Sta je to kemp?
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Sta je to kemp?

Poznat Truman (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    200

Podrazumevano Sta je to kemp?

Ovu rec stalno cujem na TV-u ,ako neko moze da mi objasni sta znaci.

Primećen član
    Učlanjen
    02.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Al si ti nasao lako pitanje Fora sa kempom je u tome da niko ne moze u dve recenice da ti tacno objasni sta je to, ali kad jednom skapiras, uvek ga provalis. Znam da nijedan teoreticar knjizevnosti ili filma nije za objasnjavanje kempa odvojio manje od poglavlja knjige.
    Ali, otprilike, to je kad obicne teme predstavljas na uobicajen nacin ali sa uvrnutim odmakom. Recimo (Monti Pajton mi pada na pamet) u nekoj seriji reporter odlazi na teren i radi sve ono sto reporteri i inace rade, kamera snima pod istim uglom, i sve je isto, samo sto je tema imbecilna, ili se na temu "nagazi". Monti Pajton je kemp (uglavnom), verovatno sve serije sa americke istocne obale imaju polovinu kemp fazona u sebi, nasi "nadrealisti" su bili kemp... To je to, mada je kemp i mnogo vise od toga, ali nemam vremena. A i nisam bas nesto mnogo pametan

Poznat Truman (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    200

Podrazumevano

Citat Original postavio Groucho Marx
    Al si ti nasao lako pitanje Fora sa kempom je u tome da niko ne moze u dve recenice da ti tacno objasni sta je to, ali kad jednom skapiras, uvek ga provalis. Znam da nijedan teoreticar knjizevnosti ili filma nije za objasnjavanje kempa odvojio manje od poglavlja knjige.
    Ali, otprilike, to je kad obicne teme predstavljas na uobicajen nacin ali sa uvrnutim odmakom. Recimo (Monti Pajton mi pada na pamet) u nekoj seriji reporter odlazi na teren i radi sve ono sto reporteri i inace rade, kamera snima pod istim uglom, i sve je isto, samo sto je tema imbecilna, ili se na temu "nagazi". Monti Pajton je kemp (uglavnom), verovatno sve serije sa americke istocne obale imaju polovinu kemp fazona u sebi, nasi "nadrealisti" su bili kemp... To je to, mada je kemp i mnogo vise od toga, ali nemam vremena. A i nisam bas nesto mnogo pametan
    \

E, sad mi je jasno zasto sam tako davno postavio ovo pitanje a niko mi nije odgovorio!

Slične teme

1. kemp fenomen
    Autor OOOJ Dimitrije u forumu Filozofija
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 22.08.2007., 20:18

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •