kada cerkica postane riba

dragojIo

Aktivan član
Poruka
1.612
pozdrav svima sa ovog podforuma....

tema je bazirana na istinitoj prici.
cerkica je tek krenula u srednju, a vec je veoma zavolela shminku, nosi nakit u velikim kolicinama, i veoma je seksi. momci je salecu a ona je sklona druzenju sa njima vise nego sa drugaricama. to ide do te mere da iza ponoci izlazi kroz prozor u prizemlju i nestaje u mraku.

pitanje glasi da li treba preduzeti neke posebne mere u tom periodu i pokusati razgovarati sa njenim strogim matorcem da je pusti da ide u zezanje, ili nastaviti na ovaj nacin izvlaciti je iz kuce?
 
hahaha
ne radi se o meni....
vec sam vise zabrinut kao gradjanin....
pitam se, kako vaspitavati tinejdzerku danas. ako joj branis jos ce vise iz inata biti zaokupljena time.... ako je pustis da luduje kako da miran sedis kuci za to vreme??? musko dete je bar lako usmeriti na sport....
 
pa i žensko je lako usmeriti na sport, ali to
nema nikakve veze sa opisanim ponašanjem.

možda je pravo pitanje kakav su "posao" odradili
njeni roditelji kad se ona tako ponaša.

ja je lično 150% podržavam jer smatram da je sex
(bio :cry: ) najslađi u tom (njenom) uzrastu +/- par godina.

naravno da sam svestan rizičnosti takvog ponašanja
u tom uzrastu, ali to je pubertet.

da sam ja roditelj takvog deteta, ne bih povlačio nikakve
drastične poteze, već bih pokušao da nađem strategiju
kako da je imam na oku gde god da je (koliko god je to moguće)
i u isto vreme da proniknem (ja ili neko ko ume bolje - psiholog)
u razlog takvog ponašanja.

ako je zbog nekog nezadovoljstva, rešiti ga.
a ako je ona jednostavno takva osoba, impulsivna, avanturistički raspoložena,
onda sve snage usmeriti na unapređivanje njenih ljudskih i intelektualnih
kapaciteta, bez suzbijanja temperamenta.

jer setite se - da nema ljudi koji probijaju granice, šta bi bilo sa napretkom.
 
dragojIo:
hahaha
ne radi se o meni....
vec sam vise zabrinut kao gradjanin....
pitam se, kako vaspitavati tinejdzerku danas. ako joj branis jos ce vise iz inata biti zaokupljena time.... ako je pustis da luduje kako da miran sedis kuci za to vreme??? musko dete je bar lako usmeriti na sport....
Imam kod kuce jednog 13 godisnjaka i veruj mi da ne znam da li cemo se snaci kako treba. Kada posmatras tudju decu, sve ti je nekako logicno i prilicno opusteno, a kad gledas svoje, onda sve mislis uletece u neku opasnost - kad porastes kazace ti se samo, gradjanine ;)

Ne znam kakve veze ima sport sa ovom pricom :shock:
 
Pa ima veze sport i te kako...ja sam bas u prelasku iz osnovne u sredju trenirala atletiku i nisam imala vremena puno za zezanje...bila sam dobra pa su mi treninzi bili svaki dan, a obaveze u skoli sve vece....tako da ljudi imaju pravo sto spominju sport..a jeste zalosno sto je danasnjim klincima nesto drugo sport.....
A sto se izlazenja tice...mene su koliko-toliko ipak pustali da izlazim....i mislim da i treba pustati dete da izlazi, ali da se zna gde i sa kim izlazi , i kada (ja sam subotom), i do kada......eto, mislim da to moze da bude neki savet ;-)
 
A da pregledamo svi zajedno po koji put već "Mi nismo andjeli 2"?Možda nam sine neka ideja uz Nikolu,koju on nije ili jeste pokušao sa više ili manje uspeha! :lol:

Joj jadna mi majka onda!Moja ćera već sad ima jako izraženo ono svoje ja(kod mene malo teže prolazi :wink: ),ali za druge se ne može baš to kasti!
Inače je vaga u horoskopu.
 
mackica ns:
Znači, sve četiri:razz:

Nego, kad i gde ste na plaži, ja svaki put virnem međ' one jablanove pa ništa?

Па вредимо дупло. :razz:

Него, кад си ти на плажи? Сад си ме збунила са тим базеном. А и не вреди сад да те питам, кад ја путујем. Али после 9.7. има да вас нађем где год да се сунчате. :D
 

Back
Top