Da li biste se družili s pristalicom suprotne političke opcije?
Strana 1 od 10 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 244

Tema: Da li biste se družili s pristalicom suprotne političke opcije?

nesha t. nije na forumu
    vam kaže da budete dobri prema ljudima koji vas okružuju, na netu, a i u životu
    Veoma poznat nesha t. (avatar)
    Učlanjen
    07.06.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Da li biste se družili s pristalicom suprotne političke opcije?

Odavno sam mislio da vas ovo pitam. Počeću od sebe: imam prijatelje i poznanike među pristalicama i članovima svih političkih opcija i nemam problema s tim. Da se razumemo, ne pitam vas za situciju kad nekog poznajete dugo, pa ste tek nedavno saznali da je on(a) ...
    Mene recimo zanima situacija gde se pitate da li biste izašli na piće recimo s nekim za kog unapred znate da ima političko mišljenje suprotno vašem.

Primećen član
    Učlanjen
    11.09.2006.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano Re: Da li biste se družili s pristalicom suprotne političke opcije?

Мени је жена ДС.

Primećen član Frozen74 (avatar)
    Učlanjen
    03.12.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Da li biste se družili s pristalicom suprotne političke opcije?

Aman Nesho nemoj da se ljutis ali mnogo je bez veze tema. To sto ti nemas pojma o politici i evropskim integracijama ne znaci da nisi dobar covek i da mozda nisi dobar drug

Taman posla da sad gledamo po politickoj opredeljenosti ko ce sa kim da se druzi. Nije ovo '93.

Iskusan Norma Kampl (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Citat Original postavio nesha taxista
    Odavno sam mislio da vas ovo pitam. Počeću od sebe: imam prijatelje i poznanike među pristalicama i članovima svih političkih opcija i nemam problema s tim. Da se razumemo, ne pitam vas za situciju kad nekog poznajete dugo, pa ste tek nedavno saznali da je on(a) ...
    Mene recimo zanima situacija gde se pitate da li biste izašli na piće recimo s nekim za kog unapred znate da ima političko mišljenje suprotno vašem.
    Гледам какав је ко човек, а не којој политичкој, или било којој другој опцији припада.

И ја имам и пријатеља и познаника међу присталицама свих странака.

Ипак, не знам да ли ми се чини, али сви су они некако, у заступању тих својих опција - мање острашћени него поједини ликови, рецимо, овде на Форуму.

Veoma poznat filatelista, pa šta? (avatar)
    Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    373

Naravno, ali ne pričamo o politici. :grin: :grin:
    Ako verujete, ovaj forum mi dobro dođe, pa o politici u stvarnom životu malo i diskutujem.
    Hvala vam na tome :grin:

Zainteresovan član Shade_ (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2006.
    Reputaciona moć
    46

Imam dosta poznanika koji iz zablude, nezainteresovanosti ili po inerciji glasaju za DS i slične partije. Ne volim da im namećem svoje mišljenje i nastojim da ta razlika ne utiče na naš odnos. Međutim, sa ostrašćenim, antisrpski nastrojenim ljudima ne bih nipošto mogao da budem u iskrenim dobrim odnosima. Takvih je u mom gradu, na žalost, mnogo.
    A što se tiče ostrašćenosti na Forumu, čini mi se da su mnogi ovde slobodniji u iznošenju mišljenja nego u neposrednoj komunikaciji sa ljudima. Ne bi me čudilo da su neki od najljućih forumskih neprijatelja u stvarnom životu korektni poznanici, a da nisu ni svesni da ovde psuju majku jedan drugom.

Primećen član
    Učlanjen
    11.09.2006.
    Reputaciona moć
    47

Да. Сложио бих се са тобом.

Zainteresovan član ratnistrateg (avatar)
    Učlanjen
    28.03.2007.
    Reputaciona moć
    0

Exclamation Re: Da li biste se družili s pristalicom suprotne političke opcije?

Nesha,

Uzimajuci u obzir tvoje nastupe na forumu iskreno me zabrinjava tvoje pitanje.

Zainteresovan član vlada63 (avatar)
    Učlanjen
    18.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Shade gresis. Ne treba biti pristrasan sto se tice politicke opcije. Svoje politicko opredeljenje brani argumentima i budi spreman da priznas ako neko ima cvrsce argumente.
    Sto se mene tice imam korektan odnos sa svima bez obzira kojeg su politickog opredeljenja i kada govorimo o politici.
    Tolerancija i uvazavanje tudjeg misljenja

Primećen član
    Učlanjen
    11.09.2006.
    Reputaciona moć
    47

Које ти не уважаваш, јер су одмах то будале, идиоти и слични.

Učlanjen
    18.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Kako se meni neko odnosi i koliko postuje moje misljenje tako cu i ja njegovo

Primećen član
    Učlanjen
    11.09.2006.
    Reputaciona moć
    47

Толико о теби.

Učlanjen
    18.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Hoces da pronadjem i citiram tvoje polemike?

Primećen član _guru_ (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2005.
    Reputaciona moć
    53

Druzim se sa ljudima bez obzira na politicku stranku, ali bilo kakve price o politici sa ljudima razlicitog, a narocito suprotnog misljenja izbegavam, osim ako oni insistiraju. Ali ako neko hoce non stop da se raspravlja o politici i da mi servira kojekakve radikalske bisere ili LDP propagandu, izbegavacu ga.
    Toliko o tome. Rasprava o politici je rezervisana samo za Krstaricu.

