartice posto svoju nemam) itd. Da li moram da imam registrovanu firmu da bi mi omogucili da koristim njihove usluge ili mogu da se prijavim i kao fizicko lice?

Da li novac 2checkout salje na moj ziro racun u nekoj od Banaka i da li postoji ta mogucnost za nasu Zemlju ili Salju Cekove koje kasnije moram da unovcavam u Banci

Hvala unapred
    Pozdrav

Početnik
    Učlanjen
    26.06.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: e-commerc-2Checkout

pa i nema, ali pretpostavljam da ima ljudi koji o ovome nesto znaju i koji mogu da pomognu

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.04.2007.
    Reputaciona moć
    41

?????
    Poslednji put ažurirao/la igris987 : 27.06.2007. u 01:32

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.04.2007.
    Reputaciona moć
    41

Ma nije znacilo nista, zahvalo sam ti se na datom linku, i dodao da me interesuje iskustvo ljudi koji vec imaju sa njima iskustvo a da ga ja nemam pa zato i postavljam sva ova pitanja. Inace napravio sam nov nik (rex222) i postavi sa starim a nisam zeleo da zbunim bilo koga, nisam znao kako jednostavno da obrisem post

Primećen član Gill Bates (avatar)
    Učlanjen
    11.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Eee, sve junak do junaka!

Mozes od 2CO da zahtevas slanje ceka koji naplatis u nekoj od nasih banaka. Ne radim preko njih od kraja 2005. ali znam da salju pare tek kad nakupis 100$
    Linux is like a wigwam. No gates, and Apache inside!

Za naplatu mozes koristit i 123ticket.Ali samo za manje sume,zavisi sta prodajes.Ovde mozes naci detalje :

http://mojforum.org/phpBB/zerof/viewtopic.php?f=7&t=413

2CHO koristim godinama i odgovor je sledeci.Da po svim tackama.Jedino sto moras imati validnu karticu.To je sve.Ja koristim sajt kao fizicko lice,mada se prica da ce uvesti i obavezu unosenja tax ID za ljude iz AMERIKE a mozda i Evrope.Znaci za Srbiju nece biti tih obaveza.

Slične teme

1. problem 2co 2Checkout
    Autor vaske2408 u forumu Internet
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 20.07.2008., 06:07

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •