Evroliga

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sudbinu zelenih zapecatio je tim koji ce im i preuzeti naslov

BRAVO BARSA!!!

Mislim da Barselona nece biti prvak Evrope ove godine.......
Ima tu dosta razloga.Oni deluju mocno, jer su skup odlicnih igraca, ali mi se ne svidja sto su suvise naslonjeni na individualne kvalitete pojedinaca, sto Navaro igra kako se njemu svidja, i sto je po meni Paskval zelen za vodjenje takve ekipe(bez dovoljno harizme, bez dovoljno znanja, bez dovoljno autoriteta kod igraca)....
 
Pa i nemaju neku ogromnu konkurenciju, tako da su veliki favoriti ... Reala su već dva puta demolirali, PAO je izduvo, CSKA nije toliko jak kao ranije, i jedino možda Olimpijakos može da se nosi sa njima ... Teo je doguro do najboljeg pleja Evrope, imaju Papalukasa, Čildresa, Vujčić je dosta iskusan u ovom takmičenju, a imaju i Kleizu i Halperina i Burusisa ...
 
Pa i nemaju neku ogromnu konkurenciju, tako da su veliki favoriti ... Reala su već dva puta demolirali, PAO je izduvo, CSKA nije toliko jak kao ranije, i jedino možda Olimpijakos može da se nosi sa njima ... Teo je doguro do najboljeg pleja Evrope, imaju Papalukasa, Čildresa, Vujčić je dosta iskusan u ovom takmičenju, a imaju i Kleizu i Halperina i Burusisa ...

Istona, Olimpijakos je glavni konkurent i po meni ce pre osvojiti titulu od Barselone.Imaju Teodosica koji je eksplodirao, imaju Cildresa sa godinom dana vise iskustva u Evropi, Vujcica , kao i odlicnu podrsku od strane klupe i trenera.
Ipak je turnir cetvorice jedna utakmica(jedna polufinale, jedna finale) i tu svasta moze da se desi.
 
iskreno mislim da Partizan ove godine ima kakve-takve sanse i za F4... nema vise nijedne ekipe koja je toliko jaka kao CSKA prosle godine, i barsa i olympiakos su pali u beogradu... a na F4 je sve moguce, to je ipak jedna utakmica... ;)
 
Kakva ludnica u grupi gde su Olimpijakos i Cibona...Cibona posle 4 poraza, zahvaljujuci pobedi protiv Himkija velikom razlikom treba da pobedi Kaha Laboral u gostima i sa dve pobede i cetiri poraza prodje u cetvrtfinale(uz naravno ocekivanu podebu Olimpijakosa nad Himkijem).....
 
Hahaha kakva nameštaljka Cibone i Kahe. Vodila Cibona oko 15 razlike negde do poslednje četvrtine i kada su čuli da Himki vodi protiv Olimpijakosa oko 20 razlike i da nemaju šanse da idu dalje u tom slučaju, Cibona je stala i dozvolila da se uđe u produžetke da bi Kaha pobedila sa što više razlike jer Kaha u međusobnom skoru sa Himkijem ima 0 (pobedili i izgubili sa po 11 razlike) ali bolju koša razliku iz prethodnih utakmica ukupno za 6. Za divno čudo Kaha se "raspucala" u produžetku i pobedila čak sa 12 razlike, a Himki samo sa 13, tako da je odlučila koš razlika od +6 za koju je pre ove dve utakmice bila bolja Kaha. Dakle, ovi Španci su našli ortake za večito muvanje. :roll:
 
Kako stvari stoje u F4 prolaze Olimpiakos,CSKA,Barcelona a ovo Makabi-Partizan je znak ?

Grci i Rusi ne bi smeli imati problema a ne ocekujem ni da Real pripreti silnoj Barseloni

Ovaj poslednji par jeste najinteresantniji a verujem da ga cine timovi sa najboljim navijacima u Evropi. U svakom slucaju,Partizan ima mnogo vece sanse za plasman medju 4 nego lane
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top