Poznat
    Učlanjen
    24.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Frozen74
    Aman Nesho nemoj da se ljutis ali mnogo je bez veze tema. To sto ti nemas pojma o politici i evropskim integracijama ne znaci da nisi dobar covek i da mozda nisi dobar drug

Taman posla da sad gledamo po politickoj opredeljenosti ko ce sa kim da se druzi. Nije ovo '93.
    U pravu si.Ako izuzmemo par zatucanih i glupih aparatcika sa foruma,ne postoji razlog sto se ne bih sa nekim druzio.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    12.06.2007.
    Reputaciona moć
    42

Не могу да се дружим са битангама који су за издају Ратка Младића.

Primećen član
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Reputaciona moć
    46

Uvek, samo imam sreće pa su moji prijatelji i porodica istomišljenici.

Elita SANDRINAbg (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2006.
    Pol
    ženski
    Dedinje,Лика дала седам Генерала и Јованку за Тита Маршала
    Reputaciona moć
    0

U stvari dobra tema...

Uglavnom se druzim sa ljudima koji rezonuju kao i ja, tj jos nisu u situaciji da bilo kojoj politickoj partiji prodaju du.pe...ups...zadnjicu... ops:

Znaci, odgovor je DA, druzim se sa raznim ljudima koji su simpatizeri raznih politickih opcija, ali u mojoj blizoj okolini zaista ne znam da je neko aktivan clan bilo koje politicke grupacije, odnosno uclanjen u istu, kao sto ni sama nisam. :smile:

ovo ima i svojih dobrih strana...pred svake izbore, kandidati moraju svojski da se potrude da me ubede da bas za njih treba da glasam, za razliku od ovdasnjih pojedinaca koji moraju da glasaju samo za svoje...

Jos nisam nikad izasla sa nekim radikalom, ali sam danas slucajno bila u drustvu sa covekom koji je valjda narodni poslanik radikala, a u subotu cemo biti zajedno na jednom mestu...naravno da cu popiti pice sa njim ( Ademe, zlato, ne citaj ovo 8-) ), a ako se potrudi...hm...salim se...mozda narucim i deset s lukom... ops:

Primećen član Frozen74 (avatar)
    Učlanjen
    03.12.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Viorija
    Не могу да се дружим са битангама који су за издају Ратка Младића.
    Zabole Mladica za tebe... Bolje da imas drugare nego da se lomis oko nekog matorog dedice koji nikada nece ni znati da postojis a jos manje ce ceniti tvoje postovanje... tj manijakalno idolopoklonstvo.

Poznat Jerry Ropero (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

naravno druzim se sa ljudima razlicitih politickih opcija imam par jako dobrih drugara koji su za DS cak imam i jednog koji je za LDP. Jeste da ga dizemo na cirkus svaki put zbog toga al opet se druzimo sa njim 8-) .

Buduća legenda
    Učlanjen
    10.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1649

Citat Original postavio nesha taxista
    Zasto ne, za obicno druzenje i provode politicka ubedjenja, bar kod mene, ne igraju nikakvu ulogu, a za dobar politicki dijalog i diskusije sa bombardovanjem argumentima sam uvek raspolozen, pod uslovom da su toj osobi s kojom bi izasao, ponasanje, postovanje, tolerancija i volja za normalnom razmenom misljenja otprilike toliko vazni kao meni, dakle, karakter je taj koji odlucuje.

Badava mi i politicki istomisljenik ako je kao covek u q****, takve zaobilazim.

Veoma poznat Mitternachtsträumer (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    171

Devojka koju nedavno upoznah baš preko ovog foruma je LDP-ovac (mada ja to na početku nisam znao ). Uprkos tome za kratko vreme postala mi je veoma draga, iako joj je politička opcija... khm khm, ...čudna

B. volim te ....
    Poslednji put ažurirao/la Mitternachtsträumer : 26.06.2007. u 23:09

Poznat hator (avatar)
    Učlanjen
    24.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    122

Naravno da bih.
    Svako ima pravo na svoje pogresno misljenje

Buduća legenda *BILJA* (avatar)
    Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1638

Sto ne bih?
    Evo, recimo da uzmem za primer Irona. Pa,ima on pravo na svoje pogresno misljenje
    Ja ga ne bih (da ne upotrebim zamenicu "mu", dobice drugu konotaciju) menjala, samo bih ga sazaljivo gldeala 8-)
    Poslednji put ažurirao/la *BILJA* : 26.06.2007. u 23:30

nesha t. nije na forumu
    vam kaže da budete dobri prema ljudima koji vas okružuju, na netu, a i u životu
    Veoma poznat nesha t. (avatar)
    Učlanjen
    07.06.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Frozen74

Pa sad, ko nema pojma ... nema veze, važno da si ti meni živ i zdrav, a ostalo ćemo lako.

Citat Original postavio ratnistrateg
    Nesha,

Uzimajuci u obzir tvoje nastupe na forumu iskreno me zabrinjava tvoje pitanje.
    Zašto?
    Poslednji put ažurirao/la nesha t. : 26.06.2007. u 23:32

Slične teme

1. Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 08.11.2009., 05:28
  2. Fasizam i komunizam dve zle politicke opcije
    Autor sever.sena u forumu Politika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.04.2007., 10:48

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor