Ja i ona, kao Partizan i Zvezda - koliko puta zaredom je moguće?

Koliko puta ste uspeli za veče ?

  • Do tri puta

    glasova: 2 16,7%
  • Preko 3 puta

    glasova: 3 25,0%
  • Preko 5 puta

    glasova: 4 33,3%
  • Preko 10 puta

    glasova: 3 25,0%

  • Ukupno glasova
    12
  • Anketa je zatvorena .

Jolly Jumper

Primećen član
Poruka
564
Priznajem,
inspirisan novim temama i skorašnjim sportskim dogadjajima pitam vas koliko puta
ste uspevali za redom - normalno, sa manjim pauzama izmedju?
Koliko je uopšte moguće, za veče? Poznato je da koliko muškarci lažu o cm, toliko žene
o orgazmima, ali muški se već teže kriju.
Da li vam se sa godinama povećavaju apetiti & kondicija ili opadaju? Nije isto sa 20, 30 ili
40 godina, nije isto ni sa drugim partnerima.
 
koliko puta vi ovo... koliko puta vi ono... koliko tebi traje... koliko njemu traje... koliko on ovoga ima... koliko ona onoga ima... pogledaj se... uporedi se... on je bolji... veci... ja mogu bolje... ja mogu vise.. od tebe... od mene... od njega... od nje... zasto ti ne mozes... ja sam to radio jos sa 12... ja volim ovako... a jel ti volis isto... ja bas ne volim takve osobe... mozda gresim, ako ona voli... zasto moram bas ja da budem najgori, a ne neko drugi... zasto sam ja deo svega a ne samo svoj... koliko puta vi ovo... koliko puta vi ono... da li ja negde gresim... da li drugi negde grese...
 
Jolly Jumper:
Priznajem,
inspirisan novim temama i skorašnjim sportskim dogadjajima pitam vas koliko puta
ste uspevali za redom - normalno, sa manjim pauzama izmedju?
Koliko je uopšte moguće, za veče? Poznato je da koliko muškarci lažu o cm, toliko žene
o orgazmima, ali muški se već teže kriju.
Da li vam se sa godinama povećavaju apetiti & kondicija ili opadaju? Nije isto sa 20, 30 ili
40 godina, nije isto ni sa drugim partnerima.
Sa godinama ljudi sve vise teze kvalitetu, normalno. Bolje poznaju sebe i lakse priznaju svoje zelje. Jedan dobar orgazam, za mnoge zene je vise nego dovoljan, uglavnom. U poslednje 2-3 godine napr. najvise za jedno vece 3 puta, al to je retkost u braku iskreno, najcesce jednom, a ako bas brzo svrsi ponovimo.
 
rile_laki_oblak:
koliko puta vi ovo... koliko puta vi ono... koliko tebi traje... koliko njemu traje... koliko on ovoga ima... koliko ona onoga ima... pogledaj se... uporedi se... on je bolji... veci... ja mogu bolje... ja mogu vise.. od tebe... od mene... od njega... od nje... zasto ti ne mozes... ja sam to radio jos sa 12... ja volim ovako... a jel ti volis isto... ja bas ne volim takve osobe... mozda gresim, ako ona voli... zasto moram bas ja da budem najgori, a ne neko drugi... zasto sam ja deo svega a ne samo svoj... koliko puta vi ovo... koliko puta vi ono... da li ja negde gresim... da li drugi negde grese...
eh Rile ti mu dođeš ko neki Egziperi. Jel se seća neko onoga iz Malog princa, ide otprilike ovako: Ako nekoj odrasloj osobi kažete "Video sam predivnu kuću ružičaste boje, sa cvećem na prozorima i golubovima pod krovom" ni jedna odrasla osoba se neće oduševiti. Ali ako kažete "Video sam kuću od sto hiljada franaka". odrasla osoba će se zadiviti "Kako je to divna kuća!".
Ljudi vole ono što mogu da izmere i kraj.
 
Dobro de, ovo mi je prva tema, skinuh mrak ljudi nemojte tako.

@_Saint - opusti se, jeste da će da porastu i uši, nos, pa i piša, ali to ovde nije tema.
Znači, ti manje od 3 puta? :razz:
@ neozbiljko - Za zeljem mogu i ja, ali ajde ti opali toliko sarmica od kupusa.
i još sa neko suvopičasto meso... eee, to je totalno druga klasa.
@ Gazdarica - Ma nije ovo klinačko dokazivanje, nego koliko kad te baš krene fluid pa
feromoni, feferoni, puter kifla itd.
@ rile_laki_oblak - jeste, pitanja ima puno ali ipak veruj u sebe i uspećeš.
@ gossca - Pošto si dala najozbiljniji odgovor osećam se obaveznim da uzvratim.
Slažem se sa tobom, kad sam bio mladji jednom sam uspeo 11 puta za celo veče.
Sa stalnom devojkom. Ali i ona je bila jako sexy, napaljena i napaljivala je i mene.
A i prvih, recimo 2 puta sam bio brz.
Sada sumnjam da bih mogao toliko a ne bih ni pokušavao. Znači sada ipak kvalitet,
na prvom mestu. Kapiram da si u braku pa kažeš uglavnom jednom - ja nisam
pa mi je opet isti prosek :razz:

P O Z D R A V !
 
inspirisan novim temama i skorašnjim sportskim dogadjajima pitam vas koliko puta
ste uspevali za redom - normalno, sa manjim pauzama izmedju?

Izmedju tri i pet puta. Htela sam ja i shesti .. upinjali smo se, lizali, mazili, drkali, kara-li .. i ne vredi. Iz mene curi, lije, vrishtim, lepo je do bola .. i ne mogu da svrshnem. Posle nekog vremena i mnogo puta ponavljane ambicije da dosegnem taj shesti 'O' - skontala sam da ja mogu pet maksimalno i to je to. Sada sam negde oko trojke, ali nemam redovan seks i onda navalim ko mutav na telefon.


Da li vam se sa godinama povećavaju apetiti & kondicija ili opadaju? Nije isto sa 20, 30 ili
40 godina, nije isto ni sa drugim partnerima.

Kondicija opada a apetit se povecava, haha. Pazi, 'mene je krenulo' posle razlaza sa muzem, chudo jedno koliko sam bila seksualno zivahna i nezasita. Posle sam imala duzu vezu i tu sam se poshteno naebala. Ali on je bio takav partner da je sa njim moglo sve i svashta, a inspirativan ko niko. Nisam u vezi vec tri godine i retko kad naletim na nekoga s kim mi je seks po meri, mahom se smaram. Poslednje dugachko `ebanje bilo je pre godinu dana ... trajalo je sedam sati, i naravno da to zavisi od partnera koji moze da isprati (kondicijom & kitom) chitavu akciju.
 

Back
Top